Ankara'daki Uygun Düğün Davetiyeleri

29.09.2020

Ankara'da uygun düğün davetiye seçeneklerini nasıl bulabileceğini merak ediyorsan doğru yerdesin! Çünkü şehirde uygun davetiye fiyatlarıyla dikkat çeken firmaları ve modellerini senin için derledik!

Sim Davetiye

Görsel Numarası: D1033137

Ankara düğün davetiyesi basan yerler açısından oldukça zengin bir il. Eğer şehirdeki uygun fiyatlı düğün davetiyesi modellerini araştırıyorsan bu konuda birçok seçeneğin olduğunu bilmelisin. Örneğin; Konak'ta faaliyet gösteren Sim Davetiye bu sade tasarımıyla başlayalım. Düğün davetiyesi fiyatları, davetiyenin modeli ile kullanılan zarfa göre değişiklik gösterebiliyor. Şeffaf zarflı bu tasarımın, kalın zarflı, özel tasarım davetiyelere göre daha uygun fiyatlı olduğunu söyleyebiliriz. Firmada minimum fiyatların 1-2 TL'den başladığını da belirtelim.

Bürde Özçakır

Benzer davetiyeleri bulabileceğin firmalar burada!

FİRMALARI LİSTELE
Sim Davetiye

Ateş Reklam

Görsel Numarası: D487276

Davetiyelerle birlikte kullanılan zarf seçenekleri de malzemesi, tasarımı, süslemesi gibi değişkenlere bağlı olarak düğün davetiyeleri fiyatlarına etki ediyor. Ankara düğün davetiyeleriyle farklı zarf seçenekleri sunan firmalara da ev sahipliği yapıyor. Ateş Reklam, bu konuda uygun fiyatlı seçenekler sunan firmalardan. Eğer Ateş Reklam'ın kraft kağıttan yapılan zarfla sunulan bu hazır model davetiyesini tercih edersen, uygun fiyatlı bir seçim yapmış olacağını belirtelim. Özel tasarım hizmeti de sunan firma, Çankaya'da bulunuyor.

Bürde Özçakır

Benzer davetiyeleri bulabileceğin firmalar burada!

FİRMALARI LİSTELE
Ateş Reklam

Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir davetiye aradığını söyle, ücretsiz düğün danışmanımız tarzına ve bütçene uygun 5 davetiyeciden fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Forinvite

Görsel Numarası: D1512024

Ankara ucuz davetiye seçenekleri arasında e-davetiyeler de yer alıyor. Hem kağıt israfından kaçınarak çevreyi korumaya yönelik bir adım atma hem de misafirlerini şaşırtma imkanı sunan bilirsin. Üstelik bu davetiyeler, kağıt, baskı, süsleme gibi ek masraflara da yol açmıyor. Eğer dijital davetiye imkanı sunan bir firmayla çalışmak istersen, sana tavsiyemiz Forinvite ile iletişime geçmen yönünde olacak.

Bürde Özçakır

Benzer davetiyeleri bulabileceğin firmalar burada!

FİRMALARI LİSTELE
Forinvite

Sıradaki Galeriler

Düğün Davetiyesi kategorisindeki diğer galerilere ulaşmak için tıkla!

Vitrindeki Düğün Davetiyesi Firmaları

Düğün Davetiyesi kategorisinde öne çıkan firmalara buradan ulaş!

Yorum yap