Nurcan Uçar Hair Design

E-posta Gönder

  • Kozan, Adana.

Ekiple Tanışın

Nurcan Uçar Hair Design Fiyatlandırma

Minimum Fiyat
1.500 TL'den az

Nurcan Uçar Hair Design Özellikler

Hizmet İçeriği
Saç ve Makyaj
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
4 hafta
Ücretsiz Prova
Evet
Mekanda/Evde Hizmet
Evet
Şehir dışında hizmet verebilir misiniz?
Hayır
Gelinin Yakınlarına Hizmet
Evet

Nurcan Uçar Hair Design Sık Sorulan Sorular

Nurcan Uçar Hair Design gelin saçı ve makyajı fiyatları ne kadar?

Nurcan Uçar Hair Design gelin saçı ve makyajı başlangıç fiyatı 1.500 TL'den az aralığındadır.


Nurcan Uçar Hair Design gelin saçı ve makyajı haricinde hangi ekstra hizmetleri vermektedir?

Nurcan Uçar Hair Design gelin saçı ve makyajı haricinde takma kirpik, manikür / pedikür hizmetlerini vermektedir.


Nurcan Uçar Hair Design şehir dışında hizmet veriyor mu?

Hayır, Nurcan Uçar Hair Design şehir dışında hizmet vermiyor.


Nurcan Uçar Hair Design ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Nurcan Uçar Hair Design ile 4 hafta önce iletişime geçilmeli.

Nurcan Uçar Hair Design Hakkında

Güzel görünümün özgüveni arttırdığına inanan ve kişisel bakımına özen gösteren kadınlar için çalışıyoruz. Uzun yıllardır sektörde faaliyet gösteriyoruz ve büyük bir heyecanla açtığımız salonumuzu hala ilk günkü heyecanımızla her sabah açıyoruz. Nurcan Uçar Hair Design ismi ile açtığımız salonumuz konumu itibariyle Adana Kozan kuaförleri arasında yer alıyor. Burada saç, makyaj ve kişisel bakım alanlarında özel olarak çalışan harika bir ekibe sahibiz. Her birimiz alanımızda uzman, işinin ehli ve tecrübeli profesyonelleriz. Samimiyet, saygı ve güler yüzlülükle konuklarımızı ağırlıyor, %100 müşteri memnuniyetini bu sayede sağlıyoruz.

Nurcan Uçar Kuaför olarak salonumuzda bir kuaförden beklenebilecek hemen her hizmeti en iyi şekilde veriyoruz. Bünyemizde bulundurduğumuz hizmetleri uzmanlarına yaptırıyor ve kusursuzluğu sağlamak için kendimizi geliştirip yeni tekniklerden haberdar oluyoruz. Bu anlamda saç tasarımı başta olmak üzere; renklendirme, boya, ombre ve sombre, röfle ve balyaj, türban tasarımı, keratin ve botoks bakımları, topuz çeşitleri, örgü modelleri, perma, profesyonel ve günlük makyaj, manikür ve pedikür gibi işlemleri en iyi şekilde uygulayabiliyoruz. Kullandığımız ürünlerin kalitesine özen gösteriyor, en sevilen markaları tercih ediyoruz.

Bunlar haricinde salonumuzda özel gün ve geceler için de konuklarımızı ağırlıyoruz. Düğünler, kına geceleri, nikah törenleri, dış çekimler, nişan ve söz merasimleri gibi organizasyonlar için gelinlerimizi de büyük bir mutlulukla ağırlıyoruz. Bir çiftin hayatındaki en özel ve tekrarı olmayan bu günlerde gelinlerimizi diledikleri gibi hazırlayıp hayallerindeki görünümlere sahip olmalarını sağlıyoruz. Hem saç tasarımı hem de türban tasarımı yapabiliyor, bu sayede tüm gelinlerimize hitap edebiliyoruz. Diledikleri modelleri kostümleri ve düğün konseptlerine göre yapıyoruz. Profesyonel makyajda ise doğallığa, sadeliğe ve pürüzsüzlüğe odaklanıyoruz.

Kozan'daki kuaförler arasında en özel ilgi için yandaki formu doldurarak bize ulaşabilir ve Nurcan Uçar Hair Design gelini olabilirsiniz.

İletişim

  • Adres:

    Tufan Paşa Mah. Şıh Efendi Bulvarı. No:56 Kozan/Adana

  • E-posta

    E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.