Angel's Kuaför & Güzellik

E-posta Gönder

 • Kozan, Adana.

Ekiple Tanışın

Angel's Kuaför & Güzellik Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  1.500 TL'den az

Angel's Kuaför & Güzellik Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Saç ve Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Angel's Kuaför & Güzellik Özellikler

 • Ücretsiz Prova
 • Mekanda/Evde Hizmet
 • Şehir Dışında Hizmet
 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Angel's Kuaför & Güzellik Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Manikür / Pedikür, Takma kirpik

Angel's Kuaför & Güzellik Hakkında

2018 yılında Kozan’da yenilediğimiz salonumuzda Angel's Kuaför & Güzellik markasıyla hizmet vermeye başladık. Ancak 8 seneden daha uzun süredir güzellik sektöründe yer alıyoruz. Saç tasarımı ve makyaj konusunda uzman 2 kişiyle çalışıyoruz. Salonumuzda hijyen ve kaliteden ödün vermiyor, her gün güzellik uygulamaları için pek çok kadının tercihi oluyoruz. Bunun bir diğer sebebi müşterilerimize memnuniyet garantisi verirken güler yüzlü ve özenli hizmet sunuyor olmamız!

Kuaför Angel’s ailesi olarak sunduğumuz kuaför hizmetleri, günlük bakımlar ve makyaj uygulamalarının yanında; gelin saçı tasarımı ile porselen makyaj uygulamaları da yapıyoruz. Düğün günü şıklığını güzelliğiyle taçlandırma isteyen kadınları salonumuza davet ediyoruz. Randevu ile düzenlediğimiz ön görüşme sayesinde hazırlıklara başlıyoruz. Hazırlık süreci bizim için son derece önemli. Çünkü düğün gününde zarafetinizi ve şıklığınızı ortaya çıkarmak için hayallerinizden esinleniyoruz. Yani, ön görüşmede isteklerinizi öğreniyor, en şık saç modeli ile tasarım çalışmaları yapmaya başlıyoruz.

Adana Kozan kuaför salonları arasında yer almamızı sağlayan tasarım çalışmalarında, yüz hatlarınıza en çok yakışan modeli bulmak üzerine yoğunlaşıyoruz. Bunun için saç ve türban tasarımını istediğiniz dokunuşlarla süslüyor, gelinlikle şıklığınızı tamlayan bir parça olarak tasarlıyoruz. Topuz ve örgü modellerde hemen her tarza uyan çalışmaları yapabiliyoruz. Dağınık saç modeli tercih ediyorsanız, bu konuda da endişelenmenize gerek yok! Tarzınıza uyan şıklık için biz hazırız.

Son olarak makyaj uygulamalarından da söz etmek istiyoruz. Güzelliğinizi ortaya çıkaran yüz hatlarınızı belirginleştiren uygulamalar yaptığımızı bilmelisiniz. Doğal güzelliğinizle ışıl ışıl parlamaya hazır olun. Bu arada salonumuzda sizinle birlikte 3 kişinin daha hazırlıklarını tamamlayabiliriz.

Siz de Angel's Kuaför & Güzellik Salonu’nu Adana’da gelin saçı tasarımı ve makyaj uygulamaları için tercih eder misiniz? Bunun için tek yapmanız gereken sayfanın üst kısmında yer alan iletişim formunu doldurmak ve “Ücretsiz teklif al” butonuna tıklamak.

İletişim

 • Adres:

  Ağlıboğaz mah. Ağlıboğaz cad. 83/A Kozan/Adana

 • E-posta

  E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.