Çetin Balık İzmit

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Çetin Balık İzmit - Kına ve Bekarlığa Veda Mekan
Yemekli
Min. 50 - Maks. 150
Kokteyl
Min. 50 - Maks. 150

Çetin Balık İzmit Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
100 - 200 TL
Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)
200 - 350 TL

Çetin Balık İzmit Genel Özellikler

Aksesuar Kiralama
Hayır

Çetin Balık İzmit Sıkça Sorulan Sorular

Çetin Balık İzmit kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Çetin Balık İzmit kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı minimum 200 - 350 TL aralığından başlamaktadır.Çetin Balık İzmit kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 100 - 200 TL aralığından başlamaktadır.


Çetin Balık İzmit kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Çetin Balık İzmit kına ve bekarlığa veda için maksimum 100-200 kişilik kapasiteye sahiptir.


Sağladığınız Hizmet İçeriği

Kına müziği, Kına süslemesi, Kına töreni

Çetin Balık İzmit Hakkında

Hayal ettiğiniz her şeyin gerçek olacağı o çok özel geceleriniz için Balıkçı Hamdi İzmit’te organizasyonlarınızı düzenliyor. Eksiksiz bir gece için kalabalık bir ekip ile kaliteli hizmet sunuyor. Organizasyon sorumlusu ile birlikte siz planlarınızı yaptıktan sonra hazırlıklara başlıyor…


Doğum günü sürprizleri, romantik yemekler, iş toplantıları, davetler, kına gecesi ve bekarlığa veda organizasyonlarınızı düzenliyoruz. Bunu yaparken ise her organizasyon kişiye özeldir diyor ve size özel konseptler tasarlıyoruz.


Böylece hem konuklarınızı en iyi şekilde ağırlamak hem de şık bir mekânda kına gecesi veya bekarlığa veda organizasyonu düzenlemek için konsept hazırlıklarınızı yapıyoruz. Canlı müzik hizmeti de sunan mekânımızda sevdiklerinizle birlikte hem eğlencenin hem de dans etmenin mutluluğunu yaşayacaksınız. Organizasyonlarınıza uygun olarak hazırlanan mekânımız son derece şık ve zarif tasarımı ile nezih bir gece için imkân sağlıyor. Balonlar ve ışıklandırmalarla süslenen mekânımız yüzlerce kişiye ev sahipliği yapıyor. En güzel balık yemeklerini yiyebileceğiniz mekanımızda aşçılarımız en özel mezeleri sizler için hazırlıyor. Bahçemizi veya iç salonumuzu tercih ederek her mevsim birbirinden güzel geleneksel kına gecesi dışında modern bekarlığa veda organizasyonlarınızı gerçekleştirebilirsiniz. Geniş bir piste sahip olan restoranımızda dans etmenin keyfini de doyasıya yaşayacaksınız.


Tabii ki farklı konseptler de hayal ediyorsanız bu konuda da yardımcı olabiliriz. Yalnızca daha önceden planlamalar yapmamız gerekiyor. Eksiksiz bir gece tasarlamak özen gösterdiğimiz bir konu çünkü! Hatta prenses tarzında kına organizasyonları bile düzenleyebilir hatta aile sıcaklığında nikah sonrası yemek organizasyonları tasarlayabiliriz.


Eğer siz de Balıkçı Hamdi fiyatları ile ilgili daha detaylı bilgi alabilmek ve bizimle iletişime geçerek gecenizi tasarlamak isterseniz yapmanız gereken formu doldurmak. Biz de İzmit kına gecesi organizasyonlarınız için hazırlıklara başlayabiliriz…

Ekiple Tanışın

  • Firma Yetkilisi

İletişim

  • Adres:

    Ömerağa Mahallesi, Oramiral Salim Dervişoğlu Cad. No:7, 41300

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Çetin Balık İzmit Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.