Düğün Fotoğrafçıları Gaziantep

MAN Fotoğraf & Video

  • Min. Paket Fiyatı
    3.000-5.000 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Bütçeni ve tarzını seç, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 düğün fotoğrafçısından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Ekiple Tanışın

MAN Fotoğraf & Video Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
3.000-5.000 TL

MAN Fotoğraf & Video Özellikler

Teslim Süresi
4 hafta
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
4 hafta
Stüdyo çekimi yapıyor musunuz?
Evet
Dış mekan çekimi yapıyor musunuz?
Evet
Şehir dışında çekim yapıyor musunuz?
Evet
Yurt dışında çekim yapıyor musunuz?
Hayır
Orijinal kopyaları teslim ediyor musunuz?
Evet
Ekibiniz var mı?
Evet

MAN Fotoğraf & Video Sıkça Sorulan Sorular

MAN Fotoğraf & Video düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı ne kadar?

MAN Fotoğraf & Video düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı 3.000-5.000 TL aralığındadır.

MAN Fotoğraf & Video ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

MAN Fotoğraf & Video ile randevu almayı planladığınız tarihten itibaren iletişime geçmeniz gereken süre 4 hafta olarak öne çıkmaktadır.

MAN Fotoğraf & Video şehir dışında hizmet veriyor mu?

Evet, MAN Fotoğraf & Video şehir dışında hizmet veriyor.

MAN Fotoğraf & Video düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim teslim süresi ne kadar?

MAN Fotoğraf & Video düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim çalışmasını 4 hafta içerisinde teslim etmektedir.

MAN Fotoğraf & Video hangi çekim türlerinde hizmet veriyor?

MAN Fotoğraf & Video aşağıdaki çekim türlerinde hizmet vermektedir:<br />"konsept çekim, düğün hikayesi / klibi, düğün belgeseli, trashday, söz / nişan / kına çekimi, katalog çekimi, dış mekan / save the date çekimi".

Ücret kriteriniz nedir?

Değişiyor

MAN Fotoğraf & Video Hakkında

Düğün fotoğrafları çiftler için son derece önemli bir hizmet olmuştur. Biz de bunun bilincinde olarak bu sektörde uzmanlıkla çalışıyor, kendimizi sürekli geliştirerek en iyi fotoğraf kareleri oluşturmayı amaçlıyoruz. MAN Fotoğraf & Video olarak Gaziantep’teki çiftlerimizin hayallerine erişmek ve onlara benzersiz bir düğün albümü sunmak istiyoruz. Tıpkı daha önce bizi tercih eden çiftlerimize yaptığımız gibi!

İlk günden itibaren çiftlerimizin istek ve ihtiyaçları öncelikli hedefimiz oldu. Nasıl fotoğraf karelerine sahip olmak istiyorsanız, nerede olmak istiyorsanız ve fotoğraflarınızı hangi aksesuarlarla güzelleştirmek istiyorsanız yerine getiriyor, bu doğrultuda hizmet veriyoruz. Yemyeşil bir bahçede, tarihi noktalarda ya da şehir manzarasının en güzel göründüğü yerlerde kreatif bakış açımızı kullanıyor, daha önce görmediğiniz karelere imza atıyoruz. Gaziantep düğün fotoğrafçılarından da bu özelliğimiz sayesinde farklılaşıyor, çoğu zaman çiftlerin ilk tercihleri arasında yer alıyoruz.

Düğün çekimleri konusunda çiftlerimize pek çok imkan sunuyoruz. Sevdiklerinize düğün tarihinizi fotoğraf ya da videolar ile duyurduğunuz save the date çekimlerini, düğününüzden sonra gelinlik ve damatlığın kirlenmesini umursamadan yapılan trash day çekimlerini ve konsept çekimleri istediğiniz mekanda, istediğiniz zaman gerçekleştirebiliyoruz. Aynı zamanda aşkınızı eşsiz ve size özel kılmak için düğün belgeseli ve düğün klibi gibi videolar da oluşturabiliyoruz. Birbirinize olan bakışınızı, yaşadığınız mutluluk ve heyecanı en iyi şekilde ölümsüzleştireceğimizden emin olabilirsiniz.

Bahar ve yaz aylarıyla birlikte düğünlerin de artış gösterdiğini söyleyebiliriz. Biz de bu dönemlerde son derece yoğun bir tempoyla çalışıyoruz. Eğer çekim tarihinizi bu mevsimlerde gerçekleştirmek istiyorsanız bizimle en az 1 ay öncesinden iletişime geçmenizi öneriyoruz. Böylelikle çekimleriniz için eksiksiz bir hazırlık gerçekleştiriyor, planlamalarımızı buna göre yapıyoruz.

Fotoğraflarınız için sunduğumuz imkanlar hakkında daha fazla bilgi almak ve fiyatlarımızı öğrenmek isterseniz sayfanın yanında bulunan formu ücretsiz doldurarak ya da üst kısımda yer alan iletişim bilgilerini kullanarak bize ulaşabilirsiniz.

İletişim

  • Adres:

    Gaziantep

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.