Foto Burak
  • Min. Paket Fiyatı
    3.000-5.000 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Bütçeni ve tarzını seç, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 düğün fotoğrafçısından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Ekiple Tanışın

Foto Burak Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
3.000-5.000 TL

Foto Burak Özellikler

Teslim Süresi
4 hafta
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
4 hafta
Stüdyo çekimi yapıyor musunuz?
Evet
Dış mekan çekimi yapıyor musunuz?
Evet
Şehir dışında çekim yapıyor musunuz?
Evet
Yurt dışında çekim yapıyor musunuz?
Hayır
Orijinal kopyaları teslim ediyor musunuz?
Evet
Ekibiniz var mı?
Evet

Foto Burak Sıkça Sorulan Sorular

Foto Burak düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı ne kadar?

Foto Burak düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı 3.000-5.000 TL aralığındadır.

Foto Burak ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Foto Burak ile randevu almayı planladığınız tarihten itibaren iletişime geçmeniz gereken süre 4 hafta olarak öne çıkmaktadır.

Foto Burak şehir dışında hizmet veriyor mu?

Evet, Foto Burak şehir dışında hizmet veriyor.

Foto Burak düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim teslim süresi ne kadar?

Foto Burak düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim çalışmasını 4 hafta içerisinde teslim etmektedir.

Foto Burak hangi çekim türlerinde hizmet veriyor?

Foto Burak aşağıdaki çekim türlerinde hizmet vermektedir:<br />"söz / nişan / kına çekimi, katalog çekimi, düğün hikayesi / klibi, konsept çekim, düğün belgeseli, dış mekan / save the date çekimi, trashday".

Ücret kriteriniz nedir?

Değişiyor

Foto Burak Hakkında

Fotoğraf sanatını icra etme heyecanı ve tutkusu ile 2020 yılında kurulan Foto Burak markası tanışın! Gaziantep düğün fotoğrafçıları arasına hızlı bir giriş yapan profesyonel bir çekim ekibimiz var. Ekibimizde, her biri alanında uzman fotoğraf sanatçıları yer alıyor. Size en iyi hizmeti sunmak için çalışan özverili, güler yüzlü ve heyecanlı ailemizle sektörde fark yaratamaya hazırlanıyoruz. Hazırlanıyoruz diyoruz, çünkü en iyi olmak için yıllardır durmaksızın çalıyoruz. Kendimizi geliştirmek için çalışmalarımıza ara vermeyi de düşünmüyoruz! Müşteri memnuniyeti odaklı çalışıyor, “Mutluluğunuz bizim mutluluğumuzdur” mottosuyla sizinle tanışmayı bekliyoruz.

Çekim öncesi çiftlerimizi tanımak bizim için çok önemli. İsteklerinizi öğrenmek ve çekimlerden beklentilerinizi bilerek hareket etmek mutlak başarı için atılması gereken bir adım. Hangi çekim türlerini gerçekleştirmek istediğinizi öğrenerek hazırlıklara da başlayabiliyoruz. Save the date, trash day ve konsept çekimler için farklı mekan seçimleri de yapabiliyoruz. Şehrin hemen her köşesinde, doğanın içinde, park, bahçe, orman ve çiftliklerde çekimler tasarlıyoruz. Seçtiğiniz adresi çalışmalar öncesi ziyaret ederek doğal ışığı en verimli şekilde kullanabileceğimiz saat aralıkları ve çekim açılarını belirliyoruz. Bu sayede her karede duygularınıza yer veriyor, güzelliğinizi ve aşk ile gülen gözlerinizi fotoğraf karelerine sığdırıyoruz. Konsept hazırlıkları için aksesuar kullanımları da yapabiliyoruz.

Bu arada dış mekanlarda düzenlediğimiz düğün çekimleri için farklı hizmet içerikleriyle paketler hazırladık. İsteklerinize uygun olan paketleri seçerek avantajlı fiyatlardan yararlanabilirsiniz. Ayrıca paketlerde değişiklikler de yapabileceğimizi unutmamalısınız. Mesela, paket içeriğinde 2 saat olarak belirlediğimiz çekim süresinde değişiklik talep edebilirsiniz. Canlı renkleri, yüksek çözünürlükleri ve baskı kalitesiyle dikkat çeken fotoğraf karelerini dijital ortamda teslim alabilirsiniz. Fotoğraf baskı, kanvas tablo ve panoramik albümler için sunduğumuz seçenekleri incelemeyi unutmayın. Albümlerin 30x50, 30x60, 30x75 gibi edat alternatiflerini de değerlendirebilirsiniz.

Fiyat teklifleri ve ön görüşme için kullanabileceğiniz, Foto Burak Gaziantep iletişim formu sayfanın üst kısmında yer alıyor!

İletişim

  • Adres::

    Gaziantep

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.