• Kapasite
  100 - 250 Kişi

 • Min. Fiyat
  250 - 500 TL

Firmayı Neden Tercih Etmelisin?

 • Balkon / Teras alanı var.
 • Farklı konseptler uyguluyor.
 • Süslemesi modern ve ihtişamlı.
 • Yüksek tavanı sayesinde ferah.
 • Etkili havalandırmaya sahip.
 • Kına ekibi var.
 • Gelin kaftanı veriyor.
 • Kına takımı-aksesuarı veriyor.

Tanyeli Kına Evi Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
250 - 500 TL
Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)
250 - 500 TL
Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta içi)
20.000 - 40.000 TL
Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta sonu)
40.000 - 60.000 TL

Tanyeli Kına Evi Kapasite

Yemekli
Min. 100 - Maks. 250
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 250

Tanyeli Kına Evi Özellikler

Aksesuar Kiralama
Evet

Tanyeli Kına Evi Sıkça Sorulan Sorular

Tanyeli Kına Evi kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Tanyeli Kına Evi kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı minimum 250 - 500 TL aralığından başlamaktadır.Tanyeli Kına Evi kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 250 - 500 TL aralığından başlamaktadır.

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Bindallı / Kaftan

Tanyeli Kına Evi Hakkında

Tanyeli Grand & Diamond Düğün Salonu’nda, geleneksel kına gecelerinizi modern konsept ve romantik dekorasyonumuzla benzersiz kılıyoruz. Kocaeli kına gecesi mekanları arayışınıza, deniz manzaralı davet alanlarımız ve tecrübeli kadromuzla cevap oluyoruz. Tüm sevdiklerinizi mutluluğunuza dahil etmek üzere yüksek kapasitede hizmet sağlıyoruz. Üstelik cebinize uygun fiyatlar sunuyor ve hayallerinizi uzmanlıkla gerçeğe taşıyoruz.

Davet Alanları

Evliliğe adım atan çiftlerimizin yemekli ve kokteyl davetlerini, 300 kadar konuk ağırlayabildiğimiz geniş salonumuzda düzenliyoruz. Gecenin keyfini misafirlerinizle birlikte özgürce çıkarabileceğiniz dans pisti mevcut. Arzunuz doğrultusunda dekore ettiğimiz salonumuz, yüksek tavan yapısı ve gelişmiş iklimlendirme sistemi sayesinde epey havadar bir alan. Teras katında konuklarımıza özel, denizi seyreden bir balkonumuz bulunuyor.

Dekorasyon

Tanyeli Grand & Diamond’da gold, krem ve beyaz renklerin hakimiyetinde modern bir dekorasyon sağlıyoruz. Yuvarlak masalarımıza beyaz veya krem renkli örtüler seriyoruz ve altın rengi suplalar yerleştiriyoruz. Masa süslemesini kristal şamdanlarla tamamlıyoruz. Beyaz napolyon sandalyelerle şık masalarımızı çevreliyoruz. Kına tahtı ve gelin tagında çeşitli tarzlara yer veriyoruz. Zarif çiçeklerin romantizminden konsept fonların ihtişamına dek farklı alternatifler sunuyoruz.

Hizmetler

Tanyeli Grand & Diamond Kocaeli Kına Salonları’nda, davetlerinizin her gereksinimini özenle karşılıyoruz. Kına geceniz ve bekarlığa veda partileriniz için, davet alanlarımızı itinayla dekore ediyor ve farklı konsept seçenekleri sunuyoruz. Salona girişinizi ve ilk dansınızı volkan gösterisiyle hareketlendiriyoruz. Müzik performansıyla geceye neşe katarken semazen, zenne veya oryantal de getirebiliyoruz.

İşletme bünyemizde, kınanıza özel bindallı ve kaftan sağlıyoruz. Uzman kına ekibimiz sayesinde hatırlarda iz bırakacak performansların sahnesi oluyoruz. Kına törenini özenle gerçekleştiriyoruz. Kına tepsisi, kına mumu ve hint kınası hizmeti sunuyoruz. Romantik gecenizi, usta şeflerimizin enfes lezzetleriyle tatlandırıyoruz. Dilerseniz davet öncesinde işletmemize uğrayarak menülerimizi tadabilir ve içeriklerinde değişiklik yapabilirsiniz.

Kocaeli Tanyeli Düğün Salonu’nda unutulmaz kına gecelerinizi ve bekarlığa veda partilerinizi yetkin organizasyon sorumlumuz eşliğinde, sizin zevklerinize göre tasarlıyoruz. Deniz ve şehir manzarasıyla büyüleyen salonlarımızda, tüm gece müzikten kına mumuna dek profesyonel hizmet veriyoruz. Firmamızdan “ücretsiz fiyat teklifi” almak isterseniz sayfadaki iletişim formunu doldurabilir veya telefon numaramızdan bize doğrudan ulaşabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi

 • Firma Sahibi

İletişim

 • Telefon::

  0850 532 78 09

 • Adres::

  Kemalpaşa mah cumhuriyet caddesi metropol iş merkezi kat 1 merkez Bankası yani izmit kocaey

 • Haritadaki Konumu

  Tanyeli Kına Evi Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.