Gaziantep Düğün Fotoğrafçısı Tavsiyeleri ve Fiyatları

Nazik Duygu Tutumoğlu tarafından yazılmıştır.

Okuma Süresi: 3:05 DK

23.05.2018

Ölümsüz düğün fotoğrafları için Gaziantep’te düğün fotoğrafçısı arıyorsan, doğru yerdesin! Senin için birbirinden profesyonel düğün fotoğrafçılarını bir araya getirerek güzel bir liste hazırladım. Üstelik bu listede yalnızca fotoğrafçıları değil, fotoğrafçıların özelliklerini ve 2018 çekim fiyatlarını da bulabileceksin. İşte Gaziantep düğün fotoğrafçıları listesi…

Foto Gizem

Gaziantep’te onlarca yıllık tecrübesiyle en özel gününü güvenle emanet edebileceğin bir fotoğrafçı arıyorsan, Foto Gizem’i mutlaka incelemelisin. Çekimlerde konsept yaratmayı seven ekiple eğlenceli bir çekim süreci geçireceğine şüphem yok!

Düğün klibi, nişan, konsept çekim, Save the Date ve Trashday çekimleri yapan firma, hem stüdyo hem de dış çekim düğün fotoğrafçılığı yapıyor. Ayrıca düğün albümü için farklı bir fikir arayışındaysan, sana bu konuda da yardımcı olacaklarını bilmeni istiyorum. Örneğin firmadaki kişiye özel ahşap albümler ya da deri kapaklı panoramik albümler ilgini çekebilir.

Düğün çekim fiyatları konusunda bilgi almak istersen de hemen söyleyeyim: Minimum paket fiyatı 750 TL! Çekimlerin sana teslim edileceği süre ise 2 hafta! Firmanın Düğün.com çiftlerine özel yaptığı indirimleri öğrenmek içinse kampanyaları incelemeyi ihmal etme!

d4aqbb3iqn2mxqsg - gaziantep düğün fotoğrafçısı tavsiyeleri ve fiyatları

Foto Sanat

Spontane anları en güzel şekilde yakalayan bir fotoğrafçı için bu kez önerim Foto Sanat! Firma profilini incelediğin zaman dikkatini çekecek ilk şey, samimiyet olacak! Kurgulanmış fotoğrafların yanı sıra daha çok yaşayan fotoğraflar göreceksin. Aksesuarlarla desteklenen konsept fotoğrafların da ayrıca ilgini çekeceğine eminim. Şimdi gelelim firmanın fotoğraf çekimi fiyatlarına! Minimum paket fiyatları 500 ile 750 TL arasında bulunuyor. Tabii fiyatların çekim türüne göre farklılık gösterdiğini de unutmamalısın.

Düğün çekimlerini şehir dışında yaptırmak isteyen çiftlere de önerebileceğim Foto Sanat’ın fotoğrafları teslim ettiği süreyi merak ediyorsan da 2 hafta!

oxsqepm2bujnt07q - gaziantep düğün fotoğrafçısı tavsiyeleri ve fiyatları

Avantaj Fotoğrafçılık

Romantik gelin damat pozları çektirmek isteyen çiftleri böyle alalım. Düğün hikayesi, düğün klibi ve düğün belgeselinin yanı sıra temalı fotoğraf çekimleriyle de adından sıkça söz ettiren Avantaj Fotoğrafçılık, kalabalık ekibiyle Gaziantep’te pek çok düğün mekanı ile anlaşmalı olarak hizmet veriyor. Bu nedenle Avantaj Fotoğrafçılık’ın, profesyonellik ve tecrübeyi en önemli kriter olarak gören çiftler için ideal bir firma olduğunu söyleyebilirim.

Firmanın düğün çekim fiyatları minimum 750 TL’den başlıyor. Kullanılan ekipmanların, kaç kişilik bir ekiple çalışılacağının ve çekim türünün fiyata doğrudan etki eden etmenler arasında olduğunu da unutma!

