Gelin Saçı ve Makyajı

Kozan Gelin Saçı ve Makyajı

Kozan Kadriye Kuaför

7.500-10.000 TL

Kozan Akın Yaman Hair Design

2.500-5.000 TL

Kozan Angel's Kuaför & Güzellik

2.500 TL'den az

Kozan Kuaför Azize

5.000-7.500 TL

Kozan Safir Kuaför

2.500 TL'den az

Kozan Nurcan Uçar Hair Design

2.500 TL'den az

Kozan Arya Kuaför

2.500 TL'den az

Kozan Kuaför Mustafa Yıldırım

2.500 TL'den az

Kozan Fatma Karaoğlu Kuaför

7.500-10.000 TL

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Her yıl 400.000 çift, Düğün.com'da buldukları firmalarla anlaşıyor. Siz de hemen firmanızı ekleyin, işinizi katlayın!

Firmanızı Ekleyin

Kozan Kuaförleri ve Hizmetleri

Adana’nın Kozan ilçesi hayatınızın en önemli günlerinden biri olan düğününüze hazır olmanızı sağlayacak birçok kuaföre ev sahipliği yapıyor. Tufanpaşa, Şevkiye, Ağlıboğaz ve Cumhuriyet mahallelerinde yoğunlaşan Kozan kuaförleri gelin saçı ve makyajı konusunda eğitimler almış deneyimli uzmanlarla çalışıyor. Saç ve makyaj dışında farklı hizmetler de sunan birçok kuaför Kozan’daki gelinlerin övgüsünü topluyor.

Kozan kuaför salonları gelinlerin yakınlarını da unutmuyor. Çoğu kuaförde siz ve yakınlarınız eş zamanlı olarak hazırlanabiliyorsunuz. Salonlar farklı sayıda misafir ağırlayabiliyor ancak ilçe genelinde 5-10 arası kişiden oluşan düğün gruplarına hizmet verilebildiğini görüyoruz. Yakınlarınız ile birlikte alacağınız sohbet havasında geçen saç ve makyaj hizmetleri düğününüzün tatlı telaşını üzerinizden atmanıza yardımcı oluyor.

Adana’nın merkezi bir ilçesi olan Kozan, farklı ilçelerden gelen gelinlere de hizmet verebiliyor. Kozan’daki kuaförler genel olarak düğün mekanlarına yakın bölgelerde konumlanıyor. Saç ve makyaj hizmetinizi salonlarda almanız da gerekmiyor. Birçok kuaför evinizin rahatlığında veya düğün mekanınızda hazırlanmanız için de yanınızda oluyor. Bu sayede düğün günü olabildiğince zaman kazanarak hazırlıklarınızı tamamlayabiliyorsunuz.

Kozan Kuaför Fiyatları Ne Kadar?

Kozan kuaför fiyatlarının Adana geneline göre oldukça cep dostu olduğunu görüyoruz. İlçe içerisinde her bütçeye uygun salonlar bulmak oldukça kolay oluyor. Merkezi konumu ve uygun fiyatları ile övgü toplayan birçok kuaför Tufanpaşa Mahallesi’nde yer alıyor. Ekstra bakım hizmetleri ile öne çıkan ve daha yüksek bütçelere hitap eden birçok salon ise Şevkiye Mahallesi’nde yoğunlaşıyor.

Gelin saçı ve makyajı uygulamalarını tek noktada toplayan gelin paketleri Adana kuaförleri ve güzellik salonlarında yaygın olarak görülüyor. Kozan’daki kuaförler gelin paketlerini cebi yormayan uygun rakamlar ile size sunuyor. Kozan kuaför salonlarında alacağınız hizmetler ev ve düğün mekanları ile karşılaştırıldığında daha tasarruflu bir seçenek olarak karşımıza çıkıyor.

Kozan’da Kuaför Seçerken Nelere Dikkat Etmelisiniz?

Kozan Gelin Saçı ve Makyajı Firmaları ve Hizmetleri

Gelin saçı ve makyajı hizmeti sunan Kozan gelin saçı ve makyajı firmaları düğün gününüzden önce yapılan ön görüşmelerde oldukça titiz davranıyor. Sizi kahve eşliğinde ağırlayan uzmanlar hayalinizdeki gelin görüntüsünü öğreniyor. Düğün konseptiniz, gelinliğiniz, saç tipiniz ve yüz hatlarınızdan yola çıkarak size en uygun saç ve makyaj tarzları da bu görüşme sırasında belirleniyor.

Kozan güzellik merkezleri gelin saçı ve makyajının yanı sıra birçok bakım hizmeti de sunuyor. Keratin saç bakımı, botoks, lazer, cilt bakımı, el/ayak masajı, manikür/pedikür ve perma hizmetleri gelinler tarafından sıklıkla tercih ediliyor. Saç tasarımından önce saç kesimi, renklendirme, röfle ve balyaj benzeri uygulamalardan da yararlanabiliyorsunuz.

Kozan Gelin Saçı Fiyatları Ne Kadar?

Kozan gelin saçı fiyatları hizmet aldığınız mahallelere göre farklılık gösterebiliyor. Ağlıboğaz ve Cumhuriyet mahallelerindeki salonlar cebi yormayan rakamları ile öne çıkıyor. Seçeceğiniz saç modeli faturanızı etkileyen etmenlerin başında geliyor. Klasik detaylara sahip olan topuzlar ve açık saçlar genellikle süslemeli ve ihtişamlı saç modellerine göre daha düşük rakamlara yapılabiliyor.

Adana Kozan’da bulunan salonların büyük çoğunluğunun verdiği ücretsiz prova hizmeti de tasarruf etmenizi sağlayabiliyor. Ücretsiz prova sayesinde saçınızın nasıl görüneceğini önceden öğrenerek istediğiniz değişiklikleri yapabiliyorsunuz. Kozan gelin başı modellerinin vazgeçilmezi olan saç aksesuarları farklı fiyatlarla karşımıza çıkıyor. Sade aksesuarlar parıltılı gelin taçlarına göre daha uygun maliyetli olabiliyor.

Kozan Gelin Makyajı Fiyatları Ne Kadar?

Kozan Gelin Saçı Uzmanlarının Saç Modeli Tavsiyeleri

Kozan gelin saçı uzmanları size en uygun saç modelini bulmak için birçok farklı faktörü değerlendiriyor. Gelinliğinizin yakası ve modeli de bunların başında geliyor. Yüksek yakalı gelinlikler için sıkı topuzlar, dekolteli modeller için açık saçlar, asimetrik gelinlikler için ise tek tarafa atılan örgüler ve su dalgaları sıklıkla tercih ediliyor.

Uzmanlar saç modelinizin doğal güzelliğinizi ve gelinliğinizin detaylarını öne çıkarmasını önemsiyor. Dengeli bir görüntü için sade gelinlikler ile klasik modeller, uzun ve detaylı gelinlikler için ise ihtişamlı saç modelleri öneriliyor. Düğün konseptiniz de uzmanların önerilerini etkiliyor. Örneğin; bohem düğünler için dağınık ve düşük topuzlar, romantik konseptler için ise şık bukleler öneriliyor.

Tüm İlçeler Kuaför ve Güzellik Salonları

Tüm Şehirler Kuaför ve Güzellik Salonları