Isparta Kına Gecesi ve Bekarlığa Veda

Düğüne bir adım kala eğlencenin doruklarına çıkacağın kına gecesi veya bekarlığa veda gecen için mekandan aksesuara tüm Isparta kına ve bekarlığa veda firmaları burada!

Fy Organizasyon

Merkez

Fy Organizasyon

Isparta Merkez’de FY Organizasyon ismiyle düğün, kına gecesi ve nişan gibi etkinliklere hizmet veren bir organizasyon firmasıyız. Uzun yıllardır profesyonel ekibimizle birlikte çalışıyoruz. Daima en..

11 yorum

Evet

Aksesuar Kiralama

0–750 TL

Min. Paket Fiyatı

%20 indirim 19 2 11
İncele

Diğer Firmalar

Firmanız Burada Yer Alsın.

Her yıl 300.000 çift, Düğün.com'da buldukları firmalarla anlaşıyor, siz de hemen firmanızı ekleyin, çiftlere firmanızı tanıtın!

Firmanı Ekle
Tüm İlçeler Kına Mekanları

Kına gecesi veya bekarlığa veda partisi, hangisini yapmak istiyor olursanız olun düğün öncesi mutlaka bu eğlencenin tadına varmalısınız. Evlilik sizin için bir milat olacaksa kına gecesi bunun son ayağıdır. Son bekar günlerinizde dostlarınızla çılgın ve eğlenceli vakitler geçirmeyi asla atlamayın!

Üstelik bugünkü kına geceleri dans gösterileri ve alternatif kına aksesuarları ile daha da çekici. Kına hediyelikleri bile bugün artık daha eğlenceli. Misafirlerinize iç çamaşırı şeklinde kurabiyeler ikram edebilir, üstünde isminiz yazan ojeler hediye edebilirsiniz.