Mahmut Aslan Fotoğraf ve Video

E-posta Gönder

 • Şehitkamil, Gaziantep.

Ekiple Tanışın

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Bütçeni ve tarzını seç, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 düğün fotoğrafçısından fiyat teklifi göndersin!

Mahmut Aslan Fotoğraf ve Video Fiyatlandırma

 • Minimum Paket Fiyatı

  1.500-3.000 TL

Mahmut Aslan Fotoğraf ve Video Genel Özellikler

 • Teslim Süresi

  4 hafta

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Mahmut Aslan Fotoğraf ve Video Özellikler

 • Stüdyo Çekimi
 • Dış Mekan Çekimi
 • Şehir Dışında Çekim
 • Orijinal Kopya Teslim
 • Ekip

Mahmut Aslan Fotoğraf ve Video Sıkça Sorulan Sorular

 • Çekim Türü

  Düğün belgeseli, Düğün hikayesi / Klibi, Katalog çekimi, Konsept çekim, Söz / Nişan / Kına çekimi, Dış mekan / Save the date çekimi, Trashday


 • Ücret kriteriniz nedir?

  Değişiyor

Mahmut Aslan Fotoğraf ve Video Hakkında

Sevdiğiniz kişiyle bir ömür mutluluğa ilk adımlarınızı atacağınız düğün gününüz hayatınızda bir kez yaşayacağınız en değerli anları içinde barındırır. Yaşanan tüm o özel anlar ise düğün fotoğraflarınızla ve videolarınızda ölümsüz kılınır. Böylesine özel duyguları ve güzel anları içinde barındıran düğün fotoğraflarınızın ve videolarınızın da her detayıyla kusursuz olması için profesyonel bir ekiple çalışmanız oldukça önemlidir. Biz Foto Mahmut Aslan olarak profesyonel ekibimizle tüm bu değerli anılarınızın aşkınızı anlatan kusursuz birer sanat eserine dönüştürüyoruz. Bugüne kadar pek çok müstakbel çiftin en özel günlerinde mutluluklarına ortak olduk ve onların mutluluğunu eşsiz karelerle ölümsüz kıldık. Şimdi de sizin aşkınızı kusursuz karelerle sonsuza taşımak için hizmetinizdeyiz.

Çekimlerinizde öncelikle işimize karşı profesyonel duruşumuzun bir getirisi olarak son derece profesyonel ekipmanlar kullandığımızı belirtmek istiyoruz. Çekimlerinizi 4k görüntü kalitesiyle çekim yapabilen sistemlerimiz, Jimmy jib ve drone kullanarak yapıyoruz. Kullandığımız bu son teknoloji ekipmanlar sayesinde en küçük detaydaki güzelliği bile karelere ustalıkla yansıtıyor ve aşkınızı göz alıcı manzaralarla kaydediyoruz.

Şimdiye kadar birçok düğün fotoğrafı ve videosu gördünüz. Ancak bizi tercih ettiğiniz takdirde bunların hepsini unutabiliyoruz. Çünkü biz çekimlerinizde doğalı yakalayarak tamamen sizi yansıtan kareler ortaya çıkarıyoruz. Böylece yıllar sonra bile içinizi ısıtan, sizi o güzel anlara tekrar döndüren düğün anılarına sahip oluyorsunuz.

Mutlu çiftler için sınır tanımıyoruz. Sizi hayallerinizdeki düğün fotoğraflarını ve videolarını gerçeğe dönüştürmek için şehir dışında da hizmet veriyoruz. Çekimlerinizi yapacağımız lokasyona tamamen sizin istekleriniz doğrultusunda karar veriyoruz.

Hakkımızda daha fazla bilgi edinmek, Mahmut Aslan Fotoğraf ve Video Gaziantep düğün fotoğrafçısı fiyatlarını öğrenebilirsiniz. Biz profesyonel ekibimiz ve fark yaratan bakış açımızla en güzel anlarınızı unutulmaz kılmak için sizi bekliyoruz.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.