Şehitkamil Seyirtepe Tesisleri

100 - 450 Kişi
250 TL'den az

Şahinbey Gaziantep Öğretmenevi

50 - 150 Kişi
250 TL'den az

Şahinbey Gaziantep Turizm Uygulama Oteli

100 - 450 Kişi
250 TL'den az

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Her yıl 400.000 çift, Düğün.com'da buldukları firmalarla anlaşıyor. Siz de hemen firmanızı ekleyin, işinizi katlayın!

Firmanızı Ekleyin

Sosyal Tesislerde Düğün Yapmanın Ayrıcalıkları

Hayallerinizdeki düğünü gerçekleştirebilmek için aslında öyle büyük bütçeler ayırmanıza gerek yok. Uygun fiyatlı düğün mekanları için sosyal tesislere göz atmanız yeterli. Burada yapacağınız bir düğünle hem her şey istediğiniz gibi olabilir hem de uygun bütçeli bir organizasyon gerçekleştirebilirsiniz. Özellikle öğretmenevi düğünleri son yıllarda çiftler tarafından oldukça fazla tercih ediliyor. Ailenizde bir öğretmen varsa ekstra alacağınız indirimle harcamalarınızı daha da düşürebilirsiniz. Sosyal tesislerin açık ve kapalı alanlarının bulunması da onları yaz, kış tercih edilebilir hale getiriyor. Eğer uzaktan gelecek misafirleriniz varsa bu tarz mekanların, konaklama imkanı sunuyor olmaları da sizi memnun edebilir. Dilerseniz siz de bir oda tutarak hazırlıklarınızı orada tamamlayabilirsiniz. Pek çok ihtiyacınıza bir arada cevap veren öğretmenevlerinde, kuaför ve fotoğrafçı da bulabileceğinizi unutmayın. Siz yine de dilerseniz dışarıdan kendi kuaför ve fotoğrafçınızı getirebilirsiniz.

Sosyal tesisler şehir merkezi içinde yer aldığı için ulaşımı kolaydır. Konuklarınız yolda vakit kaybetmeden kolaylıkla davet alanına ulaşabilirler. Sizin de düğün alanına geç kalma riskiniz minimuma iner. Yaz aylarında yapılacak bir düğün için sosyal tesislerin kır bahçelerini tercih edebilirsiniz. Şehir merkezinde yeşillikler içinde bulunan bir alan sizi ve konuklarınızı oldukça memnun edecektir. Öğretmenevinde havuz başı düğün seçeneğini de düşünebilirsiniz. Ani hava değişimlerinde sizin için hizmete açacakları balo salonlarının olması da öğretmenevlerinin avantajlardan biri diyebiliriz.

Gaziantep’te sosyal tesisleri ararken indirimleri takip etmeyi ihmal etmeyin. Ayrıca, mekanları detaylıca inceleyip sizin için uygun bulduğunuz tesislerle iletişime geçebilir ve de ücretsiz fiyat teklifleri isteyebilirsiniz.

Tüm İlçeler Sosyal Tesisler

Tüm Şehirler Sosyal Tesisler

  • Gaziantep Sosyal Tesisler Fiyatları

    İlçe Kapasite Kişi Başı Fiyat Düğün Fiyatı
    Şahinbey 200 150 TL 30.000 TL
    Şehitkamil 300 150 TL 45.000 TL