Kına ve Bekarlığa Veda Organizasyon Kocaeli

Henna'm Organizasyon

5,0
  • Min. Fiyat
    5.000-7.500 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Hayallerindeki kına organizasyonunu anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına organizatöründen fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Ekiple Tanışın


Henna'm Organizasyon Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
5.000-7.500 TL

Henna'm Organizasyon Özellikler

Aksesuar Kiralama
Hayır

Henna'm Organizasyon Sıkça Sorulan Sorular

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Davul show

Henna'm Organizasyon Hakkında

Evlilik sürecindeki her kadının hayali olan sultanlara layık kına gecelerini düzenlemek için yola çıktık. Henna’m Organizasyon adı ile markamızı kurduk ve hızla İzmit kına organizasyon şirketleri arasında yerimizi aldık. Böylesine önemli bir günü çiftlerimizden emanet aldığımız için işimizi çok ciddiye alıyoruz ve hep daha iyisi için sürekli olarak çalışıyoruz. Mesleğimizi de yaptığımız işi de seviyor, güzelliklere sebep olduğumuz için de mutluluk duyuyoruz.

Tecrübeli, güler yüzlü ve işinin ehli kalabalık bir ekiple birlikte çalışıyor, başta gelinlerimiz olmak üzere damatlarımızı da çiftimizin ailesiyle yakınlarını da memnun etmek için elimizden geleni yapıyoruz.

Henna’m Organizasyon güvencesiyle üstlendiğimiz kına organizasyonlar için çiftlerimize pek çok avantaj sunuyoruz ve inanılmaz geniş bir hizmet yelpazesine sahibiz. Hal böyle olunca seçim yapmalarını kolaylaştırmak için bazı paketler belirliyoruz ve her yıl bunları yeniliyoruz. Hepsi farklı içeriklerdeki paketlerimizin farklı fiyatları da tüm bütçelere hitap edebilmemizi sağlıyor. Mini, Orta ve Lüks isimli paketlerimizden dilediğini seçebilen çiftlerimiz, karar verdikleri pakete göre eksiksiz bir geceye sahip olabiliyorlar. Paketlerde bulunabilen hizmetler;

-Konsepte uygun kına tahtı ve kurulumu, minderi, pufları, taht sehpası ve kırmızı halısı.
-Gelinin kaftanı ve yüz örtüsü, damadın kostümü, arkadaş kaftanları, tefler, el mumları ve gülleri, halay mendilleri, el kartları, davul, kuru ve yaş kına, gelinin ismine özel giriş panosu ve pleksiler, volkan, konfeti, konsepte uygun kına sepeti ve tepsisi.
-Kadın DJ (Elif) ve geniş müzik arşivi, nedimeler, testi kırma, rengarenk şov, Shakira kemeri, kına kızlarının dans koreografileri, gelin çıkışı gibi.

Tüm bunlara sahip olmak isteyen gelinlerimiz Kocaeli İzmir kına organizasyon firmaları arasından bizi tercih edebilir ve kusursuz bir eğlencenin tadını çıkarabilirler. Henna’m Organizasyon fiyatlarını öğrenmek için yandaki formu doldurabilirsiniz.

İletişim

  • Adres::

    İzmit/Kocaeli

Henna'm Organizasyon Yorumları (1)

5,0

Kalite

Personel

İletişim

Sedanur & Okan

Düğün Tarihi: 17.06.2023

Kalite 5,0 Personel 5,0 İletişim 5,0

En güzel günümüzü bize unutulmaz bir güne çevirdiğiniz için çok teşekkür ederim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.