Şahane Restaurant

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Şahane Restaurant - Kına ve Bekarlığa Veda Mekan
Yemekli
Min. 100 - Maks. 250
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 250

Şahane Restaurant Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
100 TL'den Az
Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)
100 TL'den Az

Şahane Restaurant Genel Özellikler

Aksesuar Kiralama
Hayır

Şahane Restaurant Sıkça Sorulan Sorular

Şahane Restaurant kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Şahane Restaurant kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı minimum 100 TL'den Az aralığından başlamaktadır.Şahane Restaurant kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 100 TL'den Az aralığından başlamaktadır.


Şahane Restaurant kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Şahane Restaurant kına ve bekarlığa veda için maksimum 200-300 kişilik kapasiteye sahiptir.


Sağladığınız Hizmet İçeriği

Bindallı / Kaftan, Hint kınası, Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni

Şahane Restaurant Hakkında

Denize sıfır bir işletmede kına gecesi organizasyonu düzenlemek ister misiniz? Konumumuzun yanında sunduğumuz diğer avantajlarla da gece sonunda mutlu ayrılacağınız Şahane Restaurant Kocaeli’nin Karamürsel ilçesinde faaliyet gösteriyor. Özel araçlarınız ile gelmek isterseniz geniş otoparkımıza arabalarınızı ücretsiz olarak park edebileceksiniz. Bunun dışındaki diğer avantajlarımızdan bahsetmek gerekirse;

İşletmemize geldiğiniz anda denize sıfır işletmemizin ağaçlar ile çevrelendiğini ve hem mavinin hem de yeşilin tonlarına sahip bir ortam olduğunu fark ediyorsunuz. Bu ortamda bulunurken keyif alacağınızı, mutlu bir şekilde buradan ayrılacağınızı biliyoruz. Masa ve sandalyelerimiz hem denize sıfır bölüme konumlanabiliyor hem de ortadaki geniş pistin çevresine özenle yerleştirilebiliyor. Böylelikle eğlenceden de geri kalmamış oluyorsunuz. Kına gecesi için gerekli olan aksesuarları bu pistimizde kullanabiliyorsunuz.

Masa ve sandalyelerinizi kına gecesi konseptine göre süsleyebilmekteyiz. İstediğiniz tarz ve renkteki süslemelerimiz için sizinle önceden buluşuyor ve gecenizde istediğiniz tüm detaylar için bir planlama yapıyoruz. Aksesuar teminini işletme olarak biz size sağlıyoruz. Tüm isteklerinizi gerçekleştirmek için özenle çalışıyor ve bu geceyi unutulmaz kılmak için uğraşıyoruz.

Bu özel gecenizi unutulmaz kılmak için bir fotoğrafçı kiralayabilir ve kaliteli fotoğraf ve video çekimi yapmasını isteyebilirsiniz. Böylelikle yıllar geçtikten sonra bile fotoğraf albümünüzde bu özel anlarınızın kanıtları olacak.

Restoranımızda kına geceleri dışında düğün, nişan, nikah, sünnet düğünü, mezuniyet tören ve yemekleri açılışlar ve kurumsal etkinlikler gibi organizasyonlarınızı gerçekleştirebilmektesiniz. Aynı zamanda kapalı bir alanımız da bulunuyor. Bu kapalı alanımızda da masalarınızı istekleriniz doğrultusunda düzenleyebiliyoruz. İsterseniz tek uzun bir masa isterseniz de u şeklinde bir düzene getirebildiğimiz bu alanda, iş yemekleri, bayi toplantıları, nikah sonrası yemekleri, doğum günleri ve yıl dönümleri gibi özel organizasyonlarınızı da rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz.

Bizi tercih etmek ve imkânlarımızdan faydalanmak için yandaki formu doldurup bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Ekiple Tanışın

  • Firma Ortağı

İletişim

  • Adres:

    Şahane Restaurant Kumyalı Sahili-Ereğli Mah. Karamürsel / Kocaeli

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Şahane Restaurant Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.