Subaşı Düğün Salonu

E-posta Gönder

Subaşı Düğün Salonu

Subaşı Düğün Salonu Genel Özellikler

 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)

  50 TL'den az

 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)

  10-30 TL

 • Kapasite

  500-750

Subaşı Düğün Salonu Sıkça Sorulan Sorular

 • Subaşı Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

  Subaşı Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı Minimum 10-30 TL aralığından başlamaktadır.Subaşı Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 50 TL'den az aralığından başlamaktadır.


 • Subaşı Düğün Salonu kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

  Subaşı Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda için maksimum 500-750 kişilik kapasiteye sahiptir.


 • Sağladığınız Hizmet İçeriği

  Kına müziği, Kına süslemesi

Subaşı Düğün Salonu Hakkında

Düğün gününüz belli oldu. Bir yandan düğün hazırlıklarınızı sürdürürken bir yandan da kına geceniz için uygun bir mekân aramaya başladınız. O zaman doğru yerdesiniz!


Hayallerinizi süsleyen kına gecesi konseptini size biz sunalım istiyoruz. Subaşı Düğün Salonu olarak kına geceniz için sorumluluklarınızı omuzlarınızdan alıyoruz ve her şeyi planlıyoruz.


Personelimiz ve yöneticilerimiz ile, çiftlerimizin hayatlarındaki önemli günlerini bize emanet ettiği gerçeğini unutmadan çalışıyoruz. Verdiğimiz hizmet kalitesini en üst seviyede tutuyor ve her organizasyonlarımızda ilk günkü heyecanımızla hareket ediyoruz. Nerede faaliyet gösteriyorsunuz diye soracak olursanız Subaşı Düğün Salonu Gebze ‘de bulunuyor. Kolay ulaşım alternatiflerinin bulunduğu ilçemize, misafirlerimiz şahsi arabalarıyla veya toplu taşıma araçlarıyla kolaylıkla ulaşabilir.


Kına gecenizi gerçekleştireceğimiz mekânımızda istediğiniz tarzda konsept çalışmaları yapabiliyoruz. Masa ve sandalyelerimizi oluşturduğumuz bu konsepte uygun olacak şekilde süslüyoruz. Kına tahtımızı kına gecenize uygun bir şekilde hazırlıyoruz ve misafirlerinizin sizi rahatça görebilecekleri yere konumlandırıyoruz.


Kına gecelerinin olmazsa olmazı kına müziklerimizi önceden belirliyor ve kına ekibimizle gecenize renk katıyoruz. Önceden hazırlayacağınız dans koreografileriyle misafirlerinize görsel şov yaparak fark yaratabilirsiniz. Bekarlığa veda gününüzün keyfini sonuna kadar yaşayın diye geniş bir pist alanı oluşturduk. Sevdiklerinizle birlikte özgürce dans edebilir, bu özel gününüzün tadını çıkarabilirsiniz. Salonumuza özel çalışan fotoğrafçımızın en heyecanlı anılarınızı yakalamak için titizlikle çalışıyor. Eğer bu hizmetten yararlanmak istemezseniz kendi fotoğrafçınızı da getirebilirsiniz.


Kına geceniz boyunca sizin ve konuklarınızın her sorusuna cevap veren, isteklerinizi anında karşılayan bir ekiple çalışıyoruz. Çünkü misafirlerimizin bizden memnun olarak ayrılmasını istiyoruz.


Biz nitelikli personelimize ve mekânımıza çok güveniyoruz. Kocaeli’de kına organizasyonu konusunda fark yaratacak hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi edinmek ve fiyatlarımızı öğrenmek için formu doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi

İletişim

 • Adres:

  Osman Yılmaz Mahallesi, Şehit Numan Dede Cad. No:44, 41400 Gebze/Kocaeli

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Subaşı Düğün Salonu Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.