Foto Kenan

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

Foto Kenan Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
1.500 TL'den az

Foto Kenan Özellikler

Teslim Süresi
4 hafta
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
4 hafta
Stüdyo Çekimi
Evet
Dış Mekan Çekimi
Evet
Şehir Dışında Çekim
Evet
Yurt dışında çekim yapıyor musunuz?
Hayır
Orijinal Kopya Teslim
Evet
Ekip
Evet

Foto Kenan Sık Sorulan Sorular

Foto Kenan düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı ne kadar?

Foto Kenan düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı 1.500 TL'den az aralığındadır.


Foto Kenan hangi çekim türlerinde hizmet veriyor?

Foto Kenan aşağıdaki çekim türlerinde hizmet vermektedir:<br />"katalog çekimi, trashday, söz / nişan / kına çekimi, konsept çekim, dış mekan / save the date çekimi".


Foto Kenan düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim teslim süresi ne kadar?

Foto Kenan düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim çalışmasını 4 hafta içerisinde teslim etmektedir.


Foto Kenan şehir dışında hizmet veriyor mu?

Evet, Foto Kenan şehir dışında hizmet veriyor.


Foto Kenan ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Foto Kenan ile randevu almayı planladığınız tarihten itibaren iletişime geçmeniz gereken süre 4 hafta olarak öne çıkmaktadır.

Tüm Sorular

Foto Kenan Hakkında

Hayatınızın en önemli imzasını atacağınız bu özel gün için profesyonel, deneyimli ve sıcakkanlı bir ekip ile çalışmaya ne dersiniz? Foto Kenan olarak bugününüzde yanınızda olarak birbirinden güzel fotoğraflara sahip olmanızı istiyoruz. En keyifli anlarınızı kaydederek ölümsüzleştirmek ve yıllar sonra bugünü en iyi şekilde hatırlamanızı sağlamak bizim birincil görevimiz. Bunu da kusursuz bir şekilde gerçekleştirmek için sabırsızlanıyoruz!

Gaziantep’teki düğün fotoğrafçılarından farklılaştığımız en önemli nokta; tecrübemiz! 1964’ten beri bu sektörde aktif olarak faaliyet göstermenin haklı gurunu yaşıyoruz. Yarım asrı geçen hizmetimiz ile bugüne kadar sayısız çiftin mutluluklarına şahit olduk. Bu süreçte hem kullandığımız teknolojik ekipmanları hem de hizmetimizi sürekli geliştirdik. Çağın gerekliliklerine ayak uydurduk ve yenilikleri hep yakından takip ettik. Eskinin bilgileri, yeninin teknolojik imkân ve yaratıcılığıyla birleşiyor ve Foto Kenan’da buluşuyor!

Çekimlerinizi Gaziantep’in her yerinde gerçekleştirebiliyoruz. Çiftimizi bu konuda tamamen özgür kılıyor, böylelikle hayallerine erişme şansı yakalıyoruz. İsterseniz doğayla iç içe yemyeşil bir bahçede, isterseniz tarihi bir kalede, isterseniz de bizim belirlediğimiz bir dekor ya da konseptin önünde! Foto Kenan Gaziantep’in her yerinde! Siz neredesiniz?

Düğün fotoğrafları dışında mezuniyet fotoğrafları ve çocuk – bebek fotoğrafları da çekebiliyoruz. Tecrübemizi herkesle her şekilde paylaşıyor, mutluluğunuzu sağlamak istiyoruz. Tüm imkânlarımızdan yararlanabilmeniz için bizimle en az 3 hafta önceden iletişime geçmeniz gerektiğini de belirtmek istiyoruz. Özellikle düğün döneminde oldukça yoğun bir tempoda çalışıyoruz. Bu yüzden de ortak bir gün belirliyor ve bugün için hazırlıklarımızı da eksiksiz bir şekilde tamamlıyoruz.

Birbirinize olan aşkınızı yıllar sonra bile fotoğraflarınızdan anlamak için yapmanız gereken tek şey bizi tercih etmek! Bunun için de sayfanın yanındaki formu ücretsiz olarak doldurabilir ya da sayfanın üstündeki Foto Kenan Gaziantep iletişim bilgilerini kullanarak bize kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

İletişim

  • Adres:

    Değirmiçem Mah. Özgürlük Cad. No:2/A, Allaben

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Foto Kenan Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.