Haluk Çakır Fotoğraf ve Video

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Bütçeni ve tarzını seç, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 düğün fotoğrafçısından fiyat teklifi göndersin!

Haluk Çakır Fotoğraf ve Video Genel Özellikler

 • Minimum Paket Fiyatı

  1.500-2.000 TL

 • Teslim Süresi

  4 hafta

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Haluk Çakır Fotoğraf ve Video Özellikler

 • Stüdyo Çekimi
 • Dış Mekan Çekimi
 • Şehir Dışında Çekim
 • Orijinal Kopya Teslim
 • Ekip

Haluk Çakır Fotoğraf ve Video Sıkça Sorulan Sorular

 • Çekim Türü

  Düğün belgeseli, Düğün Hikayesi/Klibi, Katalog çekimi, Konsept çekim, Söz/Nişan/Kına Çekimi, Dış Mekan/Save the Date Çekimi, Trashday


 • Ücret kriteriniz nedir?

  Değişiyor

Haluk Çakır Fotoğraf ve Video Hakkında

Fotoğraflarla değerli anları ölümsüzleştirmeye ne dersiniz? Anılar arasında kaybolup gitmesini istemediğiniz her güzel günde Haluk Çakır Fotoğraf ve Video ailesi olarak yanınızda olmaya hazırız! Bunun için yıllardır profesyonel çekim ekibimizle birlikte çalışıyoruz.

Bugüne kadar 400 aşkın mutlu çift ile 72 farklı şehirde çekimler yaptık. Deklanşöre her çiftimizin heyecanını ve mutluluğunu paylaşarak bastık. Anıları kaydetmenin heyecanı ile işimizdeki ustalığı ve tutkuyu bir araya getirdik. Bu sayede canlı renkleriyle yüksek çözünürlüklü ve HD kalite birbirinden özel belgeyi arşivledik… Şimdi de sizin düğün arşivinizi tasarlamak için harekete geçiyoruz.

Çiftlerimizle hoş bir sohbet ediyor, bir kahve içiyor ve birbirimizi tanıyoruz. Ekibimizde profesyonel fotoğraf sanatçısı, video editör, kameraman ve drone pilotu olduğunu da bilmenizi istiyoruz. Gerçekleştireceğimiz çekim türlerine, mekan ve konseptlere sizin karar vermeniz de bizim için son derece önemli. Çünkü işimizi her zaman profesyonel bir şekilde yapmaya odaklanıyoruz. Size en iyi hizmeti sunmak için dış mekan çekimlerinde de düğün günü çekiminde de yanınızda ekibimizle birlikte yer alıyoruz.

Save the date çekimi ile başlıyor, düğün sonrasına kadar farklı günlerde ve mekanlarda dış çekimler tasarlayabiliyoruz. Trash day, konsept ve detay çekimler de çiftlerimizin sıklıkla tercih ettikleri arasında yer alıyor. Tercihiniz olan kalitemiz ile Türkiye’nin hemen her şehrinde fotoğraf ile video çekimleri yapmanın gururunu yaşıyoruz… Düğün günü boyunca yanınızda olarak düğün hikayesini de tasarlıyoruz. Art arda çekilen karelerle kolaj çalışmaları ile hikayenizin fotoğraflarla anlatıldığı çalışmayı tasarlıyor, video klipler de hazırlıyoruz.

Yıllar geçse de tekrar tekrar izleyebileceğiniz sinematik video klipleri, sosyal medya filmleri, düğün videosunu ve tüm fotoğrafların ham halini dijital ortamda teslim ediyoruz. CD ve DVD’lerin yanında, farklı ebatta panoramik albüm, kanvas tablo, fotoğraf baskıları da teslim etmeyi ihmal etmiyoruz. Haluk Çakır Fotoğrafçılık markasıyla Gaziantep’te yer alan stüdyomuzdan çekimler için yola çıkmaya hazırız! Ya siz?

Gaziantep dış çekim ve düğün fotoğrafçıları arasından bizi tercih ediyorsanız, detaylı bilgi için sayfanın üst kısmında yer alan iletişim formunu doldurabilirsiniz!

İletişim

 • Adres:

  Batıkent Mah. 9111.Sok No:10 B Şehitkamil/Gaziantep

 • E-posta

  E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.