Davetiyecim

E-posta Gönder

Davetiyecim Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  5-10 TL

Davetiyecim Genel Özellikler

 • Teslim Süresi

  1 hafta

 • Minimum Sipariş Adeti

  50

Davetiyecim Özellikler

 • Özellikler

  Şehir Dışı Gönderim, Özel Tasarım

Davetiyecim Sıkça Sorulan Sorular

 • Ekstra hizmetleriniz var mı?

  Masa Kartı, Menu basımı, Checkbox, Cut-out basımı

Davetiyecim Hakkında

Dünyaevine girmeden önce yapacağınız hazırlıklarından biri de davetiye seçimi. 1992 yılından beri matbaacılık yapan bir markayız. Firmamız Davetiyecim, İzmir merkezli olmasına karşın Türkiye’nin her yerine çalışmalarını ulaştırıyor.

Davetiye seçeneklerimiz oldukça fazla. Her zevke hitap eden modelimiz var. Düğün mekanınızdan eğlencenizin konseptinize kadar pek çok detayı göz önünde bulundurarak davetiyenizi seçmenizi öneriyoruz. Kararsız kalırsanız, danışmanlık yapıyoruz. İhtişamlı bir balo salonunda düğün yapacaksanız altın varaklı, incili ya da siyah fon üzerine gümüş işlemeli modellerimize göz atabilirsiniz. Sinemayı seviyorsanız klaketli ya da sevdiğiniz film karakterinin baskısıyla süslenen bir davetiye seçebilirsiniz. Kır düğünü yapacaksanız; yaprak, çiçek, kuş ve kelebek gibi desenli modellere yönelebilirsiniz. Düğününüz sahil kenarında olacaksa deniz temalı modellere göz atabilirsiniz. “Ben her şeyin sade olmasından yanayım!” diyorsanız seçiminizi klasik modellerimizden yana yapabilirsiniz.

Davetiyelerinizde yazacak metnin içeriğini siz belirliyorsunuz. Aşkınızı anlatan romantik sözler, şiirler ya da eğlenceli yazılar yazabilirsiniz. Sadece düğününüz olduğunu belirten, mekan, tarih ve saat bilgilerini verdiğiniz bir metin de oluşturabilirsiniz. Davetiye hazırlıklarınızın ardından zarfı da seçiyorsunuz. Kraft, kağıt, pencereli ya da hamur gibi farklı alternatiflerimiz içerisinden kararınızı verebilirsiniz. Davetiye tasarımı, metin özellikleri ve zarf seçimi belli olduktan sonra çalışmalarımıza başlıyoruz. Ortalama 1 hafta içerisinde de teslimatı gerçekleştiriyoruz.

Davetiye tasarım ve baskı işlerinin yanı sıra kartvizit, broşür, reklam afişi, katalog baskısı, takvim ve tabela gibi çalışmalar da yapan profesyonel bir ekibiz. Her türlü baskı ve matbaa işi için bizimle çalışabilirsiniz.

Ankara davetiye firmaları arasında araştırma yapıyorsanız, modellerimizi ve fiyatlarımızı değerlendirmek için bize ulaşın. Kargo imkanımızla kapınıza kadar teslimat yapıyoruz. Sayfadaki iletişim bilgilerimizi kullanabilir ya da yandaki bilgi formunu doldurarak “Ücretsiz teklif al” butonuna basabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi

İletişim

 • Adres:

  Ata Cad. No:161/A Balçova/ İzmir

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Davetiyecim Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.