Düğün Davetiyesi Ankara

İstanbul Kaligrafi Merkezi

  • Min. Fiyat
    5-10 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir davetiye aradığını söyle, ücretsiz düğün danışmanımız tarzına ve bütçene uygun 5 davetiyeciden fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

İstanbul Kaligrafi Merkezi Fiyatlandırma

Minimum Fiyat
5-10 TL

İstanbul Kaligrafi Merkezi Özellikler

Teslim Süresi
4 hafta
Minimum Sipariş Adeti
50
Özellikler
Şehir Dışı Gönderim Kaligrafik Davetiye Özel Tasarım

İstanbul Kaligrafi Merkezi Hakkında

İstanbul Kaligrafi Merkezi 2008 yılında ilk olarak İstanbul’un Beşiktaş semtinde kurulmuştur. İstanbul Kaligrafi Merkezi iş dünyasına davetiye yazıları ve kaligrafi eğitimi hizmeti ile başlamış, daha sonra bu alanı dijital kaligrafi ve logo tasarımı ile daha da genişletmiştir. Kaligrafi alanında uluslararası bir marka olmayı başaran İstanbul Kaligrafi Merkezi, iş dünyasında önde gelen kuruluşların ve devlet kurumlarının talepleri doğrultusunda kurumsal hediyelik sektörüne hızlı bir giriş yapmıştır.

Deneyimli tasarım ve sanatçı kadrosuyla, kurumsal hediyelik sektörüne farklı bir soluk getirmiş ve kısa süre içinde sıra dışı koleksiyonları ile büyük beğeni ve talep toplamıştır. İstanbul Kaligrafi Merkezi bu talepler doğrultusunda üretime yoğunlaşmış ve daha geniş kitlelere ulaşabilmek için yeni şubeler açmıştır. İstanbul ve Ankara’da olmak üzere toplam 5 şube ile hizmet veren İstanbul Kaligrafi Merkezi, perakende satışta da tüm Türkiye’ye ulaşabilmek amacıyla on- line kurumsal hediyelik sitesini kurmuştur.Ev, ofis, otel, restaurant ve benzer birçok iç mekan görselleştirmeleri uzman ekibimiz tarafından hiçbir baskı tekniği kullanmadan doğrudan duvar, tavan, pencere üzerine özel ekipmanlarımızla kişi ya da kurumlara özel olarak uygulanmaktadır.

Ekiple Tanışın

İletişim

  • Adres:

    Mutlukent Mh. Angora Cad. Beyköy Sitesi No:52

  • Haritadaki Konumu

    İstanbul Kaligrafi Merkezi Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.