Ali Uyar Fotoğraf

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

Ali Uyar Fotoğraf Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
1.500 TL'den az

Ali Uyar Fotoğraf Özellikler

Teslim Süresi
6 hafta
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
3 hafta
Stüdyo Çekimi
Evet
Dış Mekan Çekimi
Evet
Şehir Dışında Çekim
Evet
Yurt dışında çekim yapıyor musunuz?
Hayır
Orijinal Kopya Teslim
Evet
Ekip
Evet

Ali Uyar Fotoğraf Sık Sorulan Sorular

Ali Uyar Fotoğraf düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı ne kadar?

Ali Uyar Fotoğraf düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı 1.500 TL'den az aralığındadır.


Ali Uyar Fotoğraf hangi çekim türlerinde hizmet veriyor?

Ali Uyar Fotoğraf aşağıdaki çekim türlerinde hizmet vermektedir:<br />"dış mekan / save the date çekimi, düğün hikayesi / klibi, söz / nişan / kına çekimi".


Ali Uyar Fotoğraf düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim teslim süresi ne kadar?

Ali Uyar Fotoğraf düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim çalışmasını 6 hafta içerisinde teslim etmektedir.


Ali Uyar Fotoğraf şehir dışında hizmet veriyor mu?

Evet, Ali Uyar Fotoğraf şehir dışında hizmet veriyor.


Ali Uyar Fotoğraf ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Ali Uyar Fotoğraf ile randevu almayı planladığınız tarihten itibaren iletişime geçmeniz gereken süre 3 hafta olarak öne çıkmaktadır.

Tüm Sorular

Ali Uyar Fotoğraf Hakkında

Masalların ötesinde bir gün batımı eşliğinde dış mekan çekimlerine ne dersiniz? Belki de sizin tercihiniz, yalnızca düğün hikayesi tasarlamak için evlilik seremonisi sırasında tasarladığımız çekimler olacak. Karar tamamen sizin! Çünkü biz Ali Uyar Fotoğraf ekibi olarak tüm istekleriniz için Gaziantep’te faaliyet gösteriyoruz.

Hayatınızın en güzel başlangıcını kayıt altına almanın verdiği heyecan ile hazırlıklara başlıyor; nişan, kına gecesi, düğün ve özel dış mekan çekimlerinizi tasarlıyoruz. Her çekim türü için Türkiye’nin farklı yerlerinde çalışmalar yapabiliyoruz. Şanlıurfa ve Gaziantep başta olmak üzere seçtiğiniz ilde yanınızda oluyoruz. Bu sayede ülkemizde her güzelliği, tarihi mekan ve doğayı aşkınıza yansıtmanın bir yolunu buluyoruz. Zaten çekimlerde en çok da rahat edebileceğiniz ve özgürce poz verebileceğiniz tarzınıza uygun mekan seçimine dikkat ediyoruz. Elbette kullandığımız teknikler ve ekipmanları da özel olarak belirliyoruz. Güzelliğinizi, zarafetinizi, aşkınızı ve en önemlisi duygularınızı fotoğraf karelerine yansıtmaya özen gösteriyoruz. Uzun yıllardır sektörde başarı ile yer alan ekibimiz ve profesyonel fotoğraf sanatçısı Ali Uyar sayesinde deklanşöre her bastığımızda birbirinden kıymetli anılara biriktirmenizi sağlıyoruz.

Belirlediğiniz çekim türleri ve sürelerine göre avantajlı düğün paketlerimizden de yararlanabilirsiniz. Paketlerimiz en az 90 dakikalık çekim süresi ve 100 karelik bir çalışma imkanı sunuyor. Bununla birlikte, bilmelisiniz ki çekim süresi artırıldığında fotoğraf karelerinizin sayısı da artıyor ve büyük bir arşive sahip olmanız sağlanıyor. Gaziantep düğün fotoğrafçısı fiyatlarımıza dahil; albüm, dijital kopyalar ve sinematik düğün hikayesi hazırlıkları da yapabilen ekibimiz anılarınızı yaklaşık 6 hafta gibi bir sürede kaliteden ödün vermeden teslim ediyor.

Siz de Ali Uyar Fotoğraf ekibiyle çalışmak isterseniz, Gaziantep düğün fotoğrafçıları arasında bizi tercih ettiğiniz için pişman olmayacaksınız. Hazırlıklara başlamak için acele ediyorsanız, iletişim formu sayfanın hemen üst kısmında yer alıyor.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.