Düğün Davetiyesi Ankara

Yeşeren Kalem

 • Min. Fiyat
  10-15 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir davetiye aradığını söyle, ücretsiz düğün danışmanımız tarzına ve bütçene uygun 5 davetiyeciden fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Yeşeren Kalem Fiyatlandırma

Minimum Fiyat
10-15 TL

Yeşeren Kalem Özellikler

Teslim Süresi
1 haftadan az
Minimum Sipariş Adeti
Yok
Özellikler
Şehir Dışı Gönderim Özel Tasarım Ücretsiz Teslimat

Yeşeren Kalem Sıkça Sorulan Sorular

Ekstra hizmetleriniz var mı?

Masa Kartı

Yeşeren Kalem Hakkında

Belki bir saksının içinde, belki bir sevdiğinizin bahçesinde, Belki de bir mutfak penceresinin önünde… Aşkınız her yerde çiçek açsın istemez misiniz? Her yerde filizlensin, her yerde yaşamaya devam etsin... Eğer cevabınız evetse Yeşeren Kalem Ankara adresimizde size aşkınızı ölümsüzleştirmeyi vadediyoruz. Size eşlik etmek ve tüm misafirlerinize yüzünde tatlı bir gülümsemeye sebep olmak istiyoruz.

●Deneyim
Arkamızda bıraktığımız mutlu müşterilerimiz, aslında bizim geleceğimiz de mimarı. İşimizi büyük bir aşkla yapıyor ve çalıştığımız her müşteriyi memnun etmeden bırakmıyoruz. Bu bakış açısıyla kurduğumuz çalışma düzenimiz bize de olumlu referans oluyor. Biz, bugün bulunduğumuz başarılı noktaya bu sayede geldik. Sizinle de çalışmak, diğer çiftlerimiz gibi sizin de hayallerinizi gerçekleştirmek istiyoruz.

●Hizmetler
Çankaya düğün hediyelikleri arasında ürün çeşitliliğimizle fark yaratmayı başardık. Size dilerseniz sebze tohumları, dilerseniz de çiçek tohumlarından oluşan muhteşem kalemler tasarlıyoruz. Bu sayede aşkınızın istediğiniz forma dönüşerek yeşermesini sağlayabiliyoruz. Ürün termin süremizle de gurur duyduğumuzu belirtmek isteriz. Bize verdiğiniz siparişleri, 1 haftadan daha az bir sürede sizinle buluşturabiliyor, Türkiye'nin her yerine ücretsiz kargo yapabiliyoruz.

Ürünlerinizi, istediğiniz şekilde kişiselleştirebiliyoruz. Hediyelik kalemlerinizi dilerseniz paketliyor, dilerseniz de paketlemeden yapay çiçeklerle ve hasır iplerle süslüyoruz. Ayrıca kalemlerin üzerine de isminizi, dilediğiniz bir sözü, nikah günümüzü de yazabiliyor ve ürünü tamamen size özel düzenliyoruz. Böylece ortaya, sadece sizi yansıtan tasarımları çıkmasını da sağlıyoruz. Sürecin tamamında sizin onayınızı alarak ilerliyoruz.

●Ek Hizmetler
Siparişlerimizde herhangi bir alt limit belirlemiyoruz. Bu durum da, her türlü davete eşlik edebilmemize imkan tanıyor. Ayrıca, ürün yelpazemizin genişliği dolayısıyla kararsız kalabilme ihtimalinizi de düşünüyor, size tek siparişte iki farklı tohum seçebilme imkanı da sağlıyoruz. Böylece aşkınıza aynı anda hem çiçek tohumlarıyla, hem de sebze tohumlarıyla hayat verebilme imkanınız da bulunuyor.

Siz de sayfadaki iletişim bilgilerini kullanarak bizimle hemen irtibata geçebilir ve ürünlerimiz hakkında daha detaylı bilgi alabilirsiniz. Bu sayede, hazırlayacağımız ön çalışmayı size sunabiliriz. Ankara düğün hediyelikleri arasında hala kararsız kaldıysanız mutlaka ürünlerimizi detaylı olarak incelemenizi ve gönlünüz rahat bir şekilde bizimle çalışmaya başlamanızı tavsiye ediyoruz. Bize, aşkınızı ölümsüzleştirebilmemiz için imkan verin.

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi

 • Firma Yetkilisi

İletişim

 • Adres:

  Tunalı

 • Haritadaki Konumu

  Yeşeren Kalem Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.