Rüyam Düğün Sarayı

E-posta Gönder

Kına ve Bekarlığa Veda Mekan

Kategori

300-400

Kapasite

50 TL'den az

Min. Fiyat

Gebze, Kocaeli

Lokasyon

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Nasıl bir kına mekanı istediğini anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına mekanından fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu) 50 TL'den az
  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi) 10-30 TL
  • Kapasite 300-400
  • Aksesuar Kiralama

Sorular

  • Sağladığınız Hizmet İçeriği Kına süslemesi

Önerilen Firmalar

Bostan Düğün Salonu
15

Gebze

Bostan Düğün Salonu

400-500
50 TL'den az
Necip Fazıl Kısakürek Kültür Merkezi
1

Kartepe

Necip Fazıl Kısakürek Kültür Merkezi

500-750
50 TL'den az
Asya Düğün Salonu
10

Gebze

Asya Düğün Salonu

400-500
50 TL'den az

Hakkında

Kına geceniz için olması gereken her şeyi düşünerek tasarladığımız salonlarımızda; aileniz ve sevdiklerinizle hiç sıkılmadan eğlenebileceğiniz hizmetler sunuyoruz. Geçmişten bugüne kadar sayısız kına gecenize ev sahipliği yaptık ve her geçen gün sektöre kattığımız yeniliklerle varlığımızı sürdürmeye devam ediyoruz.


Kına gecenizi özenle hazırladığımız modern salonumuzda gerçekleştiriyoruz. İstek ve beklentilerinizi en iyi şekilde anlamaya çalışıyoruz. Size kusursuz bir gün armağan etmek için birlikte belirlediğimiz renklerde masa ve sandalyelerinizi giydirebiliyor, salonlarımızda farklı ambiyans yakalayabiliyoruz.


Kına gecenizi son zamanların trendlerine uydurmak için organizasyon firmalarından danışmanlık alabilirsiniz. Örneğin kına ekibiyle önceden hazırladığınız dans koreografisiyle görsel bir şov hazırlayabilirsiniz. Hint kınasıyla kız arkadaşlarınıza güzel bir anı armağan edebilirsiniz ya da sizin için süslenmiş kına tahtıyla kendinizi prensesler gibi hissedebilirsiniz. Her şey sizin yaratıcığınıza ve zevkinize kalmış.


Her anınızda yanınızda olarak, en özel anlarınızı ölümsüzleştiren fotoğrafçımızla size özel hizmet veriyoruz. Kesintisiz video çekimlerimizi de yapıp Rüyam Düğün Sarayı Gebze/Kocaeli çatısı altında düğün sonrasında size teslim ediyoruz.


Kına gecenize katılacak minik misafirlerimiz için oyun parkımız bulunuyor. Küçük konuklarımız bu oyun parkında eğlenceli vakit geçirirken, ebeveynleri de rahatça bu özel gününüzün tadını çıkarabilir.


Salonumuzda profesyonel ses sistemi ve ışıklandırma sağlıyoruz. Kına gecenizden önce hazırlanan repertuarlarla, profesyonel orkestra gruplarının canlı performanslarına yer veriyoruz. Müzik seçimlerimizi çiftlerimizin yörelerine, zevklerine veya özel isteklerine uygun olacak şekilde düzenliyoruz. Size sadece sevdiklerinizle birlikte bu özel gününüzün tadını doyasıya çıkarmak kalıyor.


Güler yüzlü ekibimizle, düğün gününüzü unutulmak kılmak adına en küçük detayları bile atlamıyoruz. Misafirlerimize ikramlarımızı titizlikle ve zamanında sunuyoruz.


Verdiğimiz hizmetler bunlarla sınırlı değil; daha fazla bilgi edinmek Rüya Düğün Salonu fiyatlarını öğrenmek için formu doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İletişim

Bülent Demirci

  • Adres: Güzeller, Gençlik Cd. No:53, 41400 Gebze/Kocaeli

Rüyam Düğün Sarayı Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!