Kına ve Bekarlığa Veda Mekan Kocaeli

Elçin Düğün Salonu

 • Kapasite
  100 - 250 Kişi

 • Min. Fiyat
  250 TL'den az
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir kına mekanı istediğini anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına mekanından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Elçin Düğün Salonu Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
250 TL'den az

Elçin Düğün Salonu Kapasite

Yemekli
Min. 100 - Maks. 250
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 250

Elçin Düğün Salonu Özellikler

Aksesuar Kiralama
Hayır

Elçin Düğün Salonu Sıkça Sorulan Sorular

Elçin Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Elçin Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Kına müziği

Elçin Düğün Salonu Hakkında

Yıllardır Elçin Düğün Salonu Kocaeli’de çiftlerine ve konuklarına sunduğu hizmetler ile bir marka haline geliyor. Profesyonel bir ekip ve çözüm ortakları ile çalışarak da eksiksiz bir gece tasarlıyor.

Nasıl mı?

Öncelikle organizasyon sorumlumuz ile birlikte planlama ve organizasyon yönetimi ile gecenizi en başından son ana kadar tasarlıyor ve konseptinize uygun çalışmalar yapıyoruz…

Farklı kına gecesi konseptleri tasarlayabiliyoruz. Mesela Hint, Roman tarzı kına geceleri, geleneksel kına gecesi töreni veya prenses kınası düzenleyebiliyoruz. Renkleri de konseptlerinize göre tercih ediyoruz. Gerek gelin hanımın kaftanı ve nedimelerinin özel tasarlanmış bindallıları ile gerek salonumuzun benzer tonlardaki süslemeleri ile bir bütün oluşturuyoruz. Masa ve sandalye süslemeleri, şık aksesuarlar, ince detaylar ile de gecenizi özel kılıyoruz.

Yemeklerinizi veya ikramlarınızı da çiftimiz ile birlikte belirleyerek en taze malzemeleri seçerek aşçılarımız tarafından hazırlıyoruz. Hizmet personellerimiz gece boyunca masalarınızı lezzetli tatlar ile taçlandırıyor hatta arzu eden çiftlerimizin kına gecesi hediyelerini de konuklarınıza dağıtabiliyoruz.

Orkestramız, dj veya sanatçımız eşliğinde kına törenlerinizin vazgeçilmezi olan müzikler ile eğlencenizi başlatıyoruz. Gece boyunca kesintisiz eğlence garanti de verirken ekstra olarak istediğiniz hizmetleri de sizler için sunabiliyoruz. Sizlere özel hazırlanan kına paketleri dışına çıkarak da ek planlamalar yapabiliriz.

Kendi atmosferinizi yaratmak ve tarzınızı kına gecenize yansıtmak her zaman elinizde. Sizi yormayacak ve çok da fazla zamanınızı almayacak küçük detayları tasarlayarak düğün salonumuzu sevimli bir hale getirebiliyoruz. Böylelikle Kocaeli’de kına organizasyonlarında ilk akla gelen isimler arasında yerimizi alıyoruz…

Kına geceniz için özel tasarlanmış şık konseptler ile hayallerinizi gerçekleştiği bir gece haline getirmek isterseniz Elçin Düğün Salonu sizi bekliyor!

Siz de formu doldurarak bu çok özel avantajlardan faydalanabilirsiniz.

İletişim

 • Adres:

  Kuzey Mahallesi Cahit Zarifoğlu Caddesi No: 53 Körfez/Kocaeli

 • Haritadaki Konumu

  Elçin Düğün Salonu Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.