Gaziantep Düğün Fotoğrafçısı Tavsiyeleri ve Fiyatları

Ebru Doğan tarafından yazılmıştır.

4:48 dakika

04.02.2022

Gaziantep’te düğün fotoğrafçısı arıyorsan, doğru yerdesin! Senin için birbirinden profesyonel düğün fotoğrafçılarını ve fiyatlarını bir araya getirerek güzel bir liste hazırladık.

gaziantep düğün fotoğrafçısı tavsiyeleri ve fiyatları

Gaziantep Fotoğrafçılarında Fiyatlar Nasıl?

Gaziantep gelin damat dış çekim fiyatlarıyla başlayalım. Çiftlerin en çok tercih ettiği çekim türü bu. Düğün gününde, mekana geçmeden önce ortalama 2 saat süren bir çekim yaptırıyorlar.

Bu süre içerisinde birden fazla dış çekim mekanı değiştirilebiliyor. Minimum fiyatları ise 1.000-1.500 TL aralığında.

Bu fiyat dahilinde çiftlere tüm fotoğraflar, orijinal haliyle veriliyor. Ayrıca düğün albümüne de sahip oluyorsun. Dilersen standart paketlerde neler dahil olduğuna beraber bakalım:

 • Çekilen fotoğrafların tamamı (dijital şekilde),

 • 1 büyük albüm,

 • 2 aile albümü,

 • 1 cep albümü,

 • 1 adet poster / tablo.

Fotoğrafçıyla görüşmeye gittiğinde, sana albüm çeşitlerini gösterecekler. Seçilen albüme göre de fiyatlandırma yapılıyor. Düğün albümlerinin dokusuna, rengine ve kullanılan malzemesine göre fiyat belirleniyor.

gaziantep düğün fotoğrafçısı tavsiyeleri ve fiyatları

Fotoğrafçınla anlaşmadan önce bu soruları bir yere not et: Düğün Fotoğrafçınıza Sormanız Gereken 10 Soru

Farklı Çekim Türlerinin Fiyatları

Gaziantep fotoğrafçılarının standart düğün paketinden bahsettik. Şimdi ise diğer çekim türleri için ne kadar fiyat talep ettiklerine bakalım:

 • Düğün Hikayesi: Kuafördeki hazırlıklarından başlayıp düğündeki ilk dansına kadar devam eden çekimlere düğün hikayesi deniyor. Tabii sadece hazırlık anları fotoğraflanmıyor. Düğün gününde dış çekim mekanlarına da gidiliyor.
  Düğün hikayesi çekimleri Gaziantep’te ortalama 1.500 – 3.000 TL arasında değişiyor.

 • Save The Date: Düğün tarihini müstakbel eşinle çekildiğin fotoğraflar aracılığıyla duyurmaya ne dersin? Son yılların trendlerinden save the date, Gaziantep’teki çiftler tarafından da tercih ediliyor. 2 saat boyunca süren bu çekimlerin fiyatları 1.500 TL’den başlıyor.

 • Trashday: Dilediğin gibi çimenlerde uzanabildiğin, elbiseni kirletebildiğin bu çekim türlerinin fiyatları da ortalama 1.500-3.000 TL aralığında değişiyor. Bu çekim türü için detaylı bilgi istersen: Düğün Fotoğrafında Son Trend Trash The Dress

 • Şehir Dışında Çekim: Eğer fotoğrafçını alıp başka bir şehirde çekim yaptırmak istiyorsan karşına fiyatlandırma konusunda iki seçenek çıkıyor: Bazı Gaziantep fotoğrafçıları, paket fiyatına ek olarak ulaşım ve konaklamalarını karşılamanı talep ediyor. Bazıları ise bu masrafları paket fiyatlarının üzerine ekleyerek, sana toplam bir rakam çıkarıyor. Bu rakam da 3.500 TL’den başlıyor ve 6.000 TL’ye kadar çıkabiliyor.

gaziantep düğün fotoğrafçısı tavsiyeleri ve fiyatları

Fotoğrafçınla daha iyi iletişim kurmak için bu tabirleri öğren: Düğün Fotoğrafçıları Jargonu

Gaziantep Düğün Fotoğrafçısı Fiyatları Neye Göre Değişiyor?

