Melih Arkan Fotoğraf ve Video Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
1.500-3.000 TL

Melih Arkan Fotoğraf ve Video Özellikler

Teslim Süresi
3 hafta
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
6 hafta
Stüdyo çekimi yapıyor musunuz?
Hayır
Dış Mekan Çekimi
Evet
Şehir Dışında Çekim
Evet
Yurt Dışında Çekim
Evet
Orijinal Kopya Teslim
Evet
Ekip
Evet

Melih Arkan Fotoğraf ve Video Sıkça Sorulan Sorular

Melih Arkan Fotoğraf ve Video düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı ne kadar?

Melih Arkan Fotoğraf ve Video düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı 1.500-3.000 TL aralığındadır.

Melih Arkan Fotoğraf ve Video hangi çekim türlerinde hizmet veriyor?

Melih Arkan Fotoğraf ve Video aşağıdaki çekim türlerinde hizmet vermektedir:<br />"konsept çekim, düğün hikayesi / klibi, söz / nişan / kına çekimi, düğün belgeseli, katalog çekimi, dış mekan / save the date çekimi, trashday".

Melih Arkan Fotoğraf ve Video düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim teslim süresi ne kadar?

Melih Arkan Fotoğraf ve Video düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim çalışmasını 3 hafta içerisinde teslim etmektedir.

Melih Arkan Fotoğraf ve Video ne tür mekanlarda çekim yapıyor?

"Çiftlerimizin kendini mutlu ve güzel hissettiği şehir içi ve şehir dışı her mekanda çekim yapabiliriz."

Melih Arkan Fotoğraf ve Video şehir dışında hizmet veriyor mu?

Evet, Melih Arkan Fotoğraf ve Video şehir dışında hizmet veriyor.

Melih Arkan Fotoğraf ve Video ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Melih Arkan Fotoğraf ve Video ile randevu almayı planladığınız tarihten itibaren iletişime geçmeniz gereken süre 6 hafta olarak öne çıkmaktadır.

Melih Arkan Fotoğraf ve Video hangi ek hizmetleri sunuyor?

"Düğün çekimleri için sıklıkla seyahat ediyoruz, şehir dışı ve yurt dışı çekim isteklerinizi de yerine getiriyoruz. Kaliteli ve teknolojik ekipmanlar kullanıyoruz. Her biri işinde uzman ekibimizle fotoğrafa dair her konuda size destek oluyoruz. Kaliteli ve sağlam albüm ve baskı çeşitlerimizle fark yaratıyoruz. Yüksek çözünürlüklü görsellerinizi isterseniz orijinal kopya olarak size teslim ediyoruz."

Ücret kriteriniz nedir?

Çekim türü

Melih Arkan Fotoğraf ve Video Hakkında

Düğün gününüzden geriye muhteşem kareler kalması için çalışan Melih Arkan Fotoğraf ve Video, özgün mekan seçimleriyle öne çıkıyor. Detay çekimler ve post prodüksiyon konusunda iddialı bir ekibiz. Her dönem albümlerinize dönüp baktığınızda yüzünüzde büyük bir gülümseme oluşturmak en büyük amacımız. Çiftlerimiz tarafında beğenilen ve takip edilen Gaziantep düğün fotoğrafçılarından biri olmakla gurur duyuyoruz.

Deneyim

Ben Melih Arkan, uzun yıllardır sektörde yer alıyorum. Grafik ve fotoğraf konusunda yıllar içinde edindiğim tecrübelerimi, siz değerli çiftlerimin en güzel günlerini daha da anlamlı kılmak için sunuyorum. Birçok kurumsal ve farklı sektör için de fotoğraf ve grafik hizmeti sunuyorum. Tecrübeli ve işini çok seven ekibimle beraber çiftlerimizle rahat ve kaliteli çekimler yapıyoruz.

Çekim Türleri / Mekanlar

Çekim öncesi sizinle bir araya geliyoruz. Tarzınızı ve beklentilerinizi konuşup size özel bir konsept oluşturuyoruz. İsterseniz stüdyo, isterseniz dış mekanda çekiminizi organize ediyoruz. Gaziantep düğün dış çekim mekanları konusunda sizi zevkle bilgilendiriyoruz. İsterseniz yemyeşil bir orman içini veya kır bahçelerini tercih ediyoruz. Örnek fotoğraflardan göreceğiniz gibi özgün ve gizli saklı doğal alanları tercih ediyoruz.

Çekim formatımızı yine sizin istek ve ihtiyacınıza göre belirliyoruz. Düğün hikayesi, düğün belgeseli, düğün klibi gibi özel formatlarda çekimler yapabiliyoruz. Dilerseniz size özel konsept çekimler ya da katalog çekimleri yapıyoruz. ‘Düğün davetiyemiz özel olsun’ derseniz, dış mekan Save The Date veya düğün sonrası çılgın bir Trash Day çekimi de yapabiliriz.

Ek Hizmetler

Düğün çekimleri için sıklıkla seyahat ediyoruz, şehir dışı ve yurt dışı çekim isteklerinizi de yerine getiriyoruz. Kaliteli ve teknolojik ekipmanlar kullanıyoruz. Her biri işinde uzman ekibimizle fotoğrafa dair her konuda size destek oluyoruz. Kaliteli ve sağlam albüm ve baskı çeşitlerimizle fark yaratıyoruz. Yüksek çözünürlüklü görsellerinizi isterseniz orijinal kopya olarak size teslim ediyoruz.

Sıradan olmayan düğün çekimleri konusunda iddialıyız. İşini seven ekibimiz; size hem rahat hem de eşsiz bir çekim günü yaşatmak için çok çalışıyor. Siz de bu sıra dışı deneyimi bizimle yaşamak ve düğün albümlerinizi işinin ehli bir firmaya teslim etmek isterseniz bize sayfadaki telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Formu doldurarak düğün fotoğraf paket fiyatlarımız hakkında bilgi alabilirsiniz.

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.