Melin Otel

E-posta Gönder

  • Gölcük, Kocaeli.

Kapasite Bilgileri

Melin Otel - Kına ve Bekarlığa Veda Mekan
Yemekli
Min. 50 - Maks. 75
Kokteyl
Min. 50 - Maks. 75

Melin Otel Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
100 TL'den Az

Melin Otel Genel Özellikler

Aksesuar Kiralama
Hayır

Melin Otel Sıkça Sorulan Sorular

{Melin Otel} kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Melin Otel kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 100 TL'den Az aralığından başlamaktadır.


{Melin Otel} kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Melin Otel kına ve bekarlığa veda için maksimum 50-100 kişilik kapasiteye sahiptir.


Sağladığınız Hizmet İçeriği

Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı

Melin Otel Hakkında

Gölcüğün ilk ve tek butik oteline hoş geldiniz.


Özel tarihi yapısı ve mimarisiyle akıllarda kalan La Rossa Butik Otel Gölcük ile düğün ve kına gecelerinizde hizmet veriyoruz. Profesyonel ekibimizin katkılarıyla eşsiz organizasyonlar geçirmenizi sağlıyoruz. Restoranımızda ya da çok amaçlı salonumuzda kına gecesi organizasyonlarınızı gerçekleştirebilirsiniz. Hangi hizmetleri sağlıyoruz?


Butik kına geceleri düzenliyoruz: Aile arasında ve arkadaşlarınızla beraber az kişinin katılacağı bir kına gecesi organizasyonu için idealiz. Hem böylece her misafirinizle özenle ilgileniyor, isteklerinizi hızlıca yerine getiriyoruz.


Her mevsim hizmet verebiliyoruz: Mekânımız kapalı alanda organizasyonlarınızı gerçekleştirdiği için kötü hava koşullarından etkilenmiyor. Üstelik iklimlendirme ve havalandırma sistemleri ile rahat organizasyonlar geçirmenizi sağlıyoruz.


Kına gecesi malzemelerinizi temin ediyoruz: Kına tahtı, kına mumu, kuru ve yaş kına seçenekleri, kına örtüsü, gelin ve damat tülleri, nedime bileklikleri ve taçları, kına masası süsleme seti ve daha fazlasını mekânımızda bulabileceksiniz. Çözüm ortaklarımız aracılığı ile tüm isteklerinizi yerine getiriyoruz. Dışarıdan organizasyon firmasıyla da anlaşabiliyoruz.


Konforlu ve evinizde hissedeceğiniz konaklama hizmeti sunuyoruz: Son hazırlıklarınızı tamamlamak için odalarımızı kullanabilirsiniz. Oldukça konforlu olan odalarımızdan hangisini tercih etmek istiyorsanız iletişime geçmeniz yeterli. Organizasyon sonunda davetlileriniz ve sizi de ağırlayabiliriz. 16 odamız bulunuyor. Odalarımızda konaklamak isteyen misafirler için ek yatak ve bebek karyolası hizmetimiz bulunuyor.


Kolay ulaşım imkânımız bulunuyor: Kocaeli Gölcük mevkiinde yer alan otelimiz Dumlupınar Mahallesinde yer alıyor. 45. Sokak üzerinde ilerlediğinizde bizi bulabilecek, organizasyonlarınızın mekânı olmamız için iletişim kuracaksınız.


Ama ilk olarak bu sayfa üzerinden ulaşarak fiyatlarımızı ve avantajlarımızı öğrenmeye ne dersiniz?


‘Ücretsiz fiyat teklifi al’ seçeneğine tıklayarak bizimle iletişime geçebilirsiniz. Unutulmaz geceniz için bir tık uzağınızdayız.

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

İletişim

  • Adres:

    Dumlupınar Mah. 45. Sk. No:2 Gölcük/Kocaeli-Türkiye

  • E-posta

    E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.