Burak Kaligrafi Ve Davetiye Yazımı

E-posta Gönder

Düğün Davetiyesi

Kategori

1-2 TL

Min. Fiyat

Şehir Dışı Gönderim

Özellikler

Çankaya, Ankara

Lokasyon

Esnek sözleşme

Bu firma COVID-19 sürecinde ertelemelerde esneklik sağlıyor. Detaylı bilgi için teklif al!


Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Nasıl bir davetiye aradığını söyle, ücretsiz düğün danışmanımız tarzına ve bütçene uygun 5 davetiyeciden fiyat teklifi göndersin!

Genel Özellikler

  • Minimum Fiyat 1-2 TL
  • Teslim Süresi 1 hafta
  • Minimum Sipariş Adeti Yok

Özellikler

  • Özellikler Şehir Dışı Gönderim, Kaligrafik Davetiye, Özel Tasarım

Önerilen Firmalar

MeYou
15

Çankaya

MeYou

Şehir Dışı Gönderim

Diğer

Paradoks

Dore Bonbon
15

Çankaya

Dore Bonbon

Hakkında

En değerli günleriniz için seçtiğiniz davetiyelerinizi, Burak Kaligrafi ve Davetiye Yazımı farkıyla kaligrafi ve el sanatının büyüsüyle buluşturmak istiyorsanız, doğru yerdesiniz. Bolu’da yerleşik olmakla birlikte başta Ankara ve İstanbul olmak üzere Türkiye’nin her noktasına hızlı, her an ulaşılabilir ve güvenli hizmet sunabilmenin mutluluğunu yaşıyoruz.

Davetiye zarflarınızı, dağıtımına başlayacağınız günden bir hafta önce bize ulaştırın, en zarif şekilde yazımını yapıp, geri gönderim kargosu dahil tüm masrafları bize ait olmak üzere size teslim edelim. Her şey, elinize alıp baktığınızda yüzünüzde güzel bir tebessüm oluşturabilmek ve en değerli günlerinizi daha ilk adımında kusursuz bir hale getirebilmek için...

Bir davetiyeyi daha ilk bakışta diğerlerinden ayıran en önemli ve en göze çarpan özellik; davetiye zarfındaki yazıdır. Davetiyenin yazım şekli, bir mağazanın vitrinine benzer ve sunulan kişinin algısını daha ilk adımda etkiler. Bu durum da sizi ayrıcalıklı kılar. İşte tam da bu düşünceye sahip profesyonel ekibimiz, birbirinden güzel ve özgün tasarımlar ortaya çıkarıyor.
Düğünden önce nikâh yapmak isteyen çiftlerimiz için nikâh davetiyesi, mutlu bir gelecek için ilk adım niteliğinde olan nişan töreniniz için sevdiklerinizi davet edeceğiniz nişan davetiyesi gibi ihtiyaçlarınıza da yaratıcı çözümler bulabiliyor, isteklerinizi dikkate alarak güvenilir bir hizmet veriyoruz.

Ankara davetiye firmaları arasında fark yaratacak olanaklarımızla, en mutlu günlerinizde heyecanınızı paylaşmak ortak olmayı çok isteriz. Eğer siz de sevdiklerinizi yaratıcı bir şekilde özel günlerinize davet etmek istiyorsanız, daha fazla bilgi almak ve bütçenize uygun fiyatlarımızı öğrenmek için hemen sayfanın üst kısmında bulunan iletişim formunu eksiksiz doldurarak ‘’Ücretsiz fiyat teklifi al!’’ butonuna tıklayabilirsiniz. Ücretsiz fiyat teklifi al formu dışında sayfada bulunan telefon numarası ve mail üzerinden de bize ulaşabilirsiniz.

İletişim

Burak Yetkin

  • Adres: Ankara- çankaya

Burak Kaligrafi Ve Davetiye Yazımı Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.


Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!