Düğün Davetiyesi Ankara

Detay Davetiye

  • Min. Fiyat
    10-15 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir davetiye aradığını söyle, ücretsiz düğün danışmanımız tarzına ve bütçene uygun 5 davetiyeciden fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Detay Davetiye Fiyatlandırma

Minimum Fiyat
10-15 TL

Detay Davetiye Özellikler

Teslim Süresi
1 haftadan az
Minimum Sipariş Adeti
50
Özellikler
Şehir Dışı Gönderim Kaligrafik Davetiye Özel Tasarım Ücretsiz Teslimat

Detay Davetiye Hakkında

Günler, haftalar, hatta aylar süren hazırlıklar ve nihayetinde yaklaşan o muhteşem düğün günü. Şimdi, sıra belki de bu sürecin en eğlenceli ve en keyifli adımına geldi. O da ne mi? Elbette, düğün davetiyesi seçmek. Çankaya düğün davetiyesi firmaları arasında akla ilk gelen işletme Detay Davetiye adıyla, size bu süreçte muhteşem bir hizmet sunmaya hazırız.

Deneyim
Sizin için muhteşem tasarımlar yapıyor ve düğün davetiyenizin sadece size özel olmasını planlıyoruz. Sürece, öncelikle hayallerinizdeki tasarımı dinleyerek başlıyoruz. Ardından, muhteşem bir çalışmaya koyuluyoruz. Sizi memnun etmeden kesinlikle bırakmıyor, ortaya çıkan sonuçla davetiyenizi alan her misafirinizin de yüzünde bir gülümseme oluşmasını sağlıyoruz. Biz de sizin kadar heyecanlanıyor ve tüm enerjimizle sizi memnun etmek için çalışıyoruz.

Hizmetler
Başta Ankara olmak üzere Türkiye'nin her yerinde hizmet verebiliyoruz. Üstelik bizden istediğiniz özel tasarım davetiyeleri en fazla bir hafta gibi kısa bir sürede sizinle buluşturabiliyor, tüm kargolarımızı ücretsiz bir şekilde gönderiyoruz. Çankaya nikah davetiyesi firmaları arasında fark yaratıyor, vizyoner ve şık tasarımlara imza atıyoruz. Davetiyeniz tamamen sizi yansıtsın ve gösterişiyle herkesi büyülesin istiyoruz.

Bizi hem bitik organizasyonlarda hem de binlerce kişinin katıldığı büyük davet organizasyonlarında gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz. 50 adetten oluşan alt sipariş limitimiz sayesinde küçük organizasyonlarda da boy gösterebiliyoruz. Davetiyelerimizde kullandığımız yazı fontundan görsel kalitesine kadar her detayla ilgileniyor ve profesyonelliğimizle herkesi büyülemeyi amaçlıyoruz. Size, hayatınız boyunca saklayacağınız bir davetiye tasarlamak istiyoruz.

Ek Hizmetler
Düğün davetiyenizi istediğiniz gibi kişiselleştirebilmeniz için size yardımcı oluyor, hatta kararsız kaldığınız konularda da fikirler veriyoruz. Davetiyelerde isterseniz yaratıcı tasarımlarımızdan faydalanabiliyor, isterseniz de kendi fotoğraflarınızı kullanabiliyorsunuz. Bu sayede de ortaya son derece sıcak ve şık işlerin çıkmasını sağlayabiliyoruz. Profesyonel ekibimizle sürecin her aşamasında sizinle oluyor ve sizden onay almadan kesinlikle baskıya gitmiyoruz.

Çok iyi biliyoruz ki süreç boyunca birçok detayla ilgilendiniz ve geriye kalan seçimler hala çok önemli. İşte biz, bu durumun öneminin farkında bir işletme olarak Çankaya düğün davetiyesi firmaları arasından kolayca sıyrılıyor ve size hizmet vermek için sabırsızlanıyoruz. Siz de hemen sayfanın sağındaki formu doldurarak bizimle iletişim kurabilir ve firmamız hakkında daha detaylı bilgi alabilirsiniz

Ekiple Tanışın

  • Firma Yetkilisi

İletişim

  • Adres::

    Ankara

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.