 • Düğün paketi fiyatlarını etkileyen en önemli faktör, albüm seçimi. Seçilen albümün ebatına ve kalitesine göre fiyatlar değişiyor.

 • Düğün fotoğrafı çekimin tüm gün mü sürsün, yoksa 2 saat yeterli mi? İki çekim süresi arasında bariz fiyat farkları bulunuyor.

 • Çekimde kullanılan ekipmanlar da fiyatları etkiliyor. Eğer havadan drone çekimi istersen ekstra 500-750 TL gibi bir fiyat ödemen gerekebiliyor.

 • Tanışma hikayesi veya yolculuk gibi temalar, fotoğraf karelerine yansıtılabiliyor. Buna da konsept çekim adı veriliyor. Konsept çekimlerde, konunun üzerine çalışılacağı ve daha çok aksesuar kullanılacağı için fiyatlar artıyor.

gaziantep düğün fotoğrafçısı tavsiyeleri ve fiyatları

Gaziantep Düğün Fotoğrafçısı Önerileri

Gaziantep düğün fotoğraf fiyatlarına baktığımıza göre, firma tavsiyelerine geçmenin vakti geldi. Senin için listelediğimiz firmalardan fiyat teklifi al. Sana en uygun olanını seç! Ayrıca firmaların çektiği bazı fotoğrafları da fikir vermesi açısından seninle paylaştık.

1- Aves Fotoğrafçılık

Aves Fotoğrafçılık, Şehitkamil’de konumlanmış. Bu firmanın, özellikle Gaziantep dış çekim mekanlarını çok iyi kullandığını söyleyebiliriz.

Ağaçların arasında çekilmiş sade pozları bile standartlardan uzak, çok daha güzel bir hale getirmişler. En düşük fiyatları ise 1.500 TL’nin altında.

Aves Fotoğrafçılık

2- Yunus Esen Fotoğraf ve Video

Yunus Esen Fotoğraf ve Video, anlaşma sürecinden itibaren planlı olarak hareket ediyor. İlk olarak çiftlerin isteklerini, hangi çekim türlerini tercih ettiğini öğreniyor. Buna göre planlama yapıyor ve konseptleri tasarlıyorlar.

Fotoğraflarınızı ve albümlerinizi 4 hafta içerisinde teslim eden firmanın fiyatları da 1.500-3.000 TL arasında.

Fotoğrafçı Dream Art

3- Sistem Fotoğrafçılık

Gaziantep düğün fotoğrafçılarından Şahinbey’de yer alan bir firmayla devam edelim. Sistem Fotoğrafçılık, 1980 yılından beri çiftlere hizmet ediyor.

Bu fotoğrafçı Gaziantep’teki mekanların yanı sıra şehir ve yurt dışında da çekim yapıyor. Birçok farklı çekim türüne de hakimler. Fiyatları da 1.500 – 3.000 TL’den başlıyor.

Sistem Fotoğrafçılık

4- Mustafa Akköz Photographer

Şehitkamil’de yer alan bir diğer fotoğrafçı da Mustafa Akköz! Firma, Gaziantep dış mekan fotoğraf çekimi konusunda oldukça iddialı. Fiyatları 1.000-1500 TL'den başlayan firmanın sayfasına birçok yorum yapılmış. Bunlardan birini paylaşmak istiyoruz:

Saniye & Fatih: "Her şey süperdi arkadaşlar. Tavsiye ederim. Kuaförden itibaren başlayan bir çekim yaptık kendisiyle. Heyecan filan yok oluyor Mustafa Beyle çekime çıkınca. Çok eğlendik biz.

