Emre Yüce Saç Tasarım Salonu

E-posta Gönder

 • Kozan, Adana.

Ekiple Tanışın

Emre Yüce Saç Tasarım Salonu Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  1.500 TL'den az

Emre Yüce Saç Tasarım Salonu Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Saç ve Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Emre Yüce Saç Tasarım Salonu Özellikler

 • Ücretsiz Prova
 • Mekanda/Evde Hizmet
 • Şehir Dışında Hizmet
 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Emre Yüce Saç Tasarım Salonu Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Takma kirpik


 • Düğün günü kaç kişiye hizmet verebiliyorsunuz?

  10

Emre Yüce Saç Tasarım Salonu Hakkında

Her biri alanında uzman 4 kişilik ekibimizle 2016 yılından beri Adana Kozan’da hizmetinizdeyiz. Kurulduğumuz günden beri yenilikçi anlayışımızdan hiç ödün vermedik ve sezonun trendlerini dikkate alarak kendimizi sürekli geliştirmeye devam ediyoruz. Bu sayede hayallerinizi sınırlandırmadan bizimle paylaşıyorsunuz, biz de beğendiğiniz saç veya makyaj stilini hayata geçiyoruz. Hadi başlayalım!

Emre Yüce Saç Tasarım Salonu ekibi olarak o büyük günde ne kadar yoğun ve stresli olacağınızı biliyoruz. Bu nedenle düğünden önce detaylı planlama yaparak zaman kazanıyoruz. Hazırlık aşamamız yapacağımız ön görüşmeyle başlıyor. Belirlediğimiz görüşme tarihinde salonumuza geldiğinizde sizi güler yüzümüz ile karşılıyoruz. Daha sonra saç modelinizi bulmak için size sorular soruyoruz. Zevklerinizden, hayallerinizden ve düğün konseptinizden bahsediyoruz. Gelinliğinizin yakasına uygun ensede bir topuz modellerimizden veya açık saç tasarımlarımızdan örnekler gösteriyoruz. Tabii bir de şu ihtimal var: Eğer salonumuza aklınızda bir saç tasarımı ile geldiyseniz işimiz daha da kolaylaşıyor çünkü beğendiğiniz model nasıl olursa olsun onu hayata geçirebilecek yeteneği ve tecrübeyi sahibiz. Bu nedenle uzman ekibimize sonuna kadar güvenebilir, güzelliğinizi sihirli ellerimize emanet edebilirsiniz.

Gelin makyajız konusunda da aynı hassasiyeti gösteren makyözümüz, yüz hatlarınızın güzelliğini ortaya çıkaran dokunuşlar yapıyor cildinize. Sağlığınızı da önemsediğimiz için yüzünüze temas edecek her ürünün kaliteli olmasına özen gösterdiğimizi bilmelisiniz. İşlemlerimiz bittikten sonra hem saçlarınıza hem de yüzünüze sabitleyici spreyler sıkıyoruz ki ilk zamanki görünümü gün boyunca koruyabilin. Bu arada sizinle birlikte gelecek 10 kişiye kadar yakınınıza profesyonel hizmetler verebildiğimizi unutmayın!

Hizmetlerimizi çok beğendiyseniz ve Adana gelin saçı fiyatlarımızı öğrenmek istiyorsanız, sayfanın üst kısmında yer alan iletişim formunu eksiksiz bir şekilde doldurarak ‘’Ücretsiz teklif al’’ butonuna tıklayabilirsiniz.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.