Gaziantep Fotoğraf Evi

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Bütçeni ve tarzını seç, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 düğün fotoğrafçısından fiyat teklifi göndersin!

Gaziantep Fotoğraf Evi Genel Özellikler

 • Minimum Paket Fiyatı

  1.000-1.500 TL

 • Teslim Süresi

  4 hafta

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Gaziantep Fotoğraf Evi Özellikler

 • Dış Mekan Çekimi
 • Şehir Dışında Çekim
 • Orijinal Kopya Teslim
 • Ekip

Gaziantep Fotoğraf Evi Sıkça Sorulan Sorular

 • Çekim Türü

  Düğün belgeseli, Düğün Hikayesi/Klibi, Katalog çekimi, Konsept çekim, Söz/Nişan/Kına Çekimi, Dış Mekan/Save the Date Çekimi, Trashday


 • Ücret kriteriniz nedir?

  Değişiyor

Gaziantep Fotoğraf Evi Hakkında

Üstünden yıllar geçse de düğününüzü en iyi şekilde hatırlamanızı sağlayacak somut belgelerdir düğün fotoğrafları. Son derece önemli bir görevi olduğu için bu hizmetin profesyonel bir fotoğrafçı tarafından alınması gerektiğini düşünüyoruz. Biz Gaziantep Fotoğraf Evi olarak alanında uzman ekibimiz, kaliteli ekipmanlarımız ve sektördeki tecrübelerimiz ile bu ihtiyaçlarınızı karşılamak için sabırsızlanıyoruz. Hayallerinizi gerçeğe dönüştürecek, aşkınızın en saf halini fotoğraf karelerine aktaracağız!

Faaliyet göstermeye başladığımız günden itibaren sanatsal bakış açımızı Gaziantep’teki çiftler ile buluşturmayı amaçlıyoruz. Özgün ve kreatif çekim tekniklerimiz, duruş, bakış, gülüş ve poz gibi bu alandaki detaylar hakkındaki bilgi birikimlerimiz ile beklentilerinizi fazlasıyla karşılayacağımızdan emin olabilirsiniz.

Düğün fotoğraflarınız için aklınıza gelen her çekim türüyle hizmet verebiliyoruz. Dış mekanlarda save the date ve trash day çekimlerine imza atabiliyor, size özel bir düğün hikayesi ya da düğün klibi oluşturabiliyoruz. Bunun için hem yeterli deneyimlerimiz hem de ekipmanlarımız mevcut. Gaziantep düğün fotoğrafçılarından farklılaştığımız bir özelliğimiz ise; drone çekimleri gerçekleştirebiliyor olmamız! Sektördeki en iyi dronelar ile çalışıyor, çekimler için gerekli sertifika ve belgelere sahip olduğumuzu da belirtmek istiyoruz.

Çiftlerin ağırlıklı olarak tercih ettiği dış çekimler konusunda biz de kendimizi sürekli geliştiriyoruz. Gaziantep dış çekim mekanlarını sürekli araştırıyor, en çok tercih edilen yerleri öneriyoruz. İsterseniz yemyeşil bir bahçede, isterseniz tarihi noktalarda, isterseniz de panoramik bir manzarada fotoğraflarınızı çekebiliyoruz. Peki, yalnızca Gaziantep mi? Tabii ki hayır! Düğün fotoğraflarınız için hayal ettiğiniz ya da istediğiniz her yere gidebiliyor, Türkiye’nin en özel mekanlarında bulunabiliyoruz.

Bizimle ilgili daha çok şey öğrenmek ve fiyatlarımız hakkında bilgi almak isterseniz sayfanın yanında bulunan formu ücretsiz olarak doldurabilir ya da üst kısımda yer alan iletişim bilgilerini kullanabilirsiniz.

İletişim

 • Adres:

  Sarıgüllük Mah. İbrahim Bali Sk. No:2/B Şehitkamil/Gaziantep

 • E-posta

  E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.