Burak Yıldırım Kapadokya

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

 • Firma Yetkilisi
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Bütçeni ve tarzını seç, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 düğün fotoğrafçısından fiyat teklifi göndersin!

Burak Yıldırım Kapadokya Genel Özellikler

 • Minimum Paket Fiyatı

  2.000-3.000 TL

 • Teslim Süresi

  6 hafta

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  6 hafta

Burak Yıldırım Kapadokya Özellikler

 • Stüdyo Çekimi
 • Dış Mekan Çekimi
 • Şehir Dışında Çekim
 • Yurt Dışında Çekim
 • Orijinal Kopya Teslim
 • Ekip

Burak Yıldırım Kapadokya Sıkça Sorulan Sorular

 • Çekim Türü

  Düğün belgeseli, Düğün Hikayesi/Klibi, Katalog çekimi, Konsept çekim, Söz/Nişan/Kına Çekimi, Dış Mekan/Save the Date Çekimi, Trashday


 • Ücret kriteriniz nedir?

  Değişiyor


 • Ne tür mekanlarda çekim yapıyorsunuz?

  Bize ait olan balonlara en yakın lokasyonda halılarla ve farklı konseptlerle kaplı terasta, halı mağazası konseptinde, peribacalarında, balon ve gün doğumu manzarasında vadilerle, tarihi mekanlarda, atlarla ve butik otellerde.

Burak Yıldırım Kapadokya Hakkında

Bugüne kadar karşınıza çıkan tüm düğün fotoğraflarını unutun! Kaliteli hizmetimiz, özgün bakış açımız ve birbirinden renkli konseptlerimizle Burak Yıldırım Kapadokya markasıyla fotoğrafçılık sektöründe damga vuran bir hizmet sunuyoruz. Kapadokya merkezli fotoğraf stüdyomuz pek çok ilde çalışmalarını başarıyla sürdürüyor. Bu iller arasında yer alan Gaziantep’te yaşayan bir çiftseniz siz de sunduğumuz ayrıcalıklı imkanlardan yararlanabilirsiniz.

Kurucumuz Burak Yıldırım’ın baba mesleği olan gazetecilik ve fotoğrafçılık dolayısıyla meslek hayatına atılmasıyla başlayan fotoğrafçılık serüveni stüdyomuzun kuruluşuna kadar uzanıyor. Profesyonel ekibimizle birlikte her daim en iyi hizmeti sunmaya ve çift memnuniyeti odaklı çalışmaya gayret gösteriyoruz.

İstediğiniz tüm çekim türlerinde size yardımcı oluyoruz. Dış çekim, save the date, düğün hikayesi, düğün klibi, düğün belgeseli, trashday gibi birbirinden farklı kategorilerde çekimlerinizi yapıyoruz. Çekimler esnasında kaliteli ekipman kullanmayı tercih ediyoruz. Çekimlerinizi farklı açılardan yaparak elimizde çok sayıda görüntü olmasını sağlıyoruz. Bunun için de tek kamerayla yetinmiyor, birden fazla kamera kullanıyoruz.

Stüdyo ortamında çekimlerinizi yapabilsek de genellikle çiftlerin tercihi dış mekan çekimleri oluyor. Gaziantep dış çekim mekanlarını, Kapadokya’yı, yurt içinde ya da yurt dışında farklı yerleri çekimlerinizin arka fonu olarak kullanabiliyoruz. Çekimler öncesinde sizinle bir araya geldiğimizde tüm bu konuları ayrıntılı olarak konuşuyoruz. Rahat ve eğlenceli bir çekim geçirmeniz için de size ekibimizle birlikte eşlik ediyoruz.

Çekiminiz bittiğinde ise elde ettiğimiz tüm görüntüleri bilgisayar ortamında düzenleyerek istediğiniz albümün konseptine uygun hale getiriyoruz. Tüm hazırlıkları eksiksiz bir şekilde tamamladığımızda ise albümünüzü size teslim ediyoruz.

Siz de Gaziantep düğün fotoğrafçıları arasında tarzınızı en iyi yansıtan firmayı bulmak için bir arayıştaysanız sunduğumuz ayrıcalıklı hizmetleri ayrıntılı olarak öğrenmek için sayfanın üst kısmında yer alan iletişim kanallarını kullanabilirsiniz.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.