Nurcan Uçar Hair Design

E-posta Gönder

 • Kozan, Adana.

Ekiple Tanışın

Nurcan Uçar Hair Design Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  1.500 TL'den az

Nurcan Uçar Hair Design Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Saç ve Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Nurcan Uçar Hair Design Özellikler

 • Ücretsiz Prova
 • Mekanda/Evde Hizmet
 • Şehir Dışında Hizmet
 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Nurcan Uçar Hair Design Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Manikür / Pedikür, Takma kirpik

Nurcan Uçar Hair Design Hakkında

Güzel görünümün özgüveni arttırdığına inanan ve kişisel bakımına özen gösteren kadınlar için çalışıyoruz. Uzun yıllardır sektörde faaliyet gösteriyoruz ve büyük bir heyecanla açtığımız salonumuzu hala ilk günkü heyecanımızla her sabah açıyoruz. Nurcan Uçar Hair Design ismi ile açtığımız salonumuz konumu itibariyle Adana Kozan kuaförleri arasında yer alıyor. Burada saç, makyaj ve kişisel bakım alanlarında özel olarak çalışan harika bir ekibe sahibiz. Her birimiz alanımızda uzman, işinin ehli ve tecrübeli profesyonelleriz. Samimiyet, saygı ve güler yüzlülükle konuklarımızı ağırlıyor, %100 müşteri memnuniyetini bu sayede sağlıyoruz.

Nurcan Uçar Kuaför olarak salonumuzda bir kuaförden beklenebilecek hemen her hizmeti en iyi şekilde veriyoruz. Bünyemizde bulundurduğumuz hizmetleri uzmanlarına yaptırıyor ve kusursuzluğu sağlamak için kendimizi geliştirip yeni tekniklerden haberdar oluyoruz. Bu anlamda saç tasarımı başta olmak üzere; renklendirme, boya, ombre ve sombre, röfle ve balyaj, türban tasarımı, keratin ve botoks bakımları, topuz çeşitleri, örgü modelleri, perma, profesyonel ve günlük makyaj, manikür ve pedikür gibi işlemleri en iyi şekilde uygulayabiliyoruz. Kullandığımız ürünlerin kalitesine özen gösteriyor, en sevilen markaları tercih ediyoruz.

Bunlar haricinde salonumuzda özel gün ve geceler için de konuklarımızı ağırlıyoruz. Düğünler, kına geceleri, nikah törenleri, dış çekimler, nişan ve söz merasimleri gibi organizasyonlar için gelinlerimizi de büyük bir mutlulukla ağırlıyoruz. Bir çiftin hayatındaki en özel ve tekrarı olmayan bu günlerde gelinlerimizi diledikleri gibi hazırlayıp hayallerindeki görünümlere sahip olmalarını sağlıyoruz. Hem saç tasarımı hem de türban tasarımı yapabiliyor, bu sayede tüm gelinlerimize hitap edebiliyoruz. Diledikleri modelleri kostümleri ve düğün konseptlerine göre yapıyoruz. Profesyonel makyajda ise doğallığa, sadeliğe ve pürüzsüzlüğe odaklanıyoruz.

Kozan'daki kuaförler arasında en özel ilgi için yandaki formu doldurarak bize ulaşabilir ve Nurcan Uçar Hair Design gelini olabilirsiniz.

İletişim

 • Adres:

  Tufan Paşa Mah. Şıh Efendi Bulvarı. No:56 Kozan/Adana

 • E-posta

  E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.