Düğün Fotoğrafçıları Gaziantep

İmza Fotoğrafçılık

  • Min. Paket Fiyatı
    3.000 TL'den az
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Bütçeni ve tarzını seç, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 düğün fotoğrafçısından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Ekiple Tanışın

İmza Fotoğrafçılık Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
3.000 TL'den az

İmza Fotoğrafçılık Özellikler

Teslim Süresi
4 hafta
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
4 hafta
Stüdyo çekimi yapıyor musunuz?
Evet
Dış mekan çekimi yapıyor musunuz?
Evet
Şehir dışında çekim yapıyor musunuz?
Evet
Yurt dışında çekim yapıyor musunuz?
Hayır
Orijinal kopyaları teslim ediyor musunuz?
Evet
Ekibiniz var mı?
Evet

İmza Fotoğrafçılık Sıkça Sorulan Sorular

İmza Fotoğrafçılık düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı ne kadar?

İmza Fotoğrafçılık düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı 3.000 TL'den az aralığındadır.

İmza Fotoğrafçılık ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

İmza Fotoğrafçılık ile randevu almayı planladığınız tarihten itibaren iletişime geçmeniz gereken süre 4 hafta olarak öne çıkmaktadır.

İmza Fotoğrafçılık şehir dışında hizmet veriyor mu?

Evet, İmza Fotoğrafçılık şehir dışında hizmet veriyor.

İmza Fotoğrafçılık düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim teslim süresi ne kadar?

İmza Fotoğrafçılık düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim çalışmasını 4 hafta içerisinde teslim etmektedir.

İmza Fotoğrafçılık hangi çekim türlerinde hizmet veriyor?

İmza Fotoğrafçılık aşağıdaki çekim türlerinde hizmet vermektedir:<br />"söz / nişan / kına çekimi, düğün hikayesi / klibi, konsept çekim, dış mekan / save the date çekimi, düğün belgeseli, katalog çekimi, trashday".

Ücret kriteriniz nedir?

Değişiyor

İmza Fotoğrafçılık Hakkında

Hayatınız boyunca sahip olacağınız en güzel fotoğraflara imza atmak için sabırsızlanıyoruz. Mutluluğu siz yaşayın, en güzel anılarınızı biz yaşatalım. Hem de İmza Fotoğrafçılık farkıyla!

Gaziantep düğün fotoğrafçılarından farklı olduğumuz konulardan biri, fotoğraflarınızın nasıl olacağı konusunda sizi özgür bırakıyor olmamız! Sürecin her aşamasını eşiniz ile birlikte belirleyebiliyor, ne istiyorsanız bize söyleyebiliyorsunuz. Çekimlerden önce çiftlerimiz ile bir araya geliyor, nasıl fotoğraflar istediklerini öğreniyoruz. Hayallerini, tarzlarını ve zevklerini öğreniyor, çeşitli öneriler de sunarak çekim mekanını, çekim konseptini, çekim gününü ve saatini kararlaştırıyoruz. Her detayda beklentilerinizi karşılamayı hedefliyor, yıllar sonra bile mutlulukla bakacağınız kareler oluşturmayı amaçlıyoruz.

Son derece güler yüzlü bir ekip ile çalışıyoruz. Bu da önce çekimlere sonra da size yansıyor. Keyifli ve eğlenceli saatler yaşamanızı sağlayarak sizi çekim stresinden uzaklaştırıyoruz. Böylelikle çok daha doğal fotoğraflara imza atabiliyoruz.

İmza Fotoğrafçılık olarak çiftlerin isteklerini yerine getirebilmek için titizlikle çalışıyoruz. Çekim türü konusunda çeşitlilik sunuyor, diledikleri fotoğraflara sahip olmalarını sağlıyoruz. Stüdyomuzda istediğiniz konsepte uygun bir stüdyo çekimine imza atabiliyor, save the date ve trash day gibi dış çekimler gerçekleştirebiliyoruz.

Çekimleri gerçekleştirirken tarzınıza, zevklerinize, gelinlik ve damatlığınıza uygun aksesuar temin ederek bir konsept hazırlayabiliyoruz. Gelin buketi, damat yaka çiçeği, bisiklet, taç, şemsiye, salıncak ya da tüller ile süslenmiş bir platform ile fotoğraflarınızı benzersiz kılabiliyoruz.

Dönem dönem kampanyalar yapıyor, çiftlerimize çok uygun fiyatlar ile bir düğün albümüne sahip olma şansı sağlıyoruz. Mat büyük albüm, aile albümü ve 50*70 boyutundaki fotoğraflar üzerinden indirimler yapıyor, hem size hem de cebinize aynı anda hitap ediyoruz.

Eğer fiyatlarımızı merak ediyor, imkanlarımız ve çekimler ile ilgili daha çok şey öğrenmek istiyorsanız yapmanız gereken tek şey; sayfanın yanında bulunan formu ücretsiz doldurarak ya da üst kısımda yer alan iletişim bilgilerini kullanarak bize ulaşmak.

İletişim

  • Adres:

    Bülbülzade Mah. 93. Cadde No:29 Şahinbey/Gaziantep

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.