Kına ve Bekarlığa Veda Mekan Kocaeli

Vaha Park Düğün & Davet

Vaha Park Düğün & Davet
 • Kapasite
  100 - 350 Kişi

 • Min. Fiyat
  250 - 500 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir kına mekanı istediğini anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına mekanından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Vaha Park Düğün & Davet Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
250 - 500 TL
Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)
250 TL'den az

Vaha Park Düğün & Davet Kapasite

Yemekli
Min. 100 - Maks. 350
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 350

Vaha Park Düğün & Davet Özellikler

Aksesuar Kiralama
Evet

Vaha Park Düğün & Davet Sıkça Sorulan Sorular

Vaha Park Düğün & Davet kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Vaha Park Düğün & Davet kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı minimum 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.Vaha Park Düğün & Davet kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 250 - 500 TL aralığından başlamaktadır.

Vaha Park Düğün & Davet kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Vaha Park Düğün & Davet kına ve bekarlığa veda için maksimum 300-400 kişilik kapasiteye sahiptir.

Vaha Park Düğün & Davet kına ve bekarlığa veda için hangi hizmetleri sunmaktadır?

Vaha Park Düğün & Davet kına ve bekarlığa vedanız için her organizasyon öncesi mekanın dezenfekte edilmesi, mekan girişinde ateş ölçümü, düzenli havalandırma, sosyal mesafeye uygun oturma düzeni, maskeli ve eldivenli servis personeli sunma, uygun noktalara el dezenfektanı yerleştirilmesi, masalar arası geniş mesafe aralığı ve ambalajlı/kapalı kutuda yiyecek/içecek servisi hizmeti sunmaktadır.

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Bindallı / Kaftan

Vaha Park Düğün & Davet Hakkında

Deniz manzarasını doğa atmosferiyle buluşturduk,organizasyonlarınız için büyüleyici bir ortam yarattık. Vaha Park Düğün & Davet ile kına gecelerinizi hem yemyeşil bahçemizde hem de şık ve modern camekanlı teraslı havadar ve ferah balo salonumuzda gerçekleştirme şansı sunduğumuz gelin adaylarımıza kaliteli bir gece yaşatacağımızdan eminiz.

Kına geceniz için tüm süsleme ve hazırlıklarımızı profesyonel bir şekilde gerçekleştiriyoruz. Tecrübeli ekibimiz ile birlikte, belirlediğiniz konsepte uygun süsleme ve aksesuar temin ediyoruz. Kına tahtı, kına sandığı, kına tepsisi, kına takımı, kına mumu, bindallı ve kaftan gibi bu gecenin önemli aksesuarlarını konseptinize uygun olacak şekilde tedarik ediyoruz. Aynı zamanda kına ekibimiz ile birlikte görsel bir şov hazırlayabiliyor, mütiş bir koreografi ile sevdiklerinizle sürpriz yapabiliyorsunuz. Gelin adaylarımızı, hak ettikleri konforu ve ilgiyi sonuna kadar deneyimleyebilecekleri bir işletmede, unutulmaz bir kına gecesine davet ediyoruz. Her ayrıntıyı sizin için düşünüyor, hiçbir detayı atlamayacağımızın garantisini veriyoruz.

Kına gecesinin gidişatını olumlu yönde etkileyen belki de en önemli etken; müziktir. Sevdiğiniz şarkıları, yörenize ait müzikleri, kına şarkılarını ve istek parçalarınızı çalarak dilediğiniz gibi eğlenebileceğiniz bir ambiyans yaratıyoruz. Rahat hissedecek, kendinizi gecenin akışına bırakacaksınız.

Hem yemyeşil bahçemiz hem de ferah balo alanımız sayesinde bizi istediğiniz organizasyon için tercih edebiliyorsunuz. Kına geceleri, düğünler, doğum günleri, mezuniyet baloları, sünnet düğünleri ve partiler gibi özel ânlarınızda yanınızda olabildiğimiz gibi açılışlar, şirket yemekleri, kokteyller ve lansmanlar gibi kurumsal davetlerinize de ev sahipliği yapabiliyoruz. Bugüne kadar birçok konuğumuzun heyecan ve mutluluğuna şahit olduk. Neden sizinkine de olmayalım?

Tüm bu imkân ve ayrıcalıklarla Vaha Park Düğün & Davet adlı mekanımızda kına gecelerinizi istediğiniz gibi gerçekleştirebilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken tek şey; sayfanın yanında bulunan iletişim bilgilerini kullanarak bize ulaşabilirsiniz.

İletişim

 • Adres:

  Cami Mah. Öğretmen Zatiye Çelemen Sok. No:38 Darıca (Darıca Sahil)

 • Haritadaki Konumu

  Vaha Park Düğün & Davet Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.