Foto İstanbul

E-posta Gönder

Düğün Fotoğrafçıları

Kategori

1.000 TL'den az

Min. Paket Fiyatı

Şahinbey, Gaziantep

İlçe, İl

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Bütçeni ve tarzını seç, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 düğün fotoğrafçısından fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

 • Minimum Paket Fiyatı 1.000 TL'den az
 • Teslim Süresi 2 hafta
 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz? 2 hafta

Özellik

 • Stüdyo Çekimi
 • Dış Mekan Çekimi
 • Şehir Dışında Çekim
 • Yurt Dışında Çekim
 • Orijinal Kopya Teslim
 • Ekip

Sorular

 • Çekim Türleri Düğün belgeseli, Düğün hikayesi, Düğün klibi, Konsept çekim, Nişan çekimi, Save the date, Trashday
 • Ücret kriteriniz nedir? Saat
 • Ne tür mekanlarda çekim yapıyorsunuz? Kır evleri, botanik, saklı bahçe her yer de çekim yapıyoruz.

Önerilen Firmalar

Muhammed Turgut Photography
39 11

Şehitkamil

Muhammed Turgut Photography

1.000 TL'den az
Sistem Fotoğrafçılık
50 4 10

Şahinbey

Sistem Fotoğrafçılık

1.000-1.500 TL
Mustafa Akköz Photographer
25 4 12

Şehitkamil

Mustafa Akköz Photographer

1.000 TL'den az

Hakkında

Gaziantep’te bir Foto İstanbul. Birbirinden güzel fotoğraf kareleriniz için biz buradayız. Gaziantep ve çevresinden oldukça düğün fotoğrafı tecrübemiz mevcuttur. Birçok çiftle çalışma imkânı bulduk. Bırakın düğün gününüzde yanınıza biz de olalım.

Düğün gününüzde her an yanınıza olup hangi pozları vermeniz gerektiği konusunda size yardımcı oluyoruz. Öncül amacımız ise doğal çekim pozları yakalamak. İstediğiniz her yerde ve her şekilde fotoğraf ekibimizle birlikte çekimlerinizi gerçekleştiriyoruz. Stüdyo imkanımızda olduğunu söylemek isteriz. Dış mekan çekimlerinde sürpriz olarak gerçekleşen hava şartlarına alternatif olarak hemen stüdyoya geçip çekimlerinizi gerçekleştirebiliriz. Böylece hava şartları yüzünden düğün çekiminiz bölünmez. Stüdyo çekimini de özel olarak isteyen çiftlerimiz için uygun arka planlarla fotoğraf çekimlerini gerçekleştirebiliriz. Düğün fotoğraf çekimi yanı sıra düğün belgeseli, düğün hikayesi gibi video çekimlerimizle de hizmet veriyoruz. Video ve fotoğraflarınızı teslim süremizde oldukça kısa. Bu yüzden montajları ve albümleri bir an önce yapıp sizin merakta bırakmıyoruz.

Jimmy jib ve drone çekimi gibi ekipmanlarımızla hem videolarınızı hem fotoğraf çekimlerinizi her açıdan çekme şansına sahibiz. Ayrıca düz beyaz ya da sihirli kupalarınız da düğün fotoğraflarınızdan en beğendiğinizi görmek isterseniz de böyle bir hizmetimiz mevcut. 4K video kalitesiyle çekimlerimizi gerçekleştiriyor olup herhangi bir kalitesizliğe müsaade etmiyoruz. Ayrıca düğün gününüzde ekstra bir düğün için aydınlatma sistemi kurarak fotoğraf çekimlerinizde ışık problemini minimuma indiriyoruz.

Sevginizi ölümsüzleştirmeye doğru attığınız bu adımda, sevginizin hep ilk anki gibi taze kalması ve mutluğunuzun daim olması dileklerimizi sunuyoruz. Tabii ki bu dileklerimizden bir diğeri de bu anınızı bizimle paylaşmanız. Yanınızda olduğumuz her an bu farkı hissedeceğinizden eminiz. Böyle bir hayatımız da bazen sadece bir kere gerçekleşebiliyor. Bu değerli hikâyeyi en güzel fotoğraflarla taçlandırmak en doğal hakkınız. Bir tık kadar uzağınızda size bunu sağlamak için bekliyor olacağız.

İletişim

Necmettin Kartal

 • Adres: Ocaklar Mah. 50 No'lu Cad. Şahinbey, Gaziantep

Foto İstanbul Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Size daha çok yardımcı olmak istiyoruz. Bu süreçte ihtiyaçlarınıza uygun öneriler yapmak ve işinizi kolaylaştırmak için bir kaç sorunumuz var.