Samsun Kına ve Bekarlığa Veda Firmaları

Tüm Samsun bekarlığa veda ve kına mekanları Düğün.com'da! Üstelik bekarlığa veda ve kına malzemeleri satan firmalar ve kına organizasyon firmaları da burada. Eğlenceli bir gece için tek yapman gereken, firmaları inceleyerek fiyat teklifi istemek!

55 firma

İlkadım

Artı Plus Organizasyon

Artı Plus Organizasyon

Evet

Aksesuar Kiralama

200-300

Kapasite

%20 37 3

Atakum

Otel 1919

Samsun'un en nezih, rahat ve uzun kumsalına sahip Atakum ilçesinde, ana yola sıfır olarak konumlandırılmıştır. Denize çok yakın mesafede olan Otel 1919'da her ayrıntı özel olarak tasarlandı....

Hayır

Aksesuar Kiralama

200-300

Kapasite

18 1 3

İlkadım

Tatlı Düşler

Tatlı Düşler Organizasyon olarak 2017 yılından beri başladığımız bu yolda müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmak ve organizasyonlarımız da kalite ve özeni en ince detayına kadar güler yüzlü ve.

Evet

Aksesuar Kiralama

750–1.500 TL

Min. Paket Fiyatı

19 3 1

Atakum

Mares Kına Ve Nişan Salonu

MARES Wedding Park Samsun'umuzun gözde ilçelerinden Atakum'da yer almaktadır.200 kişilik kapasitesi ile kına, nikah, nişan, düğün, sünnet ve toplu organizasyonlarda, eşsiz deniz manzarası, renkli...

Hayır

Aksesuar Kiralama

100-200

Kapasite

29 3

İlkadım

Gümüş Organizasyon

Hayallerinizi gerçeğe dönüştürelim..Nişan töreninizden çocuğunuzun doğum gününe kadar hayatınızın her evresinde yanınızdayız...Düğün, nişan, doğum günleri, özel davet ve...

Evet

Aksesuar Kiralama

0–750 TL

Min. Paket Fiyatı

%20 18 1

İlkadım

Alaçatı By Kınalı Organizasyon

alaçatı organizasyon

Evet

Aksesuar Kiralama

750–1.500 TL

Min. Paket Fiyatı

Hediye 16

İlkadım

Samsun Firuzem Wedding

HAYALLERİNİZDEKİ KINA ORGANİZASYONUNA VAR MISINIZ ? Firuze Organizasyon olarak 6 senelik iş tecrübesiyle hizmet sektöründe yer almaktayız. Düğünlerden mezuniyet toplantılarına her tarz kutlama,...

Evet

Aksesuar Kiralama

0–750 TL

Min. Paket Fiyatı

%25 35 3 10

İlkadım

Derya Düğün Davet Organizasyon

1975 yılından bugüne faaliyetlerine devam eden Derya Tesisleri, düğün salonları, çay bahçeleri ve konferans salonları ile birlikte size en iyi ve kusursuz hizmeti vermeye devam etmektedir. Köklü bir.

Evet

Aksesuar Kiralama

500-750

Kapasite

17 9

Diğer Firmalar

Firmanız Burada Yer Alsın.

Her yıl 300.000 çift, Düğün.com'da buldukları firmalarla anlaşıyor, siz de hemen firmanızı ekleyin, çiftlere firmanızı tanıtın!

Firmanı Ekle
Tüm İlçeler Kına Mekanları

Bir düğün olur da kına gecesi ve bekarlığa veda olmaz mı? Miladınız olacak bu günden önce bekar son günlerinize veda etmeden olmaz. İster gelin ve damat olarak dostlarınızla birlikte modern bir eğlence düzenleyin ister ayrı ayrı bekarlığa veda edin. Kına gecesi alternatiflerini ise eskiden beri vazgeçilmez bir eğlence olarak tercih edebilirsiniz.

Bekarlığa veda ve kına gecesinin olmazsa olmazları ise size çok keyif verecektir. Kına kıyafetinizden elinize takabileceğiniz güllü mendillere, bekarlığa veda gecesi için özel hediyelere kadar tüm kına ve bekarlığa veda kıyafet ve aksesuarlarını bulacağınız Samsun’un özel firmalarını bir araya getirdik. Geç kalmadan incelemeye başlayın ve bütçemde bu eğlenceye yer yok demeden Düğün.com’a özel indirimlerle masrafsız bir eğlence yaşamaya hazırlanın.