Arya Kuaför

E-posta Gönder

  • Kozan, Adana.

Ekiple Tanışın

Arya Kuaför Fiyatlandırma

Minimum Fiyat
1.500 TL'den az

Arya Kuaför Özellikler

Hizmet İçeriği
Saç ve Makyaj
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
4 hafta
Ücretsiz prova hizmeti var mı?
Hayır
Mekanda/Evde Hizmet
Evet
Şehir dışında hizmet verebilir misiniz?
Hayır
Gelinin Yakınlarına Hizmet
Evet

Arya Kuaför Sık Sorulan Sorular

Arya Kuaför gelin saçı ve makyajı fiyatları ne kadar?

Arya Kuaför gelin saçı ve makyajı başlangıç fiyatı 1.500 TL'den az aralığındadır.


Arya Kuaför gelin saçı ve makyajı haricinde hangi ekstra hizmetleri vermektedir?

Arya Kuaför gelin saçı ve makyajı haricinde takma kirpik hizmetlerini vermektedir.


Arya Kuaför şehir dışında hizmet veriyor mu?

Hayır, Arya Kuaför şehir dışında hizmet vermiyor.


Arya Kuaför ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Arya Kuaför ile 4 hafta önce iletişime geçilmeli.

Arya Kuaför Hakkında

Düğün gününüzde kusursuz güzelliğinizi ortaya çıkarmak için profesyonel ellerde iyi yapılmış bir saç ve makyaj oldukça önemli bir yer tutuyor. Biz Arya Bayan Kuaför’ü olarak hayatınızın en özel gününde sizi kusursuz bir güzelliğe ulaştırmak için profesyonel saç ve makyaj hizmeti sunuyoruz.

Salonumuzu tercih eden her gelini yüzünde gülücüklerle uğurlamak için özenle çalışıyoruz. Size en kaliteli hizmeti sunmak için salonumuzda sadece en güvendiğimiz dünya markalarının ürünlerini kullanıyoruz. Sektörümüzdeki son teknolojik gelişmelere iyi bir şekilde adapte olarak ekipmanlarımızı devamlı yeniliyoruz.

Hazırlıklarınıza başlamadan önce sizin gelin saçınıza ve makyajınıza dair tüm istek ve beklentilerinizi ayrıntılarıyla dinliyoruz. Ardından hazırlıklarınızın her aşamasında sizin beklentilerinizin ötesine geçmek için büyük bir titizlikle çalışıyoruz.

Gelin saçınızı yüz şeklinize, gelinliğinize, düğün konseptinize ve tarzınıza uygun olacak şekilde tasarlıyoruz. Saçlarınızda düğün konseptinize ve gelinliğinize uygun birbirinden güzel aksesuarlar kullanarak, size bambaşka bir ışıltı katabiliyoruz. Taşlar ve incilerle süslenmiş ihtişamlı modellerden, zarif çiçeklerle süslenmiş sade su dalgalarına kadar her tarza uygun modeli en iyi şekilde hazırlayabiliyoruz. Saçlarınızın hazırlığı tamamlandıktan sonra doğal görünümlü saç spreyleriyle ve tokalarla güçlü bir şekilde sabitliyoruz.

Salonumuzda profesyonel türban tasarım hizmeti de veriyoruz. Birbirinden güzel modellerimizi çeşit çeşit aksesuarlarla süsleyerek, düğün gününüzde ışık saçan bir güzelliğe ulaşmanızı sağlıyoruz.

Makyajınız için hazırlıklara geçtiğimizde yüz hatlarınızdan gelinlik modelinize kadar pek çok faktörü göz önünde bulunduruyoruz. Makyajınızı yaparken kontur uygulamalarından, göz makyajına kadar son derece profesyonel bir hizmet sunuyoruz. Makyajınızın her aşamasında kalıcılığı yüksek makyaj ürünleri kullanmaya özen gösteriyoruz. Bu sayede göz alıcı güzelliğinizi düğün gününüz boyunca korumanızı sağlıyoruz.

Siz de Arya Kuaförün şanslı gelinleri arasına katılıp, düğün gününüzde tüm hayran bakışları üzerinize toplamak isterseniz; sayfanın yanında bulunan formu doldurarak hakkımızda daha fazla bilgi edinebilir, Arya Kuaför Adana kuaför fiyatlarımızı öğrenebilirsiniz.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.