Düğün Davetiyesi Ankara

Davetiyejim

  • Min. Fiyat
    5 TL'den az
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Nasıl bir davetiye aradığını söyle, ücretsiz düğün danışmanımız tarzına ve bütçene uygun 5 davetiyeciden fiyat teklifi göndersin!

Davetiyejim Fiyatlandırma

Minimum Fiyat
5 TL'den az

Davetiyejim Özellikler

Teslim Süresi
1 haftadan az
Minimum Sipariş Adeti
100
Özellikler
Şehir Dışı Gönderim Özel Tasarım

Davetiyejim Sıkça Sorulan Sorular

Ekstra hizmetleriniz var mı?

Masa Kartı, Menu basımı

Davetiyejim Hakkında

Şık tasarımlı davetiye hazırlamak bizim işimiz. İzmir merkezli Davetiyejim isimli firmamızla Ankara’da da hizmet veriyor ve hayalini kurduğunuz birbirinden tarz modellerle isteğinize uygun davetiyeleri kısa sürede hazırlıyoruz.

2016 yılından beri davetiye ve matbaa alanlarında faaliyetlerimizi sürdürüyoruz. Üstelik hem online hem de mağaza üzerinden satışlar yaparak pek çok çifte kısa zamanda ürünlerimizi ulaştırıyoruz. Türkiye’nin neresinde olursanız olun bizden hizmet alabilirsiniz.

Ankara davetiye firmaları arasında bir tercih yapacaksanız mutlaka listeniz içerisine bizi de almalı, değerlendirmelisiniz. Bilmelisiniz ki önceliğimiz her zaman müşteri memnuniyeti sağlamak. Size en üstün hizmeti en uygun fiyatlarla sunmayı amaçlıyoruz. Daima kaliteli malzemeler kullanıyor, özgün modeller ortaya çıkarıyoruz.

Profesyonel bir ekibe sahibiz. Tasarımdan basım aşamasına kadar her ayrıntıyı yakından takip ediyoruz. Düğün konseptiniz, tarzınız, beğenileriniz, tercih ettiğiniz renkler davetinizin tasarımını oluşturan detayların başında geliyor. Salon düğünü istiyorsanız siyah, beyaz, altın sarısı ve gümüş renklerinin ön plana çıktığı modelleri düşünebilirsiniz. Kır düğünü isterseniz ise yeşilin tonlarını, çiçekleri, ağaçları, yaprakları veya rustik detayları davetiye baskınızda değerlendirebilirsiniz. Son kararı her zaman size bırakıyoruz.

Üstelik sadece davetiye basımı yapmıyoruz. Aynı zamanda masa kartı ve menü basımı gibi konsept tamamlayıcı hizmetler de sunuyoruz. Sizin tek yapmanız gereken bize ulaşmak, beğenilerinizden, kendinizden bahsetmek ve davetiye tasarımınız konusunda son kararı vermek. Ortalama bir haftalık bir süre zarfında davetiyelerinizi tasarlayarak adresinize teslim ediyoruz.

Siz de Ankara Davetiyejim markası ile çalışmak isterseniz sayfa üzerinde yer alan iletişim bilgilerimizi kullanarak ya da yandaki formu ücretsiz doldurarak bize ulaşabilirsiniz. Böylelikle hem modellerimizi inceleyebilir hem de fiyatlarımız hakkında detaylı bilgi edinebilirsiniz. Sizinle tanışmak, kaliteli hizmetimizi yaşamanızı sağlamak için şimdiden sabırsızlanıyor, size bir ömür mutluluk diliyoruz.

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

İletişim

  • Adres:

    Çankaya

  • Haritadaki Konumu

    Davetiyejim Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.