Eskişehir Kına Gecesi ve Bekarlığa Veda

Eskişehir'de kına gecesi veya bekarlığa veda partisi düzenlemen için ihtiyacın olan tüm firmalar Düğün.com'da! Kına gecesi mekanları, kına organizasyon firmaları ve kına malzemeleri satan firmalar bir tık uzağında! Firmaları, ürün ve servislerini incele; oturduğun yerden fiyat teklifi iste!

Lidya Park
Düğün.com
Özel
İndirimi
57
2
Lidya Park

5 yorum

Odunpazarı

Lidya Park Düğün Salonu Eskişehirli çiftlerin düğün hayallerini 2001’den beri gerçeğe dönüştürüyor! Lidya Park organizasyonunuzun tüm detaylarıyla ilgileniyor ve kına konseptine uygun özel mekan...

Üyelere Özel

Hafta İçi, Yemeksiz, Paket

₺10.000 İndirimi Gör

Hennas Davet
48
1
Hennas Davet

12 yorum

Merkez

Geleneksel kına gecelerini modern bir dokunuşla birleştirerek Hennas Davet Salonu Eskişehir’de fark yaratan davetlere imza atıyoruz. Siz de kına ve bekarlığa veda gecelerinizde rüyalarınıza...

Kapasite
200-300
Min. Fiyat
50 TL'den az

Diğer Firmalar

Firmanız Burada Yer Alsın.

Binlerce Yeni Çifte Ulaşın!

Her yıl evlenen 3 çiftten 2'si, Düğün.com'da 50.000'in üzerinde firmayla tanışıyor. Siz de burada yerinizi alın, çiftlerle anlaşmaya başlayın!

Yeni hayatınıza merhaba derken bekar hayatınıza veda etmemek olmaz. İster geleneksel bir kına gecesi hayal edin, isterseniz çılgın bir bekarlığa veda partisi, istediğiniz tarzda bir kutlama yapabilmeniz için farklı seçenekleri barındıran kına ve bekarlığa veda organizasyonu firmalarından birini seçmelisiniz.
Tüm İlçeler Kına Mekanları
Tüm Şehirler Kına Mekanları