Foto Burak

E-posta Gönder

Foto Burak

Ekiple Tanışın

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Bütçeni ve tarzını seç, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 düğün fotoğrafçısından fiyat teklifi göndersin!

Foto Burak Genel Özellikler

 • Minimum Paket Fiyatı

  1.000-1.500 TL

 • Teslim Süresi

  4 hafta

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Foto Burak Özellikler

 • Stüdyo Çekimi
 • Dış Mekan Çekimi
 • Şehir Dışında Çekim
 • Orijinal Kopya Teslim
 • Ekip

Foto Burak Sıkça Sorulan Sorular

 • Çekim Türü

  Düğün belgeseli, Düğün Hikayesi/Klibi, Katalog çekimi, Konsept çekim, Söz/Nişan/Kına Çekimi, Dış Mekan/Save the Date Çekimi, Trashday


 • Ücret kriteriniz nedir?

  Değişiyor

Foto Burak Hakkında

Fotoğraf sanatını icra etme heyecanı ve tutkusu ile 2020 yılında kurulan Foto Burak markası tanışın! Gaziantep düğün fotoğrafçıları arasına hızlı bir giriş yapan profesyonel bir çekim ekibimiz var. Ekibimizde, her biri alanında uzman fotoğraf sanatçıları yer alıyor. Size en iyi hizmeti sunmak için çalışan özverili, güler yüzlü ve heyecanlı ailemizle sektörde fark yaratamaya hazırlanıyoruz. Hazırlanıyoruz diyoruz, çünkü en iyi olmak için yıllardır durmaksızın çalıyoruz. Kendimizi geliştirmek için çalışmalarımıza ara vermeyi de düşünmüyoruz! Müşteri memnuniyeti odaklı çalışıyor, “Mutluluğunuz bizim mutluluğumuzdur” mottosuyla sizinle tanışmayı bekliyoruz.

Çekim öncesi çiftlerimizi tanımak bizim için çok önemli. İsteklerinizi öğrenmek ve çekimlerden beklentilerinizi bilerek hareket etmek mutlak başarı için atılması gereken bir adım. Hangi çekim türlerini gerçekleştirmek istediğinizi öğrenerek hazırlıklara da başlayabiliyoruz. Save the date, trash day ve konsept çekimler için farklı mekan seçimleri de yapabiliyoruz. Şehrin hemen her köşesinde, doğanın içinde, park, bahçe, orman ve çiftliklerde çekimler tasarlıyoruz. Seçtiğiniz adresi çalışmalar öncesi ziyaret ederek doğal ışığı en verimli şekilde kullanabileceğimiz saat aralıkları ve çekim açılarını belirliyoruz. Bu sayede her karede duygularınıza yer veriyor, güzelliğinizi ve aşk ile gülen gözlerinizi fotoğraf karelerine sığdırıyoruz. Konsept hazırlıkları için aksesuar kullanımları da yapabiliyoruz.

Bu arada dış mekanlarda düzenlediğimiz düğün çekimleri için farklı hizmet içerikleriyle paketler hazırladık. İsteklerinize uygun olan paketleri seçerek avantajlı fiyatlardan yararlanabilirsiniz. Ayrıca paketlerde değişiklikler de yapabileceğimizi unutmamalısınız. Mesela, paket içeriğinde 2 saat olarak belirlediğimiz çekim süresinde değişiklik talep edebilirsiniz. Canlı renkleri, yüksek çözünürlükleri ve baskı kalitesiyle dikkat çeken fotoğraf karelerini dijital ortamda teslim alabilirsiniz. Fotoğraf baskı, kanvas tablo ve panoramik albümler için sunduğumuz seçenekleri incelemeyi unutmayın. Albümlerin 30x50, 30x60, 30x75 gibi edat alternatiflerini de değerlendirebilirsiniz.

Fiyat teklifleri ve ön görüşme için kullanabileceğiniz, Foto Burak Gaziantep iletişim formu sayfanın üst kısmında yer alıyor!

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.