• Min. Paket Fiyatı
    3.000-5.000 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Bütçeni ve tarzını seç, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 düğün fotoğrafçısından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Ekiple Tanışın

Studio Net Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
3.000-5.000 TL

Studio Net Özellikler

Teslim Süresi
4 hafta
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
4 hafta
Stüdyo çekimi yapıyor musunuz?
Evet
Dış mekan çekimi yapıyor musunuz?
Evet
Şehir dışında çekim yapıyor musunuz?
Evet
Yurt dışında çekim yapıyor musunuz?
Hayır
Orijinal kopyaları teslim ediyor musunuz?
Evet
Ekibiniz var mı?
Evet

Studio Net Sıkça Sorulan Sorular

Studio Net düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı ne kadar?

Studio Net düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı 3.000-5.000 TL aralığındadır.

Studio Net ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Studio Net ile randevu almayı planladığınız tarihten itibaren iletişime geçmeniz gereken süre 4 hafta olarak öne çıkmaktadır.

Studio Net şehir dışında hizmet veriyor mu?

Evet, Studio Net şehir dışında hizmet veriyor.

Studio Net düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim teslim süresi ne kadar?

Studio Net düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim çalışmasını 4 hafta içerisinde teslim etmektedir.

Studio Net hangi çekim türlerinde hizmet veriyor?

Studio Net aşağıdaki çekim türlerinde hizmet vermektedir:<br />"söz / nişan / kına çekimi, düğün hikayesi / klibi, düğün belgeseli, trashday, konsept çekim, dış mekan / save the date çekimi, katalog çekimi".

Ücret kriteriniz nedir?

Değişiyor

Studio Net Hakkında

Düğününüz bitecek ancak birbirinize olan aşkınızı ilan ettiğiniz eşsiz fotoğraflarınız sonsuza dek kalacak! Studio Net olarak bu hizmeti profesyonel ekibimiz ile eksiksiz bir şekilde sunuyor, hayallerinizin ötesinde bir düğün albümüne sahip olmanızı sağlıyoruz.

Düğün fotoğraflarının çiftler için son derece önemli bir detay olduğunu biliyoruz. Bu yüzden bu çekimlere en az sizin kadar önem veriyor, güveninize layık olmak için titizlikle çalışıyoruz. Birbirinize olan bakışınızı, sevginizi, yaşadığınız heyecanı ve mutluluğu bu karelere aktarırken memnuniyetinizi de ön planda tutuyoruz. Benzersiz bir düğün albümü oluşturarak hayatınızda güzel bir iz bırakıyoruz. Kendimizi bu alandaki her konuda geliştirmek ve çiftlerimize hep daha iyi bir hizmet sunma hedefindeyiz. Bu yüzden en yeni trendleri yakından takip ediyor, değişen modaya ayak uydurarak Gaziantep düğün fotoğrafçıları arasında öne çıkıyoruz.

Fotoğraf çekimlerinizden önce nasıl fotoğraflara sahip olmak istediğiniz dinliyor, tarz ve zevklerinizi öğreniyoruz. Çekim mekanını, çekim konseptini, çekim gününü ve saatini de buna göre belirliyoruz. Bu sürecin her aşamasına hakim olmanız bizim için çok önemli. Aklınızda hiçbir soru işareti olmaması ve tüm hizmetlerimizin içinize sinmesi için hassasiyetle çalışıyoruz.

Çekimlerde kullandığımız ekipmanların hepsi son teknolojiden oluşturuldu. En iyi ve en yeni markalar ile çalışıyor, yüksek çözünürlüklü fotoğraf kareleri oluşturuyoruz.

Düğün fotoğrafçılığının yanı sıra bebek fotoğrafçılığı, yenidoğan fotoğrafçılığı ve aile fotoğrafçılığı da yapıyor, söz, nişan, kına gecesi, doğum günü ve mezuniyet gibi özel günlerde de çekim yapabiliyoruz. Siz yeter ki isteyin! İstediğiniz her an, her yerde yanınızda olmak için biz hazırız!

Fiyatlarımız hakkında bilgi almak ve imkanlarımızdan yararlanmak isterseniz sayfanın yanında bulunan formu ücretsiz doldurarak ya da üst kısımda yer alan iletişim bilgilerini kullanarak bize kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

İletişim

  • Adres::

    Yeditepe Mah. 72. Nolu Cadde No: 10/B Şahinbey Gaziantep

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.