Hasan Deveciler Photography

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Bütçeni ve tarzını seç, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 düğün fotoğrafçısından fiyat teklifi göndersin!

Hasan Deveciler Photography Genel Özellikler

 • Minimum Paket Fiyatı

  1.000-1.500 TL

 • Teslim Süresi

  4 hafta

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Hasan Deveciler Photography Özellikler

 • Dış Mekan Çekimi
 • Şehir Dışında Çekim
 • Orijinal Kopya Teslim
 • Ekip

Hasan Deveciler Photography Sıkça Sorulan Sorular

 • Çekim Türü

  Düğün belgeseli, Düğün Hikayesi/Klibi, Katalog çekimi, Konsept çekim, Söz/Nişan/Kına Çekimi, Dış Mekan/Save the Date Çekimi, Trashday


 • Ücret kriteriniz nedir?

  Değişiyor

Hasan Deveciler Photography Hakkında

Uzun yıllardır fotoğrafçılık sektöründe faaliyet gösteriyoruz, unutulması istenmeyen güzellikleri ve yaşanmışlıkları hatıralara dönüştürüyoruz. Bendeniz Hasan Deveciler’in kurduğu markam HD Fotoğraf Atölyesi ile sektörde profesyonel bir hizmet sunuyoruz. Bulunduğumuz konum ve seçtiğimiz alan itibariyle Gaziantep düğün fotoğrafçısı olarak anılıyoruz. Eğer düğününüz için Hasan Deveciler Photography imzalı bir albüme sahip olmak isterseniz sizinle de çalışmaktan büyük keyif duyarız.

Düğün fotoğrafları için dış çekimler gerçekleştiriyor ve çiftin tercihine göre bunu düğün günü de yapabiliyoruz, sonrasında da yapabiliyoruz. Eğer çiftimiz düğün gününü seçerse onlarla sadece birkaç saat değil, isterlerse kuaförde hazırlık aşamalarından itibaren yanlarında oluyor, gün bitimine kadar her ânı kayıt altına alabiliyoruz. Böylelikle düğün hikayesi gibi bir çekim gerçekleştirmiş oluyoruz. Düğünden farklı bir günde çekim yapmanın avantajı ise; daha rahat kıyafetlerle, daha uzun bir sürede stressiz ve yetişme telaşsız şekilde gerçekleşmesi. Aynı zamanda çekim mekanı konusunda da özgür oluyor, şehir içi veya dışında uzak yakın demeden her yeri seçebiliyoruz.

Dış çekimlerde mekanı belirleyen kesinlikle çiftler, özel bir istekleri varsa muhakkak çekimi orada gerçekleştiriyoruz. Fakat karar verememişlerse onlara daha önceki çekimlerimizden de edindiğimiz tecrübelerle pek çok seçenek sunabiliyoruz. Gaziantep başta olmak üzere çevresine ve Kahramanmaraş’a da gidebiliyoruz. Düğünler haricinde yine çiftler için önemli olan özel gün ve organizasyonlar için de çekimler yapıyoruz. Bunlardan bazıları ise; nişan ve söz merasimleri, kına geceleri, nikah törenleri gibi günler.

Çiftlerimize sunduğumuz ve hem zevkleri hem de bütçelerine göre seçimlerini yapabildikleri paketlerimiz mevcut. Farklı içeriklere sahip bu paketlerde genellikle; dış çekim mekanı, çekim süresinin uzunluğu, çekilen fotoğrafların görsel düzenlemesi, albüm modelleri, aile albümü, albümdeki yaprak sayısı, büyük boy canvas tablo gibi öğeler bulunuyor.

Kusursuz bir Gaziantep fotoğraf çekimi için Hasan Deveciler Photography olarak bizimle çalışmak isterseniz yandaki formu doldurabilirsiniz.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.