Akşam Sefa

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Akşam Sefa - Kına ve Bekarlığa Veda Mekan
Yemekli
Min. 50 - Maks. 150
Kokteyl
Min. 50 - Maks. 150

Akşam Sefa Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
100 TL'den Az
Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)
100 TL'den Az

Akşam Sefa Genel Özellikler

Aksesuar Kiralama
Hayır

Akşam Sefa Sıkça Sorulan Sorular

{Akşam Sefa} kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Akşam Sefa kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı minimum 100 TL'den Az aralığından başlamaktadır.Akşam Sefa kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 100 TL'den Az aralığından başlamaktadır.


{Akşam Sefa} kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Akşam Sefa kına ve bekarlığa veda için maksimum 100-200 kişilik kapasiteye sahiptir.


Sağladığınız Hizmet İçeriği

Kına müziği

Akşam Sefa Hakkında

Bekarlığa veda gecelerinizde, kaliteli bir hizmet, rahat hissedebileceğiniz büyük bir alan ve uygun fiyatlar arayışındaysanız, size çok güzel bir teklifimiz var. Akşam Sefa Restaurant Kocaeli’nde bu isteklerinizi tam olarak karşılayan bir işletme özelliği taşıyor.


İzmit Körfezi’ni panoramik olarak gören, aynı zamanda ağaçlar, rengarenk çiçekler ile donatılmış bahçeye sahip denize sıfır bir işletme olan Akşam Sefa, konuklarına birçok fırsat sunuyor. Ereğli halk plajının hemen yanında bulunan işletmemize, kolay bir şekilde ulaşabiliyorsunuz. Hem konum olarak hem de tarif olarak kolay bir lokasyona sahip olduğunu söyleyebiliriz. Özel araçlarınızla gelebildiğiniz gibi toplu taşıma araçlarıyla da ulaşabiliyorsunuz. Haftanın her günü açık olduğumuzu ve gece 01.00’a kadar kesintisiz bir hizmet verdiğimizi söylemek istiyoruz.


Geniş bahçemiz ve camekânla çevrili kapalı alanımızla organizasyonunuzu gerçekleştirmek için 2 farklı bölüm sunuyoruz. Hava şartlarına bağlı olarak istediğiniz bölümde özel gecenizi düzenleyebilirsiniz. Bizimle bu özel geceniz için 1 hafta önceden iletişime geçerseniz, daha verimli bir hazırlık aşaması geçiriyoruz. Gelecek kişi sayısını, masa düzenini ve ekstra taleplerinizi karşılamak adına geniş bir hazırlıktan geçiyoruz.


Açık alanımızı tercih ederseniz hem bahçemizin verdiği huzurla hem de denize sıfır olan masalarınıza vuran eşsiz manzarayla güzel bir gece geçirmenizi sağlayabiliyoruz. Bu imkânları siz değerli konuklarımızla tek bir işletmede buluşturabildiğimiz için kendimizi şanslı ve gururlu hissediyoruz. Tabii ki bu işin sadece manzarayla bitmediğini biliyoruz ve kaliteli hizmetimizi sizinle buluşturmak için de sabırsızlanıyoruz. Güler yüzlü personellerimiz gece boyunca sizinle ilgilenecek ve bir an olsun yalnız bırakmayacaklar. Hiçbir aksaklık yaşanmaması için gecenizdeki her detayla birebir ilgileniyoruz.


Bekarlığa veda geceleriniz dışında bizimle birçok organizasyonda buluşabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken tek şey, sitedeki formu eksiksiz olarak doldurmak.

Ekiple Tanışın

İletişim

  • Adres:

    Ereğli Mahallesi, Kordonboyu Caddesi No:8 Ereğli Halk Plajı Yanı Karamürsel/Kocaeli

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Akşam Sefa Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.