Foto Tuna

1

E-posta Gönder

0342 255 5160

3 yorum

Düğün Fotoğrafçıları

Kategori

1.000 TL'den az

Min. Paket Fiyatı

Şahinbey, Gaziantep

İlçe, İl


Genel Özellikler

 • Minimum Paket Fiyatı 1.000 TL'den az
 • Teslim Süresi 1 hafta
 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz? 1 hafta

Özellik

 • Stüdyo Çekimi
 • Dış Mekan Çekimi
 • Şehir Dışında Çekim
 • Yurt Dışında Çekim
 • Orijinal Kopya Teslim
 • Ekip

Sorular

 • Çekim Türleri Katalog çekimi, Konsept çekim, Nişan çekimi
 • Ücret kriteriniz nedir? Değişiyor
 • Ne tür mekanlarda çekim yapıyorsunuz? Tarihi Mekanlar ve Park vs Gbi

Hakkında

Her fotoğrafın kendine has bir hikâyesi, her hikâyenin de kalplere dokunan bir anısı olduğunu düşünüyoruz. Hatıralarınızı ölümsüzleştirmek için Foto Tuna ekibi olarak sizinle tanışmak için sabırsızlanıyoruz.

Yıllardır fotoğrafçılık sektöründe başarıyla hizmet veriyoruz. Gaziantep düğün fotoğrafçıları arasında oldukça beğenilen ve sevilen ekiplerden biri olduğumuzu rahatlıkla söyleyebiliriz. Stüdyo ve dış mekân çekimlerimizle hayalini kurduğunuz konsepti kurarak harika fotoğraflar elde etmenize yardımcı oluyoruz.

Çalışmalarımızda güler yüz ve samimiyet en önem verdiğimiz noktalar oluyor. Rahat bir çekim süreci geçirmenizi, stres yapmamanızı ve doğallığını ön plana çıkarmanızı istiyoruz. Tarihi mekânlar ve park gibi alanlarda fotoğraf çekimlerinizi yapabiliyoruz. Çekim günü sadece gülümsemenizi ve birbirinize aşkla bakmanızı istiyoruz. Geri kalan her şeyle profesyonel ekibimizle biz ilgileniyoruz. Çekim esnasında elde edilen görüntülerin bazılarını size göstererek fikrinizi alıyoruz. Fotoğraf çekimleriniz tamamlanınca bilgisayar üzerinde düzenlemeler yaparak estetik bir görünüm elde edeceğimiz dokunuşlar yapıyoruz. Tüm aşamaları başarıyla tamamladıktan sonra orijinal kopyalarıyla fotoğraflarınızı size teslim ediyoruz.

Şık abiyeleriniz, gelinliğiniz veya başka bir konseptinizle size eşlik ederek ölümsüzleştirmek istediğiniz kareleri tam da hayal ettiğiniz gibi size sunuyoruz. Böylesi önemli günleriniz için hatıralarınızın işinde uzman eller tarafından hazırlanmasını isteyeceğinizi düşünüyoruz. İşinizi şansa bırakarak sonrasında pişman olacağınız tercihler yapmanızı istemeyiz. Hayatınızın renkli albümünün fotoğraflarının bizim objektifimizden çıkmasını isteriz.

Fotoğraf stüdyomuz hakkında daha ayrıntılı bilgi almak, paket içeriklerimizi öğrenmek ve fiyat tekliflerimizi değerlendirmek için sayfanın üst kısmında yer alan Foto Tuna’ya ait iletişim bilgileri ile bizimle irtibat sağlayabilirsiniz. Ekibimize ulaşmanın bir başka alternatif yolu ise yine sayfanın üstünde bulunan iletişim formunun Foto Tuna için eksiksiz bir şekilde doldurularak ardından “Ücretsiz teklif al” butonuna tıklanması ile oluyor.

İletişim

Orhan Parsak

 • Telefon: 0342 255 5160

 • Adres: Vatan Mah. 75. Sokak No 2/B Çelikaslan Arkası / Gaziantep

Foto Tuna Yol Haritası

3 yorum


H&H

Hanım & Hasan

Düğün Tarihi: 11.05.2018

Kalite Ve Profesyonel Çekimleri İçin Kalıcı Hatıralarımıza Yardımcı Olan Foto Tuna'ya Teşekkürler..

g&c

gulcin & cuma

Düğün Tarihi: 08.06.2018

Hizmetten yana kusursuz kaliteli bir çekim ve sıcakkanlı tamamen işine odaklilar ben çok memnun kaldım her kesede tavsiye ederim orhan net e burdan bir kez daha teşekkür ederim

M&B

Melek & Burak

Düğün Tarihi: 18.05.2018

Gayet iyi iş yapan ve profesyonel çekimler yapan kişiler ve ekibinede burdan teşekkür ler

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!