Elit Prestij Fotoğrafçılık ve Organizasyon

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

Elit Prestij Fotoğrafçılık ve Organizasyon Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
1.500-3.000 TL

Elit Prestij Fotoğrafçılık ve Organizasyon Özellikler

Teslim Süresi
1 hafta
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
1 haftadan az
Stüdyo Çekimi
Evet
Dış Mekan Çekimi
Evet
Şehir Dışında Çekim
Evet
Yurt Dışında Çekim
Evet
Orijinal Kopya Teslim
Evet
Ekip
Evet

Elit Prestij Fotoğrafçılık ve Organizasyon Sık Sorulan Sorular

Elit Prestij Fotoğrafçılık ve Organizasyon düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı ne kadar?

Elit Prestij Fotoğrafçılık ve Organizasyon düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı 1.500-3.000 TL aralığındadır.


Elit Prestij Fotoğrafçılık ve Organizasyon hangi çekim türlerinde hizmet veriyor?

Elit Prestij Fotoğrafçılık ve Organizasyon aşağıdaki çekim türlerinde hizmet vermektedir:<br />"söz / nişan / kına çekimi, düğün hikayesi / klibi, düğün belgeseli, katalog çekimi, trashday, konsept çekim, dış mekan / save the date çekimi".


Elit Prestij Fotoğrafçılık ve Organizasyon düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim teslim süresi ne kadar?

Elit Prestij Fotoğrafçılık ve Organizasyon düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim çalışmasını 1 hafta içerisinde teslim etmektedir.


Elit Prestij Fotoğrafçılık ve Organizasyon şehir dışında hizmet veriyor mu?

Evet, Elit Prestij Fotoğrafçılık ve Organizasyon şehir dışında hizmet veriyor.


Elit Prestij Fotoğrafçılık ve Organizasyon ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Elit Prestij Fotoğrafçılık ve Organizasyon ile randevu almayı planladığınız tarihten itibaren iletişime geçmeniz gereken süre 1 haftadan az olarak öne çıkmaktadır.

Tüm Sorular

Elit Prestij Fotoğrafçılık ve Organizasyon Hakkında

Gaziantep Şehitkamil’de yer alan köklü fotoğraf firmalarından bir tanesiyiz. Yılardır işini en iyi şekilde yapmak için kendini geliştiren ve yenileyen profesyoneller arasında yer alıyoruz. Gaziantep Elit Prestij Fotoğrafçılık ailesi olarak sektörde öncü markalar arasında ye almanın gururuyla kaliteden ödün vermeden çiftlerimize hak ettikleri hizmeti sunuyoruz.

Düğün fotoğrafçılığı işimizin en keyifli yanı! Özel anları belgeleyerek yıllar geçse de her baktığınızda aynı heyecan duygusunu hissettiren çalışmalar yapıyoruz. Bunun için düğün günü boyunca yanınızda oluyoruz. Güzel gelin adaylarımızın makyaj ve saç tasarım sürecinden damat beylerin heyecanla kapıdan içeri girdiği ana kadar her sahneyi kaydediyoruz. Aşkınızın hikayesinde “Evet” dediğiniz anlara, ilk dansa, gelin partisi ve after partiye de yer veriyoruz. Düğün hikayesini sinematik video klipler olarak tasarlıyor, her montajlı video kaydı dijital ortamda teslim ediyoruz.

Fotoğraf baskıları da albümlere dönüştürdüğümüzü söylemiş miydik? Elit Prestij Fotoğrafçılık olarak stüdyomuzda albüm hazırlıkları başlamadan önce dış çekimler de tasarlıyoruz. Şehrin en güzel köşelerinde zarafetiniz ile doğanın binbir rengini bir araya getiriyoruz. Orman, koru, çiftlik, tarihi mekan, hatta aşkınızın başladığı sokakta çekim yapmayı tercih edebilirsiniz. Albümlerde yerini alacak dış çekimlere stüdyo çekimi de eklemek ister misiniz? Bizimle çalışırsanız bu mümkün. Yenilikçi bakış açısıyla hem teknolojiyi hem de sektörü takip eden ekibimiz stüdyo çekimlerinin en modern halini de size sunmak için hazır.

Albümler hâlâ merak ettiğiniz konu değil mi? Endişelenmeyin! Farklı ebat ve tasarımlarda pek çok albüm arasından dilediğinizi tercih edebilirsiniz. Sizin masalınızı fotoğraf ve videolarla anlatan ekibimiz, anıların belgelendiği albüm baskı çalışmalarında da kaliteden ödün vermiyor. En iyiyi hak eden her çiftimiz için çalışıyoruz…

Gaziantep Şehitkamil fotoğrafçıları arasında bizi tercih ediyorsanız, Elit Prestij Fotoğrafçılık ve Organizasyon iletişim formunu doldurabilirsiniz. Form sayfanın üst kısmında!

İletişim

  • Adres:

    Emek Mah. Süheyla Tahaoğlu sokak No:40 Şehitkamil/Gaziantep

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Elit Prestij Fotoğrafçılık ve Organizasyon Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.