Mustafa Akköz Photographer

5- Foto Gizem

Gaziantep’te onlarca yıllık tecrübesiyle en özel gününü güvenle emanet edebileceğin bir fotoğrafçı arıyorsan, Foto Gizem’i mutlaka incelemelisin. Çekimlerde konsept yaratmayı seven ekiple eğlenceli bir çekim süreci geçirebilirsin.

Firma, hem stüdyo hem de dış çekim düğün fotoğrafçılığı yapıyor. Düğün çekim fiyatları konusunda bilgi almak istersen de hemen söyleyelim: Minimum paket fiyatı 1.000-1500 TL arasında!

Foto Gizem

6- Avantaj Fotoğrafçılık

Romantik gelin damat pozları çektirmek isteyen çiftleri böyle alalım. Avantaj Fotoğrafçılık; düğün hikayesi, düğün klibi ve düğün belgeselinin yanı sıra temalı fotoğraf çekimleriyle de adından sıkça söz ettiriyor.

Firmanın minimum düğün çekim fiyatları 1.500 TL'nin altında.

Avantaj Fotoğrafçılık

7- Eva Studio

Gaziantep'in sevilen düğün fotoğrafçılarından Eva Studio; mevsimsel değişikliklere göre kapalı ve açık alanlarda, konaklarda, kır evlerinde, şehir dışında, şelalelerde özel aksesuarlar kullanarak birçok başarılı kareye imza atıyor.

Minimum fiyatları ise 1.500 TL'nin altında.

Eva Studio

Eva Studio

Eva Studio

Firmayı İncele

8- Muhammed Turgut Photography

Muhammed Turgut Photography; çiftlere çok daha iyi bir hizmet verebilmek için Gaziantep düğün fotoğraf mekanlarını sürekli araştırıyor, Gaziantep’in tarihi dokusundan ve doğal güzelliğinden yararlanıyor.

Kaliteli ekipmanlarıyla da dikkat çeken fotoğrafçının fiyatları 1.500 TL'den başlıyor.

Muhammed Turgut Photography

9- Melih Arkan Fotoğraf ve Video

Melih Arkan Fotoğraf ve Video; düğün hikayesi, düğün klibi, katalog çekimi, konsept çekim, nişan çekimi, düğün belgeseli, trashday, save the date gibi ihtiyacınız olabilecek tüm alanlarda hizmet veriyor.

Fiyatlarını merak edersen, onlar da 1.500-3.000 TL civarında.

melih arkan

10- Fi Produksiyon

Gaziantep dış çekim fotoğrafçılarından Fi Produksiyon ; düğün fotoğrafı, düğün hikayesi, 4K drone çekim hizmeti ve daha fazlasını çiftlere sunuyor. Firma, çekimden 2 hafta sonra albümleri ve orijinal fotoğrafları teslim edebiliyor.

Firmanın fiyatları da gayet uygun. Minimum bir düğün fotoğrafı paketi 1.000 TL'nin altında.

Fi Produksiyon Foto İboGaziantep düğün fotoğrafçıları ve fiyatları bu şekilde. Şimdiden firmalarla görüşmeye başlamanı öneriyoruz. Erken rezervasyonda indirimli fiyatlar sunulduğunu unutma!


Şunlar da ilgini çekebilir:

Düğün Fotoğrafı Fikirleri

Kış Düğünleri İçin İçleri Isıtacak 10 Düğün Fotoğrafı Fikri

Düğün Fotoğrafçını Seçmene Yardım Ediyoruz!

Düğün Fotoğrafçıları

Şehrindeki en iyi fotoğrafçılar Düğün.com’da!

Her 3 çiftten 2'si aradığı firmaları Düğün.com’da buluyor. Sen de onlar arasına katıl!

Düğün fotoğrafçını bul

Bunlar da ilgini çekebilir

Düğün Fotoğrafçısı kategorisindeki diğer yazılara ulaşmak için tıkla!

Vitrindeki Düğün Fotoğrafçıları Firmaları

Düğün Fotoğrafçıları kategorisinde öne çıkan firmalara buradan ulaş!

0 yorum