Yazıcılar Otel & Restaurant

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Yazıcılar Otel & Restaurant - Kına ve Bekarlığa Veda Mekan
Yemekli
Min. 50 - Maks. 150
Kokteyl
Min. 50 - Maks. 150

Yazıcılar Otel & Restaurant Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
100 TL'den Az
Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)
100 TL'den Az

Yazıcılar Otel & Restaurant Genel Özellikler

Aksesuar Kiralama
Hayır

Yazıcılar Otel & Restaurant Sıkça Sorulan Sorular

Yazıcılar Otel & Restaurant kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Yazıcılar Otel & Restaurant kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı minimum 100 TL'den Az aralığından başlamaktadır.Yazıcılar Otel & Restaurant kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 100 TL'den Az aralığından başlamaktadır.


Yazıcılar Otel & Restaurant kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Yazıcılar Otel & Restaurant kına ve bekarlığa veda için maksimum 100-200 kişilik kapasiteye sahiptir.


Sağladığınız Hizmet İçeriği

Kına müziği

Yazıcılar Otel & Restaurant Hakkında

Kına gecenizi Kocaeli’nin en güzel yerinde, lüks bir konsepte yapmak ister misiniz? Konforlu konaklama hizmetimizin dışında yaptığımız modern kına organizasyonlarımızla da fark yaratıyoruz. Kaliteden asla ödün vermeyen hizmet anlayışımızla evlenecek olan çiftlerimizin kına gecelerini yapmak üzere otelimize davet ediyoruz.


Kına gecenizi 120 kişilik bahçemizde veya lüks restoranımızda gerçekleştiriyoruz. Seçeceğiniz yerin dekorunu sizin zevkinize göre hazırlıyoruz. Kına gecenize özel genellikle kırmızı tüllü giydirmeler tercih ediyoruz. İstediğiniz tarz ve renkte masa ve sandalyelerimizi süsleyip, gelecek konuk sayınıza göre yerleştirmelerimizi sağlıyoruz. Salonumuzda kullandığımız cam teknolojisi sayesinde kına gecenizi nefis Gaziantep manzarası eşliğinde gerçekleştiriyoruz.


Profesyonel ekibimizle konuklarınızın isteklerinizi anında yerine getirmek için aralıksız çalışıyoruz. Sizin memnuniyetinizi, yarınlara güvenle ilerlememizi sağlayan bir köprü olarak görüyoruz. Bunun için bütün işlerimizi titizlikle yapıyoruz.


Son teknolojiye sahip sahne ve ses sistemimizle size unutulmaz bir kına gecesi yaşatmak istiyoruz. Bu özel gününüzde dans müziğinizden başlayıp gece boyunca çalacak olan tüm müziklerin seçimini beraber yapıyoruz. Olmazsa olmaz kına gecesi dans müziklerinden oluşan repertuvarımızla eğlencenin doruklarına çıkarken bir yandan da duygusal müziklerimizle hüzünleneceksiniz. Ayrıca sevdiklerinizle birlikte rahatça dans edebilin diye geniş bir pist alanı bırakıyoruz.


Kına gecenize özel size bindallı, kına süslemesi, kına ekibi, davul şov ve gelin hamamı gibi ek hizmetler de sunabiliyoruz. Bize ne hayal ettiğinizi söyleyin, biz sizi hayallerine kavuşturmak için elimizden gelenin en iyisini yapmaya hazırız.


Konuklarınızın arabalarını güvenle park edecekleri açık ve kapalı otoparkımız hizmet veriyor. Şahsi araba dışında misafirleriniz otelimize ulaşmak için birçok alternatifin bulunduğu toplu taşıma araçlarını da tercih edebilirler.


Daha fazla bilgi edinmek ve Yazıcılar Otel & Restaurant Kartepe/Kocaeli kına fiyatlarını öğrenmek için hemen formu doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

İletişim

  • Adres:

    Maşukiye Kasabası, Alabalık Çıkmazı, Kartepe - KOCAELİ

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Yazıcılar Otel & Restaurant Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.