0wakljx53lco9qjs - gaziantep düğün fotoğrafçısı tavsiyeleri ve fiyatları

Gönül Fotoğrafçılık

Özellikle sarı tonların ağırlıkta olduğu gelin damat fotoğrafları çeken Gönül Fotoğrafçılık, Gaziantep dış mekan fotoğraf çekimi ya da stüdyo çekimi yaptırmak isteyen çiftlerle tanıştırmak istediğim bir firma. Dış mekan çekimleri için farklı çekim yerleri kullanan ekip ile keyifli bir zaman geçireceğinden emin olabilirsin. Pek çok profesyonel fotoğrafçı gibi Gönül Fotoğrafçılık da düğün hikayesi, belgeseli ve klibi çekmesinin yanı sıra Save the Date ve Trashday çekimi de yapıyor.

Firmanın fiyatları konusuna değinecek olursak, minimum çekim fiyatları 1000 TL! Firma hakkında unutmaman gereken en önemli şey, iletişime geçmen gereken sürenin 6 haftadan fazla olduğunu bilmek!

Bu arada küçük bir de not eklemek istiyorum. Eğer yurt içi ya da yurt dışı çekim planı yapmak istersen Gönül Fotoğrafçılık bu konuda da sana seve seve yardımcı olabilir.

r2gqqmrq2zagx780 - gaziantep düğün fotoğrafçısı tavsiyeleri ve fiyatları

Necip Avcı Photography

“Öyle fotoğraflarımız olsun ki aşkı ve tutkuyu en iyi şekilde anlatsın” diyen çiftler için önerim Necip Avcı Photography! Farklı düğün fotoğrafları ile dikkat çeken firmayı çekimler için dünyanın öteki ucuna bile götürebilirsin. Düğün hikayesi çekimlerinde de oldukça iddialı olan ekip ile düğünden 4 hafta önce iletişime geçmeni öneriyorum. Çünkü yoğun bir takvimleri var ve düğüne yakın bir tarihte müsaitlik bulamayabilirsin.

Firmanın çekim fiyatları minimum 1000 ile 1500 TL arasında bulunuyor. Bu arada firma ile saat üzerinden anlaşma sağlaman gerektiğini de buraya not düşüyorum.

n5l1cm2o5hjnhhon - gaziantep düğün fotoğrafçısı tavsiyeleri ve fiyatları

Stüdyo Binbir Gece Düğün Fotoğrafçısı

Gaziantep fotoğraf stüdyoları arasında yer alan firma, hem dış çekim hem de stüdyo çekimi yaptırabileceğin profesyonel bir fotoğraf ekibine sahip. Stüdyo çekimleri ile öne çıkan firmayı düğün hikayesi ve düğün klibi çektirmek için de tercih edebilirsin. Fiyatlarından bahsetmek gerekirse de oldukça uygun çekim fiyatları bulunduğunu söyleyebilirim. Zira minimum fiyat 500 TL!

Şehir dışında çekim yaptırmak isteyen çiftlerle Türkiye’nin her yerine yolculuk edebilecek bu firma ile iletişime geçmen gereken süre düğünden önce 1 haftayken, fotoğraflarını teslim alacağın süre ise yalnızca 2 hafta!

enjvglz17mmbp7em - gaziantep düğün fotoğrafçısı tavsiyeleri ve fiyatları

İşte Gaziantep düğün fotoğrafçıları listesini seninle paylaştım. Yapman gereken tek şey fotoğrafçıları incelemek ve beğendiğin firmalardan ücretsiz fiyat teklifleri istemek. Daha fazla düğün fotoğrafçısı görmek istersen senin için Gaziantep fotoğrafçıları listesini de buraya bırakıyorum.

Şehrindeki En İyi Düğün Fotoğrafçısı Firmaları

Her yıl 300.000 çift, Düğün.com aracılığıyla firmalarla anlaşıyor. Sen de yüzlerce firma arasından sana uygun olanı bul.

DÜĞÜN FOTOĞRAFÇILARI

Sıradaki Makaleler

Düğün Fotoğrafçısı kategorisindeki diğer yazılara ulaşmak için tıkla!

Vitrindeki Düğün Fotoğrafçısı Firmaları

Düğün Fotoğrafçısı kategorisinde öne çıkan firmalara buradan ulaş!

Yorumlar (0)