Erzurum Kına Gecesi ve Bekarlığa Veda

Erzurum'da kusursuz bir kına gecesi için ihtiyacın olan kına gecesi mekanları, sıra dışı kına aksesuarları bulabileceğin firmalar ve kına organizasyon şirketleri Düğün.com'da! Oturduğun yerden, birbirinden eğlenceli hizmetler ve ürünler için fiyat teklifi iste, kusursuz bir kına gecesi veya bekarlığa veda partisi düzenle!

Vizyon Kına Salonu

Yakutiye

Vizyon Kına Salonu

Yıllardır süre gelen tecrübemiz ile birlikte Erzurum’da kına salonları arasında Vizyon Kına Salonu olarak profesyonel bir hizmetle çalışıyoruz. İstek ve ihtiyaçlarınız doğrultusunda düğün, nişan,...

200-300

Kapasite

50 TL'den az

Min. Fiyat

10
İncele

Diğer Firmalar

Firmanız Burada Yer Alsın.

Her yıl evlenen 3 çiftten 2'si, Düğün.com'da 50.000'in üzerinde firmayla tanışıyor. Siz de burada yerinizi alın, çiftlerle anlaşmaya başlayın!

Firmanı Ekle
Tüm Şehirler Kına Mekanları

Bir düğün olur da kına gecesi ve bekarlığa veda olmaz mı? Miladınız olacak bu günden önce bekar son günlerinize veda etmeden olmaz. İster gelin ve damat olarak dostlarınızla birlikte modern bir eğlence düzenleyin ister ayrı ayrı bekarlığa veda edin. Kına gecesi alternatiflerini ise eskiden beri vazgeçilmez bir eğlence olarak tercih edebilirsiniz.

Bekarlığa veda ve kına gecesinin olmazsa olmazları ise size çok keyif verecektir. Kına kıyafetinizden elinize takabileceğiniz güllü mendillere, bekarlığa veda gecesi için özel hediyelere kadar tüm kına ve bekarlığa veda kıyafet ve aksesuarlarını bulacağınız Erzurum’un özel firmalarını bir araya getirdik. Geç kalmadan incelemeye başlayın ve bütçemde bu eğlenceye yer yok demeden Düğün.com’a özel indirimlerle masrafsız bir eğlence yaşamaya hazırlanın.