Noya Tasarım & Organizasyon

E-posta Gönder

Noya Tasarım & Organizasyon Genel Özellikler

Aksesuar Kiralama
Evet

Noya Tasarım & Organizasyon Sıkça Sorulan Sorular

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Dilek feneri, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi

Noya Tasarım & Organizasyon Hakkında

Tüm eğlencelerinizde size görsel şölen yaşatıyor, organizasyon mekânınızı muhteşem dekorlarla süslüyoruz. Bendeniz Çiğdem Aytürk. 3 çocuk annesiyim ve çocuklarıma mutfağımda bir şeyler hazırlamayı tatlı yapmayı çok seviyoruz. Serüvenim de böyle başlıyor aslında. Zaman geçtikçe yaptığım lezzetleri herkesin denemesi gerektiğini düşündüm ve profesyonel eğitimler aldım. Kurabiye Merkezi ve Tutebutik Pasta’da eğitimimi bitirdikten sonra Noya Tasarım & Organizasyon’u kurarak lezzetlerimi bütün herkese tattırma fırsatı yakaladım. Butik ve tasarım pastalarla, özel günlerinize hem görsel hem de lezzet anlamında renk kattım.

Kısa zaman sonra bünyeme organizasyon işini de ilâve ederek Kocaeli kına organizasyon firması olarak hizmete başladım. Deneyimli bir ekibim bulunuyor ve doğum günü, söz, nişan, düğün, sünnet, baby shower, açışlar gibi özel günlerinizde istediğiniz hizmetleri sağlıyoruz.

Hizmetlerimizden bahsedecek olursak;

-Kına ve bekârlığa veda partisi eğlencelerinizde istediğiniz konseptte mekân süslemesi gerçekleştiriyoruz. Tercih ettiğiniz mekânı ihtişamlı dekorlar ve şık aksesuarlarla hazırlıyoruz. Konuklarınıza armağan edeceğiniz ve kına gecenizden hatıra kalmasını istediğiniz hediyeliklerde geniş seçenekler sunuyoruz. Farklı hediyelik fikirlerimiz de bulunuyor ve sadece size özel tasarımlar gerçekleştirebiliyoruz. Kocaeli kına malzemeleri için tercih edilen bir adresiz. İstekleriniz en iyi şekilde cevap veriyor, kına geceniz için gerekli bütün ekipmanları temin ediyoruz.

- Mutluluğa attığınız ilk adım olan nişan kutlamanızı renklendiriyoruz. Organizasyon gerçekleştireceğiniz mekânda nişan masanızı muhteşem bir şekilde hazırlıyoruz. Parıltılı masa örtüleri, şık masa arkası dekorları, iri vazolar kullanıyor, İstediğiniz konseptte nişan pastası da yapabiliyoruz.

Noya Tasarım & Organizasyon olarak her geçen gün hizmet içeriğimizi ve kalitemizi arttırıyoruz ve özel günlerinizde sizinle olmak çok isteriz. Bizimle iletişime geçmek için sayfanın üst kısmında bulunan iletişim formunu eksiksiz doldurup ‘’Ücretsiz teklif al’’ butonuna tıklayabilirsiniz

Ekiple Tanışın

İletişim

  • Adres:

    Hatipköy Villaları Kuruçeşme Derince / KOCAELİ

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Noya Tasarım & Organizasyon Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.