• Kapasite
  100 - 250 Kişi

 • Min. Fiyat
  250 TL'den az
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir kına mekanı istediğini anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına mekanından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Lukka Marin Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
250 TL'den az
Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)
250 TL'den az

Lukka Marin Kapasite

Yemekli
Min. 100 - Maks. 250
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 250

Lukka Marin Özellikler

Aksesuar Kiralama
Hayır

Lukka Marin Sıkça Sorulan Sorular

Lukka Marin kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Lukka Marin kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı minimum 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.Lukka Marin kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.

Lukka Marin kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Lukka Marin kına ve bekarlığa veda için maksimum 200-300 kişilik kapasiteye sahiptir.

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Kına müziği

Lukka Marin Hakkında

Bekârlığa veda partinizi arkadaşlarınızla birlikte kutlayacağınız bir mekân arayışı içindeyseniz size Lukka Marin Cafe’yi tanıtalım. Uzun zamandır Kocaeli Körfez’in merkezi bir noktasında yer alıyor, deniz manzarasına karşı misafirlerimizin keyifli bir gün geçirmelerini sağlıyoruz. Faaliyette olduğumuz yıldan bu güne profesyonel ve dinamik bir kadroya sahibiz. Misafirlerimizin memnuniyetini önemsiyor, diledikleri gibi bir gün geçirebilmeleri için titizlikle çalışıyoruz.


Evlilik sürecinin en eğlenceli organizasyonlarından biridir bekârlığa veda partileri. Düğün hazırlık süreciyle titizlikle ilgilendiniz ve kendinize zaman ayıramamış olabilirsiniz. Şimdi arkadaş ve sevdiklerinizle birlikte stresten uzakta keyiflenme zamanı. Bizim ev sahipliğimizde lezzetli yemekler yiyerek arkadaşlarınızla birlikte hoş sohbetler edebilir, canlı müziğin ritmine uyarak dans edebilirsiniz.


Deniz ve doğa manzaralı restoranımızda misafirlerimizi ağırladığımız açık ve kapalı olmak üzere iki davet alanımız bulunuyor. Organizasyon gerçekleştireceğiniz mevsime uygun olarak davet alanımızı belirliyor, masa ve sandalyelerin yerleşim planını oluşturuyoruz. Teras katımızda ise evlilik teklifleri, yıl dönümleri ve butik organizasyonlar için özel olarak tasarlanmış VIP salonumuz bulunuyor ve özel günlerini kutlamak isteyen misafirlerimize tahsis ediyoruz.


Keyifli vakit geçirirken lezzetli yemekler yiyebileceksiniz. Birbirinden lezzetli yemeklerin bulunduğu menü içeriğimize bayılacaksınız. Yemeklerde kullandığımız ürünlerin kalitesini önemsiyor, İsteğe bağlı olarak organizasyonlarda tek tip menü oluşturarak istediğiniz saatte hazır hale getirebiliyoruz.


Toplu organizasyonlar için işletmemiz oldukça tercih edilen bir adres. Bekârlığa veda partilerinden farklı olarak aile ve sevdiklerinizle birlikte gerçekleştireceğiniz nikâh sonrası yemeği organizasyonu, nişan kutlaması, doğum günü, kurumsal etkinlik ve eğlencelerine de ev sahipliği yapıyoruz.


Siz de Lukka Marin Körfez ev sahipliğinde yıllar geçse de unutamayacağınız bir gün geçirmek istiyorsanız sayfa üzerinde bulunan fiyat teklifi al butonuna basarak bizimle iletişime geçebilir, organizasyon hakkında daha detaylı bir bilgiye sahip olabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

İletişim

 • Adres:

  atalar mahallesi liman yolu caddesi No:2 Yarımca Sahil Körfez, Kocaeli, Turkey

 • Haritadaki Konumu

  Lukka Marin Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.