Salon Yıldırım Dilovasi

E-posta Gönder

Kına ve Bekarlığa Veda Mekan

Kategori

300-400

Kapasite

50 TL'den az

Min. Fiyat

Gebze, Kocaeli

Lokasyon

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Nasıl bir kına mekanı istediğini anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına mekanından fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu) 50 TL'den az
  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi) 30-50 TL
  • Kapasite 300-400
  • Aksesuar Kiralama

Sorular

  • Sağladığınız Hizmet İçeriği Kına müziği, Kına süslemesi

Önerilen Firmalar

Bostan Düğün Salonu
15

Gebze

Bostan Düğün Salonu

400-500
50 TL'den az
Necip Fazıl Kısakürek Kültür Merkezi
1

Kartepe

Necip Fazıl Kısakürek Kültür Merkezi

500-750
50 TL'den az
Asya Düğün Salonu
10

Gebze

Asya Düğün Salonu

400-500
50 TL'den az

Hakkında

Birçok farklı özelliğe sahip salonumuzda, kına gecenizi yapmaya gönüllüyüz. İşimizi seviyoruz ve her geçen gün kendimize bir şeyler katarak bu sektörde varlığımızı sürdürüyoruz. Sizin memnuniyetinizi ilk sırada tutan ekibimizle sürekli yenileniyor, yenilendikçe güçleniyoruz. Salon Yıldırım Dilovası olarak kına geceniz için size şu olanakları sağlıyoruz;


-Öncelikle yüksek ağırlama kapasiteli salonumuzu titizlikle hazırlıyoruz. Gelecek konuk sayınıza göre masa ve sandalyelerimizi düzenliyor, hiçbir aksilik yaşanmaması adına önlemler alıyoruz. Kına geceniz için genellikle kırmızı renk süslemeler tercih ediyoruz. Dilerseniz farklı tarz ve konsepte süslemeler de yapabiliriz, tercihi tamamen size bırakıyoruz.


-Kına gecenizde salona girerken kendinizi peri masalındaymış gibi hissedeceğiniz yolumuzu özenle süslüyoruz. Bu yoldan geçerken sevdiklerinizle göz göze gelmenin mutluluğunu yaşayın istiyoruz. Dilerseniz bir kına ekibiyle dans koreografisi hazırlayıp misafirlerinize görsel bir şov sunabilirsiniz.


-Kına geceleriniz için isteğiniz dahilinde kına süslemesi, kına müziği, kına ekibi ve kına tahtı hizmeti verebiliyoruz. Amacımız sizi memnun ederek gecenizi unutulmaz kılmak.


-Salonumuzla anlaşmalı fotoğrafçımız, bu özel gününüzde yanınızdan bir dakika bile ayrılmadan fotoğraf çekimlerinizi yapıyor. Üstelik kına gecenizin sonunda misafirleriniz beraber çekildiğiniz bu fotoğrafları hemen teslim alabiliyor.


-Size geniş pist alanımızda özgürce dans etme fırsatı sağlıyoruz. Kaliteli ses ve sahne sistemimizle hiç eğlenmemiş gibi eğlenecek, profesyonel orkestramızın müzik şöleniyle coşacak ve son trend şarkılara eşlik etmenin zevkine varacaksınız.


-Kına dışında nişan, düğün, açılış, bayi toplantısı, mezuniyet törenleri gibi etkinliklerinizde de hizmet vermenin gururunu yaşıyoruz. İstek ve beklentilerinizi dikkate alarak size kusursuz bir gün armağan ediyoruz.


Daha fazla bilgi edinmek ve fiyatlarımızı öğrenmek için hemen formu doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz. Kocaeli kına mekânları arasında fark yaratacak hizmetlerimizle sizi bekliyoruz.

İletişim

Yetkili Kişi

  • Adres: Cumhuriyet Mahallesi Bağdat Caddesi 108. Sk. No:70/A, 41455 Dilovası/Kocaeli

Salon Yıldırım Dilovasi Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!