Kına ve Bekarlığa Veda Mekan Kocaeli

Salon Yıldırım Dilovasi

 • Kapasite
  100 - 350 Kişi

 • Min. Fiyat
  250 TL'den az
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir kına mekanı istediğini anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına mekanından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Salon Yıldırım Dilovasi Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
250 TL'den az
Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)
250 TL'den az

Salon Yıldırım Dilovasi Kapasite

Yemekli
Min. 100 - Maks. 350
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 350

Salon Yıldırım Dilovasi Özellikler

Aksesuar Kiralama
Hayır

Salon Yıldırım Dilovasi Sıkça Sorulan Sorular

Salon Yıldırım Dilovasi kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Salon Yıldırım Dilovasi kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı minimum 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.Salon Yıldırım Dilovasi kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.

Salon Yıldırım Dilovasi kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Salon Yıldırım Dilovasi kına ve bekarlığa veda için maksimum 300-400 kişilik kapasiteye sahiptir.

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Kına müziği

Salon Yıldırım Dilovasi Hakkında

Birçok farklı özelliğe sahip salonumuzda, kına gecenizi yapmaya gönüllüyüz. İşimizi seviyoruz ve her geçen gün kendimize bir şeyler katarak bu sektörde varlığımızı sürdürüyoruz. Sizin memnuniyetinizi ilk sırada tutan ekibimizle sürekli yenileniyor, yenilendikçe güçleniyoruz. Salon Yıldırım Dilovası olarak kına geceniz için size şu olanakları sağlıyoruz;


-Öncelikle yüksek ağırlama kapasiteli salonumuzu titizlikle hazırlıyoruz. Gelecek konuk sayınıza göre masa ve sandalyelerimizi düzenliyor, hiçbir aksilik yaşanmaması adına önlemler alıyoruz. Kına geceniz için genellikle kırmızı renk süslemeler tercih ediyoruz. Dilerseniz farklı tarz ve konsepte süslemeler de yapabiliriz, tercihi tamamen size bırakıyoruz.


-Kına gecenizde salona girerken kendinizi peri masalındaymış gibi hissedeceğiniz yolumuzu özenle süslüyoruz. Bu yoldan geçerken sevdiklerinizle göz göze gelmenin mutluluğunu yaşayın istiyoruz. Dilerseniz bir kına ekibiyle dans koreografisi hazırlayıp misafirlerinize görsel bir şov sunabilirsiniz.


-Kına geceleriniz için isteğiniz dahilinde kına süslemesi, kına müziği, kına ekibi ve kına tahtı hizmeti verebiliyoruz. Amacımız sizi memnun ederek gecenizi unutulmaz kılmak.


-Salonumuzla anlaşmalı fotoğrafçımız, bu özel gününüzde yanınızdan bir dakika bile ayrılmadan fotoğraf çekimlerinizi yapıyor. Üstelik kına gecenizin sonunda misafirleriniz beraber çekildiğiniz bu fotoğrafları hemen teslim alabiliyor.


-Size geniş pist alanımızda özgürce dans etme fırsatı sağlıyoruz. Kaliteli ses ve sahne sistemimizle hiç eğlenmemiş gibi eğlenecek, profesyonel orkestramızın müzik şöleniyle coşacak ve son trend şarkılara eşlik etmenin zevkine varacaksınız.


-Kına dışında nişan, düğün, açılış, bayi toplantısı, mezuniyet törenleri gibi etkinliklerinizde de hizmet vermenin gururunu yaşıyoruz. İstek ve beklentilerinizi dikkate alarak size kusursuz bir gün armağan ediyoruz.


Daha fazla bilgi edinmek ve fiyatlarımızı öğrenmek için hemen formu doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz. Kocaeli kına mekânları arasında fark yaratacak hizmetlerimizle sizi bekliyoruz.

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi

İletişim

 • Adres::

  Cumhuriyet Mahallesi Bağdat Caddesi 108. Sk. No:70/A, 41455 Dilovası/Kocaeli

 • Haritadaki Konumu

  Salon Yıldırım Dilovasi Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.