Vision Kına Organizasyon

E-posta Gönder

  • İzmit, Kocaeli.

Ekiple Tanışın

  • Firma Yetkilisi

Vision Kına Organizasyon Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
2.500-5.000 TL

Vision Kına Organizasyon Genel Özellikler

Aksesuar Kiralama
Evet

Vision Kına Organizasyon Sıkça Sorulan Sorular

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Bindallı / Kaftan, Davul show, Dilek feneri, Gelin hamamı, Hint kınası, Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni, Zenne / oryantal

Vision Kına Organizasyon Hakkında

En eski Türk geleneklerinden biri olan kına eğlencenizi şahane bir firmayla iş birliği yaparak taçlandırmak ister misiniz? Kocaeli kına organizasyon firmaları arasında yer aldığımız Vision Kına Organizasyon’un şanslı çiftlerinden biri olmak eminiz ki sizin için de ayrıcalıklı olacak. Alanında uzman, işini severek yapan ve her daim güler yüzlü ekip arkadaşlarımızla birlikte unutulmaz bir eğlence organize ediyoruz.

İstanbul ve Kocaeli illerine hizmet eden bir firmayız. Başarılı, titiz çalışmalara imza atıyoruz. Bugüne kadar pek çok davete hizmet vermiş bir ekip olarak oldukça tecrübeliyiz. Tecrübeli olduğumuz kadar da heyecanlı. İsteklerinizi ve beklentilerinizi en doğru şekilde gözlemleyerek, size uygun bir konsept oluşturuyoruz. Önceliğimiz daima sizin mutluluğunuzu en kusursuz şekilde sağlamak.

Kına eğlencenizden önce sizinle bir araya gelerek nasıl bir hizmet almak istediğinizi tüm detaylarıyla konuşuyor, gereken planlamaları birlikte yapıyoruz. Hizmet içeriklerimizden, daha önce yaptığımız çalışmalarımızdan ve organizasyon paketlerimizden bahsediyoruz. Kına eğlencenizi nerede yapacaksanız hizmet içeriklerimizi de o doğrultuda düzenliyoruz. Mekanın ambiyansını da gerekli görülen takdirde konseptiniz doğrultusunda düzenliyoruz.

Kına tahtları ve etrafında nedime minderleriyle hoş bir kına köşesi oluşturuyoruz. Nedime kızlarımızın kına eğlencenize katkılarını da elbette unutmamak gerek. Tef ve davul şovları eşliğinde gelin çıkışınızı yaparak davetlilerinizin huzuruna çıkışınızı sağlıyoruz. Üstelik sadece bunlar da değil. Renkli kuşak şovu, özel dans koreografileri, hediyelik eşyalar, el mumları, kına müziği eşliğinde kına yakma töreni gibi daha pek çok hizmeti size tek çatı altında sunuyoruz. Sevdiklerinizle bir arada olacağınız, hem eğlenceli hem de duygusal anlar yaşayacağınız özel bir geceye hazır olun! Üstelik Vision Kına Organizasyon olarak gelinlere özel sır gibi sakladığımız sürprizlerimiz de oluyor.

Siz de Kocaeli organizasyonu firmaları arasında yer aldığımız Vision Kına Organizasyon markamızın değerli çiftlerinden biri olmak için sayfa üzerinde yer alan iletişim bilgileri ve form yoluyla bize ulaşabilirsiniz.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.