Gölcük Belediyesi Kongre Sarayı

E-posta Gönder

  • Gölcük, Kocaeli.

Kapasite Bilgileri

Gölcük Belediyesi Kongre Sarayı - Kına ve Bekarlığa Veda Mekan
Yemekli
Min. 100 - Maks. 350
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 350

Gölcük Belediyesi Kongre Sarayı Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
100 TL'den Az

Gölcük Belediyesi Kongre Sarayı Genel Özellikler

Aksesuar Kiralama
Hayır

Gölcük Belediyesi Kongre Sarayı Sıkça Sorulan Sorular

Gölcük Belediyesi Kongre Sarayı kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Gölcük Belediyesi Kongre Sarayı kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 100 TL'den Az aralığından başlamaktadır.


Gölcük Belediyesi Kongre Sarayı kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Gölcük Belediyesi Kongre Sarayı kına ve bekarlığa veda için maksimum 300-400 kişilik kapasiteye sahiptir.


Sağladığınız Hizmet İçeriği

Kına müziği, Kına töreni

Gölcük Belediyesi Kongre Sarayı Hakkında

Profesyonel bir ekibin ellerine kına gecenizi emanet etmeye ne dersiniz?


Hiçbir hatanın yaşanmaması gereken böylesine özel kına gününde Gölcük Belediyesi Kongre Sarayı adresimizde hizmet veriyoruz.


Davetleriniz için hepsi kendi branşlarında uzmanlaşmış kişilerle çalışıyoruz. Parçalar ne kadar iyi olursa bütünün de o denli güzel çıkacağının inancındayız. Bunun için ekip arkadaşlarımız yetenekli kişilerden seçiyor, organizasyonun kusursuz olması için en baştan itibaren doğru adımlar atıyoruz.


Belediyeye bağlı binamızın içerisinde oldukça modern dekore edilmiş kapalı bir salon olma özelliği taşıyoruz. Teknik açıdan da donatılmış olan salonumuzda nice organizasyon tertip edip düğün sahiplerini memnun ettik. Yalnızca belediyeye ait kurumsal organizasyonlarda değil; halkımızın özel günlerinde de kapılarımızı açıyoruz. Uygun fiyat politikamız ve disiplinli çalışma kabiliyetimiz düğün sahiplerinin içini rahatlatıyor. Stresli geçen bu süreçte biraz da olsa stresini azaltmak adına hummalı bir çalışma yürütüyoruz.


Kongre Sarayımıza geldiğiniz ilk andan itibaren ekiplerimizce istekleriniz titizlikle değerlendiriliyor. Neler yapabileceğimize dair konuşma yapıyoruz. İsteklerinize yönelik bir organizasyon planı oluşturuyor ardında da görev dağılımlarını yaparak davetiniz için çalışmalara başlıyor.


Çiftimizle irtibat kurma ve planlamayı yapma noktasında organizasyon sorumlumuzdan destek alıyoruz. Kendisiyle de sürekli olarak irtibat halinde oluyorsunuz. Değişebilecek isteklerinize uyuyor, her detayın içinize sinmesi için çalışıyoruz.


Dilerseniz dışardan organizasyon firması desteği de alabileceğiniz tesisimizde; birlikte çalışmak istediğiniz organizasyon firması ile çalışmaya hazırız.


Bu sayede mekânımızda farklı konseptlere yaratabilir, hayalinizdeki kına ve bekarlığa veda partisine daha rahat ulaşabiliriz.


Daha önce gerçekleştirdiğimiz organizasyonlar ve sizin için yapabileceklerimiz ile ilgili detaylı bilgi almak isterseniz; ücretsiz fiyat teklifi al butonu üzerinden Gölcük Belediyesi Kongre Salonu ekibimizle iletişime geçebilirsiniz. Formu eksiksiz bir şekilde doldurmanız dahilinde aklınıza takılan soruları sorabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.