• Min. Fiyat
    5.000 TL'den az
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Hayallerindeki kına organizasyonunu anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına organizatöründen fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Ekiple Tanışın

Muti Organizasyon Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
5.000 TL'den az

Muti Organizasyon Özellikler

Aksesuar Kiralama
Evet

Muti Organizasyon Sıkça Sorulan Sorular

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Bindallı / Kaftan

Muti Organizasyon Hakkında

Detaylarla ilgilenemiyor ve kusursuz bir şekilde kına gecenizi geçirmek mi istiyorsunuz?

Muti Organizasyon olarak 2012 yılından itibaren düğün ve kına organizasyonları düzenliyor kınanızın başından sonuna kadar sizinle olarak eksiksiz bir gün geçirmenizi sağlıyoruz. Bizimle iletişime geçmenizle kınanızı planlamaya başlıyoruz.

Neler mi yapıyoruz?

İsteklerinizi not alıyor tarzınıza uygun kına organizasyon konseptlerini belirliyoruz. Sizi dinleyerek size uygun bir organizasyon tasarlıyor ve seçenekler sunuyoruz. Öncelikle mekân süslemelerinden başlayarak misafirlerinizin ve sizin mekâna girerken kırmızı halı ve kuş kafesleri dekorlarımızla sizi karşılıyoruz. Mekâna girdiğiniz andan itibaren sizi havaya sokacak parıltılı masa örtülerimiz ve sandalye giydirmelerimizle renkler içinde bir ortam hazırlıyoruz. Masalarımıza canlı çiçek ve şamdanlar koyarak bütünlük yakalıyoruz.

Kına gecenizde giyeceğiniz kıyafet gelinliğiniz kadar önemlidir. Ne giyeceğinize karar veremiyorsanız size tavsiyeler verebiliriz. Konseptinize uygun abiye giyerek elbisenizi rengiyle uyumlu kaftanlarla kombininizi tamamlayabilir ya da bindallı seçeneklerimizle uygun fiyatlı kiralama seçeneği sunuyoruz.
Kına tacından başlayarak aksesuarlarınızı sizinle tamamlıyor el mumu, nedime bilekliği, tef ve çerez kesesi gibi güzel aksesuarlarımızı sizinle buluşturuyoruz. Sevdiklerinize armağan edebileceğiniz üzerinde isimlerinizin olduğu hediyelikler hazırlıyoruz. Profesyonel kına ekibimizle birlikte kına merasiminizi gerçekleştiriyor ve geleneksel danslarla gününüze renk katıyoruz.

Profesyonelliğimizi ve kalitemizi hissedebileceğiniz bir gün geçirmeniz için elimizden geleni yapıyoruz. Ekip olarak özel günlerin değerine önem veriyor ve akıllardan çıkmayan saatler geçirmenizi sağlıyoruz. Kına organizasyonunuzun A dan Z ye eksiksiz planlanmasını istiyorsanız yandaki form üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İletişim

  • Adres::

    Darıca

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.